Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Binbou Shimai Monogatari Empty Binbou Shimai Monogatari Pet 13 Avg 2010 - 1:59


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Binbou Shimai Monogatari 16053

ANN ::The Yamada sisters, Kyo (15) and Asu (9), are students studying in secondary and primary schools respectively. Their mother has passed away while their father ran away after incurring debts due to gambling. Despite the difficult circumstances, both of them decide to overcome the unhappiness and welcome their days with enthusiasm and pride. Fortunately, with the change in the law system several years ago, Kyo is able to study and simultaneously, take up temporary jobs (such as distributing newspapers and tutoring) so as to support the family and make ends meet. On the other hand, Asu will take charge of household chores, prepare meals and manage the financials to assist her older sister. Surrounding them are also good and kind neighbours such as the novelist, Saegusa-san, and the aunt at the public bath who will watch over them. Although life is difficult and at times painful, the sisters are happy to have each other.

AniDB

Type: TV
Episodes: 10
Status: Finished Airing
Aired: Jun 30, 2006 to Sep 15, 2006
Producers: Toei Animation, TV Asahi
Genres: Comedy, Drama, Slice of Life
Duration: 24 min. per episode
Rating: G - All Ages

Zaboravih na omiljeni slice of life dodati ovaj naslov. Sto se u opisu moze videti, prica je o siromasnim sestrama, koje su u nekim situacijama smesne i slatke, iako je to na neki nacin tuzno, posto su ipak siromasne bez roditelja, majka umrla, otac napustio i prodao kucu (u mangi je vise objasnjeno).jedna od tih scena je kad dobiju mobilne i jedna zove drugu i ova nedostupna, pa se uplasi da joj se nesto nije desilo i trazi je u celom gradu lol. preporucio bih ovim SoL fanovima, posto je dobar, a i kratak.

2Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pet 13 Avg 2010 - 2:16


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Awwww hvala Very Happy
Gledacu odmah, al posto nisam kuci online XD
Izgleda bas simpaticnoo x3

3Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pet 13 Avg 2010 - 5:16


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Trenutno gledam. Jako je tuzno D;

4Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pet 13 Avg 2010 - 8:22


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Na ptw-u mi par mjeseci. Izgleda zanimljivo, ali ako je mnogo tuzno bolje da ga ne gledam, nisam raspolozena za takve animee sad.

5Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pet 13 Avg 2010 - 8:35


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^tuzno je u smislu, siromasne, i sta god da rade nekako tuzno izgleda, ali na neke reakcije umu i da nasmeju (i'm a bad person T_T)

6Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pet 13 Avg 2010 - 10:07


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Nije mnogo tuzno XD
Al ti nije tuzno nego ti bude zao XD

7Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pet 13 Avg 2010 - 10:11


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^upravo to.
cela manga je prevedena i zavrsena, i ide malo dalje od animea. pojasni se bar malo o njihovoj majci i njihovom ocu. a i kratka je manga.

8Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pet 13 Avg 2010 - 14:05


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
moram procitati..

9Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pet 13 Avg 2010 - 22:14


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ovo je anime XD

Msm ima i manga, al ja gledam samo anime.
Ako mi se takojakomnogopuno svidi sigurno cu citati i mangu Very Happy

10Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 4:18


KasunoRin

KasunoRin

Leader
Leader
Ma nije toliko tuzno Daso... Sestrice su bas slatke, mada me malo nervira sto se smeju na svaku sitnicu Binbou Shimai Monogatari 3616433288

11Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 6:38


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Ovo nesto mnogo tuzno rite? Na ptw mi jos odavno, nikako da pogledam.

12Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 6:41


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa da, smesno je sto su siromasne.

13Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 7:42


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Smesno? o_O

14Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 7:58


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Pa da. Sasha mi je pricao kako je crkavao od smijeha njima kako su siromasne.

15Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 8:06


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ti znas. Very Happy
Jadne one...
A vama smesno.
Sutra zavrsavam anime, zavrsila sam 7 ep.

16Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 8:08


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
sarkazam dete moje. sarkazam. da si citala moje ranije komentare, kao i tudje komentare, shvatila bi odmah. Binbou Shimai Monogatari 543999

17Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 8:10


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
A ja samo volim da uvalim nekoga XD

18Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 21:58


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ne znam na koga se to odnosilo Very Happy
Elem. Upravo zavrsavam preostale 2 epizode.
Proplakala sam celu 7u epku T.T
Valjda je to bila sedma XD
Tako mi je zao kad ih vidiiiim Sad( Binbou Shimai Monogatari 3616433288
Ali malo mi je nerealno da kad su vec toliko siromasne i sve da se toliko smeju XD

19Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 23:25


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
da se me smeju pale bi u depresiju i izvrsile samoubistvo

20Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Ned 15 Avg 2010 - 23:57


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Hahahahha, koji si ti genije Binbou Shimai Monogatari 3616433288
Jadne bree Sad Binbou Shimai Monogatari 3616433288
Zavrsila sam anime.
Kraj je fin Binbou Shimai Monogatari 543999
Bas lep SoL naslov, preporucujem ga sviiima <33 Binbou Shimai Monogatari 3616433288

21Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pon 16 Avg 2010 - 0:06


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa to je istina. u japanu jako cesto vrse samoubistva.
citaj mangu onda, ide "prica" dalje. drugim recima saznaces zasto ih je cale napustio

22Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pon 16 Avg 2010 - 0:13


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ocu, cu citam ja mangu, sto bi Grill rekla XD

23Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pon 16 Avg 2010 - 0:16


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
a ko je grill? mnogo vruca ili sta pa pecete rostilj na njoj? Razz
inace, kraj animea bese, aww cute, cherry blossom. CRAP, moramo ocistiti sobu sad. ili je to kraj neke druge epizode XD

24Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pon 16 Avg 2010 - 1:23


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Devojka koja se na forum registrovala pod nickom vampire gril Binbou Shimai Monogatari 3616433288

25Binbou Shimai Monogatari Empty Re: Binbou Shimai Monogatari Pet 22 Jul 2011 - 3:41


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Rewatchovala pre neki dan ovo, jos mi se vise svidja ;___;


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions