Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Uto 2 Nov 2010 - 23:07


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Izgubila sam volju da gledam ovo ...
Glupi spojler; Ono sto se desilo
Spojler:
nije ostavilo nikakav utisak na mene. -w- A mozda bi bilo drugacije da vec pomenuta osoba nije ispojlovala (i time unistila smisao daljeg gledanja)
(17. ep)
Spojler:
Uglavnom, razocarah se. Ali nastavicu da gledam, mozda se iznenadim na kraju.

27Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Sre 3 Nov 2010 - 2:09


Rey

Rey

Leader
Leader
Idk probao sam Clannad After Story 1 ep onako random. Ne znam da li da nastavim. Stil crtanja likova mi deluje nekako kao za manju decu, mada dosta ljudi preporucuju i svidja im se.

28Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Čet 4 Nov 2010 - 1:21


Dylis

Dylis

Leader
Leader
I kraj.
Nisam se totalno razocarala, ali prva sezona je mnogo bolja od druge, zato sto:
a) mozda je moglo da bude malo vise o Kyou, Kotomi, Tomoyo i ostalima ._." Nagisa i/ Tomoya jesu awesome, alii... nekako mi nije to to.
b) ocekivala sam da se ubijem od plakanja, ali jedini momenat kada mi se priplakalo je
Spojler:

Also ocekivala sam da
Spojler:
Anyway, 9/10 za Clannad, a za After Story se jos uvek dvoumim oko 7 i 8.

29Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Uto 23 Nov 2010 - 1:51


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Odgledao 6 epizoda. Utisak: Stil mi se i dalje ne svidja. Crtez ima dosta greski (van stila) mada to je ocekivano (Angel Beats). Anime me dosta podseca na ToHeart. Glavni lik ide i upoznaje random ribe koje verovatno prca u igri. Likovi uglavnom smaraju, jedino Okazaki Tomoya ima svoje dobre momente. Uglavnom kad zajebava druge (I'm a hologram/cyborg). Sunohara jeste da smara ali mi se svidja zbog voice actora. Zenski likovi - klise nad kliseima. Tsundere, Retard (Fuko), Weak cockroach girl (Nagisa), Disgrace for Tomboys (tomoyo) itd. Tomoyo je imala cool momente, ali su usrali posle par epizoda. Da je ostala kao tipican tomboy (recimo akane) bila bi ok, a ne ono badass ali zasto ne misle da sam cura blah blah talk. Zatim Fuko. A.D.D. type. Ponekad gora od Yui (K-On). Dosta o likovima XD
Slazem se za to da je anime zarazan i da te tera da gledas sledecu epizodu. Stil je shit ali je anime solidan (za one koji ne zele nista originalno). Also Dang ovaj rip koji imam je bas HQ lol. Za sad 6/10 (mada ne dajem ocene dok ne odgledam al ovo je samo na aws-u)

30Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Uto 23 Nov 2010 - 3:34


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
mnogo gledas izgled.kazes da je anime dobar i dajes 6.pa ti nicemu ne dajes manje od 7.ae kritikuj stil i greske anatomije u ikkitousen.silikoni i gradja koja se moze dostici samo operacijama.to je greska isto.oe u clannad su cute.ti bi osudjivao svakog ko je razrok.i ne diraj mi tomoyo ona mi je fav no.1.smeta ti tomoyo a ne smeta ti kyou.a ona je tsundere.sad ti smeta tomboy.tomoyo je cewl.dakle,rekao si da te anime tera da gledas jos i jos,a dao si 6,dakle ispor proseka.wtf s with that.jel ocenjujes likove ili anime :@

31Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Uto 23 Nov 2010 - 3:59


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Clannadu sam dala 6 kad sam gledala prvog puta, onda sam ga re-watchovala i smanjila na 5.
Iskreno, ja nista nisam zapamtila u animeu, vjerovatno mi nije bio pretjerano zanimljiv pa se nisam ni trudila zapamtiti. Ne pamtim ni imena likova, ni radnju. Zato planiram odgledati nanovo uskoro, ali imam osjecaj da cu ga opet zaboraviti.

32Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Uto 23 Nov 2010 - 4:44


Rey

Rey

Leader
Leader
amuletheart95 ::ae kritikuj stil i greske anatomije u ikkitousen.silikoni i gradja koja se moze dostici samo operacijama.to je greska isto.
Zasto greska?
amuletheart95 ::oe u clannad su cute
No.
amuletheart95 ::jel ocenjujes likove ili anime :@
Kako bi Anime mogao biti dobar ako nema dobre likove(izbacujem Animee poput Interstelle i slicnog, ipak nema glasova)?

33Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Uto 23 Nov 2010 - 5:21


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
greska je zato sto je to isto nenormalno,i ja to ne volim,tako da je za mene to propalo

ne misle svi da clannad girls nisu cute.a n vidim sta tu nije cute

ne znam sta fali likovima.svako je razlicit na svoj nacin.ako nikog ne moze da tolerise od likova ne znam sta hoce jos

34Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Uto 23 Nov 2010 - 6:37


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
No offense here guys ali ponela su vas malo licna osecanja tako da ne sudite realno o anime-u, govorim i o hejterima i o hajperima. Realno ima mnoooooooogo losijih naslova od Clannad-a u sferi harem anime-a. Stil ne mora nista da znaci, to je kao da neko sudi kvalitet oldschool anime-a po crtezu also greske? Clannad je jako solidno animiran, cak sta vise od dobrog dela anime naslova. Sa druge strane, kakve veze imaju sise sa celom pricom Very Happy? I cinjenica da se nekome ne dopadaju pa to automatski postaje lose, da se ne lazemo neki od najpopularnijih naslova tipa Code Geass i shounenska bagra imaju likove sa nenormalno velikim grudima pa to nema nikakve veze sa kvalitetom anime-a Very Happy.

Moje misljenje, svako ko da ispod 7 Clannad-u od 10 ili ne voli harem/romance uopste (bolje receno ne leze mu/joj takvi naslovi) ili samo hate-uje. A to kaze lik koji i sam ne gotivi preterano Kyoani i overhype-ovanje Very Happy.

35Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Uto 23 Nov 2010 - 6:39


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
ako te anime tera da nastavis da gledas,jos sam ja i brzo odgledala.bilo mi zabavno i dobra je prica.dakle anime je dobar

36Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Uto 23 Nov 2010 - 13:41


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
amuletheart95 ::ako te anime tera da nastavis da gledas...dakle anime je dobar

Ne mora da znaci, trebas odgledati jedan anime koji ti se ne svidja preterano, ali da te tera da nastavis da bi znala taj osecaj.
Meni je bilo tako sa Vampire Knight-om.

37Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Uto 23 Nov 2010 - 21:50


Hayato-kun-chan :3

Hayato-kun-chan :3

Akuma
Akuma
pa ako je prica zanimljiwa iz epizode u epizodu, znaci odgledaces ceo anime, ako ti je zanimljiwo samo par epizoda, a ostalo te smori, zawrsices samo da bih imao/la complete anime...
Odgledala sam obe sezone Clannad-a, i to mi je fave romance anime..
ne ocenjujem likowe i art toliko ostro, wise ocenjujem tok price a posebno obracam paznju na kraj..
Inace moje ocene su uglawnom 10 (Clannad, Clannad after story), mozda prewise blago, ali tako ja ocenjujem...
Nagisa mi je stwarno lik koji me je rasplakao u par epizoda, Sunohara, Kyou i Tomoyo su mi bili smesni, a Tomoya Okazaki jedan od najjboljih likowa...
Nagisa i Tomoya fave..

38Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Sre 24 Nov 2010 - 4:31


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Ne mora da znaci, trebas odgledati jedan anime koji ti se ne svidja preterano, ali da te tera da nastavis da bi znala taj osecaj.
nisam jos naisla na takav anime.meni je clannad bio uzbudljiv.nema akcije ali mi bilo uzbudljivo,i smesno.dala sam 10
meni su po redu favoriti:
1.tomoyo
2.kotomi
3.akio
4.ryou
5.nagisa

39Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Sre 24 Nov 2010 - 7:28


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
fora: anime nije zanimljiv, narocito ne prve 10epizode. Da su strpali sve u 13ep bilo bi ok. mislim wtf je sa fuko. duh? 4ep vrte jedno te isto.Ah ne sta ako je zaboravimo ah ko si ti~ Lame. Mnogo forsiraju dramu. Isto vazi i za Kotomi. Taman rekoh okay lik, kad ono, forsiraju neke scene. 5puta isto pokazu. sto se tomoyo tice, bila bi cool da je tipicna tomboy, a ne Ohmislidanisamcurasniff. Nagisa je u pocetku ok ali kasnije sve vise i vise iritira. RIBA SAMO PLACE! O oceni ne bih diskutovao posto nisam ceo odgledao, al sumnjam da ce ici na bolje. Ali anime tera coveka da gleda dalje. Glupi to be continued i cliffhanger (ne mislim na tebe Silvester).
also milice, ja ne kazem da je greska u ocima, to je stil takav i ja ga ne volim. greska je u celim facama u nekim scenama. Jbg vise gotivim SHAFT od Key. SHAFTu barem lezi posao. Iako ne gotivim SHAFTov posao, objektivno, dobar je. 10/23 odgledano, nastavljam danas/sutra. ZZ out~

40Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Sre 24 Nov 2010 - 7:55


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
btw ono sto si rekao da je nagisa bubasvaba.time vredjas i ove iz ikkitousen
pola njih ima take antenice
btw,pa sta ako nagisa place.i ja stalno placem :@ i nije riba nego devojka!ok cinjenica je da si poceo da gledas samo da bi hateovao.odmah si znao da ti se nece svidjati.kraj price

41Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Pet 3 Dec 2010 - 6:28


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Kao ocekivano, Nagisa ukakila predstavu. Plakala. Koja slucajnost da dan pre toga sazna ono. 6/10 ostaje samo zbog Sunohare. Lik je Epic.

42Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Pet 22 Jul 2011 - 6:37


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Odgledala! (u postu slede spojleri Clannad/Clannad After Story - Page 2 543999 )
Prvi put kad sam gledala učinilo mi se jako glupim pa sam droppovala ali skoro mi je palo na pamet da mu dam drugu šansu.
Svi arcovi su mi maltene bili ok, naravno mogli su oni da sve strpaju u nekih 12 epizoda ali ne mari. Jako su bili glupi momenti kada bi se kasnije Fuuko pojavljivala na random, bila beskorisna i nestala. Zaplakala sam samo jednom kada je Nagisin ćale došao na njenu predstavu i bodrio je ;_;
Likovi, am, od devojaka su mi se svidele Kyou i Tomoyo. Od muških Tomoya, ulazi u top 10, onda Sunohara i Nagisin ćale. Nagisa je pola animea bila beskorisna :\ Očekivala sam više od glavnog lika.
Ono što me najviše nervira kod Clannada je njegov zaluđeni fanbase. Toliko ga uzdižu, to nije normalno.
I tako.. U nekim momentima me podsećao na KnT (isto bi dobili u KnT samo mnogo bolje) i K-ON! E da, ostaje mi After Story, znam spojlere i ne smetaju mi, ali neću skoro gledati.
I da, anime jeste harem.
7/10

43Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Pet 22 Jul 2011 - 7:23


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Odgledo samo prvi, After Story pogledao prvu epizodu i odustao >.>'

All in all, Sunohara saved the show Clannad/Clannad After Story - Page 2 3616433288

44Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Pet 22 Jul 2011 - 9:43


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
@Tem
Generican harem sa genericnim stereotipnim likovima za harem. Steta sto igra nije Eroge. It really needed sex :/

45Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Pet 22 Jul 2011 - 13:15


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Pa jeste. Mada svidelo mi se, kao komedija je dobar. A i tera te da gledaš dalje, mada to nema veze :o Hah, igru sigurno neću igrati tako da.
Ali previše ga uzdižu u visine, po mom mišljenju je dobar anime ali nije najbolji. Mada, moje mišljenje Clannad/Clannad After Story - Page 2 543999

46Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Pet 22 Jul 2011 - 14:00


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Tem-san ::
E da, ostaje mi After Story, znam spojlere i ne smetaju mi, ali neću skoro gledati.

Sramota!!! Pitam se ko ti ga je spojlovao?! Clannad/Clannad After Story - Page 2 721274

47Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Pet 22 Jul 2011 - 21:35


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Mene je iznenadilo to da je zapravo neko prokomentarisao da Clannad nije harem. Zamolio bih tu osobu da se javi kako bi mogli krenuti sa internet kamenovanjem Very Happy.

48Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Pet 22 Jul 2011 - 23:14


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Angelus ::
Tem-san ::
E da, ostaje mi After Story, znam spojlere i ne smetaju mi, ali neću skoro gledati.

Sramota!!! Pitam se ko ti ga je spojlovao?! Clannad/Clannad After Story - Page 2 721274

Sramota stvarno, treba da se stidi(š)!!
Very Happy

E da, what happens when Lucky Star girls grow up Clannad/Clannad After Story - Page 2 543999 (mada su devojke iz Clannada i LS slično godište izgleda o.O)
Clannad/Clannad After Story - Page 2 8yyizc

49Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Čet 1 Sep 2011 - 1:28


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Sorry for double posting ali završila sam After Story. Ima spojlera.
Dear lord. Ne znam šta da kažem ni odakle da počnem. Prvih 10 epizoda, to je bilo dosadno. Ostalo se moglo podneti, Nagisina smrt me uopšte nije potresla. Heck, nisam plakala ni jednom, možete me zvati i bezosećajnom ali mi se Nagisa ni ne sviđa (a i zašto bi? nije radila ništa sem govorila stvari poput 'ah, i don't think doing ______ is good')
Nije bilo puno smešnih scena, žao mi je što se likovi iz prve sezone ne pojavljuju toliko jer su oni spasili Clannad, takođe se uopšte ne oseti da se Nagisa i Tomoya vole, i verovatno su jedini par na svetu koji je dobio dete a da se nisu ni poljubili Very Happy Heh, šalim se naravno, ali mogli su to bar da prikažu (poljubac, ne sex), ovako ispada glupo. Nekako nisam osetila ono što u drugim animeima osetim, da se par voli.
Tomoya. Ostaje mi u favoritima i definitivno mi je omiljen lik ali me je jaaako nervirao kada je bio prava kučka prema Ushio. Da, žena ti je umrla, ali ne, to ne znači da treba da se istresaš na detetu. Hvala Bogu posle se pribrao i to mi je bio omiljeni deo After Story-ja, kada Ushio i on rade nešto zajedno <333
Ali ne! Onda se magija umeša u sve i Nagisa oživi. Apsolutna glupost, ja ne prihvatam takav kraj, ja ću uvek zamišljati Tomoyu i Ushio kako sami žive zajedno.
Eh, dugačak post i znam da sam više pljuvala ali Clannad >>>>>>>>>>>>>>>>> After Story. To što su svi pukli za Clannadom razumem, ali za AS, ne.
4/10, iako sam sad iznela više loših strana bilo je i nešto dobrih.

50Clannad/Clannad After Story - Page 2 Empty Re: Clannad/Clannad After Story Čet 20 Okt 2011 - 10:45


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Clannad
Solidan. Bilo je simpaticnih, smesnih, dosadnih i pateticnih delova. Mislim da je sve to moglo duplo krace da bude, u Fuko delu su 5-6 epizoda vrteli sta je moglo da stane u 1-2. Fuko mi je i kasnije najgluplji lik bila, dodje, iznervira me i nestane. Svidele su mi se scene sa devojcicom i lutkom. Prica jeste spora, ali je lepa.
Dala sam 7/10.

Clannad After Story

Meni se vise svideo od prvog dela. Pocetak, odnosno prica u nekoliko prvih epizoda AS-a mi je bila... nekako bespotrebna i dosadna. Kasnije mi je postalo zanimljivo.
Spojler:
Mislim da sam jedna od retkih kojima se kraj svideo. Mozemo da mislimo da se zavrsilo i tako i tako, oba kraja su moguca :3
Dala sam 8/10.

Likovi:
Nagisa mi je preslatka, onako nezna i fina. Kotomi je simpaticna. Akio i Sanae su mi bas zabavni.

Muzika je bila savrsena. I insert pesme, oba openinga, oba endinga. *_*
Crtez je pristojan. Detaljno crtaju, pejzazi su predivni. Samo im lica variraju, u nekim momentima izgledaju kao da imaju samo oci na licu. Te velike oci cak mogu i u nekim momentima da izgledaju lepo, ali u vecini trenutaka izgledaju ogromno.

Imam novi omiljeni citat:
Spojler:

Mislim da ovaj anime najbolje opisuje rec "topao". Nije specijalno dobar, ali se nekako vezes za pricu i likove :3


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions