Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Persona -Trinity Soul- Empty Persona -Trinity Soul- Sub 20 Mar 2010 - 10:24


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Persona -Trinity Soul- 20441l
The stage is Ayanagi City, a city near the Japan Sea. It is a futuristic city that was built to carry out the recovery from the calamity caused by the "Apathy Syndrome" ten years previous. High school student Shin Kanzato with his little brother Jun, meet with their elder brother Ryō, who is the chief of the Ayanagi City Police, again after ten years. At that time, a series of strange incidents happen in Ayanagi City such as the crew of a submarine that suddenly disappears while in their submarine, or a spiritless symptom which disturbs the world after ten years, or the case of the inside out corpse where a student took on a cruel appearance. Ryō tracks down the organization behind the string of incidents, and having become involved in the incidents, Shin awakens the "Persona".

Ak e neko igral igru/cital mangu, ne, ovaj anime nema nikakve veze s tim, osim sto se pojavljuju persone, al likovi su skroz razliciti, samo onaj sef policije iz Persone 3 se pojavljuje.
Anyway, meni se mnogo svidil prvih 15 epizoda, onak mi bil neki sladak high school anime, sa par dirljivih scena i malo akcije. Ali ovih zadnjih 10 sam sebe tjeral odgledat. Tak su mi nes tesko pale, i mnogo se razvukla radnja.
Edino sto mi e bil mnogo tuzno e
Spojler:
Well, animacija e dosta dobra, persone su lijepe, narocito Jun-ova, likovi su jos ljepsi, Jun e najsladji shota ikad i tak x3
Ocjena 6/10
Dal bi ga preporucil? Pa samo ak ste igre izdrndali i trazite nes slicno, il ak vam e bas dosadno...

2Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Sub 20 Mar 2010 - 11:17


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Aa,well,ja sam citala Personu 3 ali nisam gledala.
Mislila sam ono da anime prati mangu or something.
A,oh well,mozda pogledam jednom ^^

3Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Sre 11 Avg 2010 - 13:44


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
anime je anime-original. ali je jaaaako smoran. preporucujem samo fanovima bilo koje persona igre. ja sam jedva naterao sebe da odgleda. onaj sef policije je razlog zbog kog sam gledao XD sanada aki ili kako se vec zvao

4Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Čet 12 Avg 2010 - 1:46


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
^ Jesi li ti fan Persona igre? Pitam posto ako nisi mozda se meni svidi Very Happy

5Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Čet 12 Avg 2010 - 1:54


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
jesam fan, cim sam odgledao lol. jeste da nema veze sa igrom, ali cinjenica da je persona me je terala da gledam XD

6Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Čet 12 Avg 2010 - 2:03


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Onda znaci da preskacem ovo Persona -Trinity Soul- 3616433288

7Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Čet 12 Avg 2010 - 2:04


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa dok ne probas igre, nemoj ni anime. mozda ce ti se svidjati, ali ako volis igre, bice veliki plus i guess

8Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Čet 12 Avg 2010 - 2:17


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Najgore je sto kod nas nema tih JRPG-eova da se prodaju nesto puno. Uglavnom daju ove pucacine itd.
I nasla sam ja P3 i kupila je al ne radi. Ne znam sta su mi uvalili ali ne radi. Tako ti je kad kupujes pirate za 4KM (2 eura otprilike).

9Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Čet 12 Avg 2010 - 7:08


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa skini sa neta? XD
barem skines UNDUB. gde ces igrati sa engleskim glasovima. nisu ocajni glasovi koliko je akcentovanje imena kao i samo izgovaranje.

10Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Čet 12 Avg 2010 - 7:27


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
pa znas da mi je net spor. nisam ja ko ti prodala dusu brzom netu Persona -Trinity Soul- 3616433288
pricala sam ti sta mi se desilo sa Xenosagom. ona sto nije imala seed pa sam morala mjesec dana i vise skidati Persona -Trinity Soul- 3616433288
zamislite brzinu od 5kb/s maksimalno Persona -Trinity Soul- 3616433288

11Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Čet 12 Avg 2010 - 7:33


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
zato pitas mene i ja ti nadjem link odmah XD barem sluzim necemu haha
inace, oba OP su cool u ovom animeu. da ne bude suvise spama XD

12Persona -Trinity Soul- Empty Re: Persona -Trinity Soul- Čet 12 Avg 2010 - 7:44


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
bicete blagovremeno obajvjesteni preko msn-a ako mi se bude dalo da ga ukljucim. ja izbjegavala nekog lika sa msn-a pa mi bio iskljucen. sad sam ga blokirala al dzaba preslo mi u naviku Persona -Trinity Soul- 3616433288

nego da me bude skroz spam, slazem se sa ovim iznad mene XD


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions