Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Excel Saga Empty Excel Saga Pon 29 Mar 2010 - 4:54


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Excel Saga Excel2jz0
Hyperactive Excel does anything and everything to try to please her lord, Ilpalazzo, who wants to take over the planet. Excel's misadventures takes her and her partner, the ever-dying Hyatt, all over the world, meeting several strange people as they go. Everything is bizarre and goofy, as any kind of anime or entertainment genre gets mocked and spoofed.
[Edit]
Zanr: Random , Komedija .
Broj Epizoda: 25 (+1)



Poslednji put izmenio PigDestroyer dana Uto 30 Mar 2010 - 4:54, izmenio ukupno 4 puta

2Excel Saga Empty Re: Excel Saga Pon 29 Mar 2010 - 4:57


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Zanrovi, broj epizoda, licni utisak?

3Excel Saga Empty Re: Excel Saga Pon 29 Mar 2010 - 5:17


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Random parody anime, Excel prica tipa 17 reci u sekundi a njena kompanjonka umre svaku epizodu (i ovo sto je najgore nije spoiler Very Happy). Menchija me he uvek bilo zao, jos onaj ED T.T. U pocetku deluje prilicno zanimljivo ali kasnije zamori, nekako mi je delovalo da su ponavljali i forsirali neke fazone. Jedan od fav citata:
Pedro ::NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
XD.

Ima i kratka OVA Puni Puni Poemi od 2 epizode koja mi je mozda i smesnija od cele Excel Sage. Beware of the Nabeshin, moze se desiti da vas smori Very Happy.

4Excel Saga Empty Re: Excel Saga Pon 29 Mar 2010 - 5:21


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
U Nabeshin-ovoj glavi ima svacega . XD
Spojler:

I da, najbolji citat:
Spojler:



Poslednji izmenio PigDestroyer dana Pon 29 Mar 2010 - 5:23, izmenjeno ukupno 1 puta

5Excel Saga Empty Re: Excel Saga Pon 29 Mar 2010 - 5:23


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Najveca fora je kada krene sa DBZ fazonima I was like what is this I don't even Very Happy.

6Excel Saga Empty Re: Excel Saga Pon 29 Mar 2010 - 5:25


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
corwin_r ::a njena kompanjonka umre svaku epizodu (i ovo sto je najgore nije spoiler Very Happy).

Erm, ne umre samo jednom u svakoj Very Happy
Pitam se, da li iko moze da prebroji koliko puta je crkavala XD

7Excel Saga Empty Re: Excel Saga Pon 19 Apr 2010 - 11:52


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Ja volem Excel, iako su se neke stvari ponavljale i to, crkavala sam od smeha. She's just awesome! Opening mi se takodje svidja :3
Spojler:

8Excel Saga Empty Re: Excel Saga Uto 20 Apr 2010 - 7:29


Akai

Akai

Akuma
Akuma
HAIL ILPALLACO-SAMA XDD

Mene je licno zamorila jer sam je pogledao u par dana, posle 14-15 eps vec ono... gaaah, dokle vise XD

Ali je dobra parodija... samo ne da se gleda puno odjednom XD

9Excel Saga Empty Re: Excel Saga Uto 27 Jul 2010 - 6:58


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Spojler:
X'D

10Excel Saga Empty Re: Excel Saga Čet 12 Avg 2010 - 1:15


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Akai ::Mene je licno zamorila jer sam je pogledao u par dana, posle 14-15 eps vec ono... gaaah, dokle vise XD
same here. zbog toga BAS mrzim excel. smara kao proliv. most annoying character. cak je gora od onih Tsundere likova, koje bar zatvore usta ponekad.
pedro je ubedljivo najbolji lik XD


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions