Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 1:24


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
elementu nisi zanimljiv Razz
u animeu se rin nije mnogo popravila, ali se u mangi verovatno jeste. Ipak su to 20+vol.

27Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 3:18


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Yea, u animeu se bar trudi. Ali ipak nije onaj obicni zenski slabi lik, iako dosta place, to je razumljivo.

28Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 6:29


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
drugim recima, realan. ne odnosi se ovo na zene ili nesto, nego na te vestine. sad ne znam koliko je ona trenirala. cini mi se da posle smrti roditelja, a nije mnogo vremena proslo.

29Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 6:45


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::drugim recima, realan. ne odnosi se ovo na zene ili nesto, nego na te vestine. sad ne znam koliko je ona trenirala. cini mi se da posle smrti roditelja, a nije mnogo vremena proslo.
Dvije godine, kad su joj ubili roditelje bio joj je 14i rodjendan. A sa Manjijem ima 16.

30Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 6:55


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa sad ne znam koliko se moze nauciti za dve godine. ne razumem se u to. ali cisto sumnjam da moze postati jaca od ovih koji treniraju ceo zivot. a i opet, ako nije talentovana, nista od toga.

31Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 7:38


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Da. Rin i nije slaba, ona je prosjecna.
Dok je Makie iznad prosjeka.
^Sam primjer koliko su im sposobnosti realno predstavljene, Makie trenira citav zivot.

32Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 7:43


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa da. ali imas ljude koji ne razmisljaju i samo se bune (kao sto je primer sa HOTD). meni se svidja kad anime ima bar malo realnosti. naravno, to ne vazi za komedije

33Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 8:16


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ha, vid cak ima stvari u kojima se slazemo. Very Happy

34Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 8:18


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
jbg, lose smo krenuli. prva konverzacija je bila haos haha
ot: svidja mi se manjijevo odelo, narocito svastika XD

35Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 8:47


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Ovo ce zvuciti "Enkovski"... Ali pogledao sam prvih 6-7 minuta prve epizode i batalio. I'll stick with the manga.

Spojler:

^Prilicno dobro opisuje anime.
Glavni razlog: Seiyuu ekipa, pogotovo Manjiev.

36Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 12:04


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Drago mi je da ti se ne svidja [ne valja da se previse slazemo], ali brine me to sto pocinjes razmisljati kao ja. O:

Mada, nisam primijetila da su seiyuu-i losi, Makie vojsuje Mamiko Noto, ne?

37Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 12:14


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Ma batalio sam zbog Mandjijevog seiyuua... Seki Tomokazu je kul, ali nikako ne odgovara Mandjiju. D: Zamisljao sam da ima dublji glas, a kad sam ga cuo I was like "NOOOOOOOOOOOOOO!!".

38Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 12:17


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
ja nikad nisam zamisljao glasove likova pa me zato nikad nije razoralo. jedino me mozda razocara ako daje glas neko koga ne volim bas, ili me suvise podseca na nekog lika pa pokvari utisak. a i retko kad citam mangu pre animea

39Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 12:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Hmm, pa jeste, on je vojsovao Nobuo-a iz NANA-e, right? I nekog iz F/SN mislim...
Ali ipak mi ne smeta ni kao Manjijev seiyuu, ima teasing glas koji mu pristaje narocito kad prica s Rin.

40Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 12:25


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Jeste, Nobua i Gilgamesha iz Fejta. A pokazao se kao odlican za likove kao sto su Sagara (FMP) i Chiaki (Nodame)... Ali ono sto sam cuo u animeu se ne uklapa sa Mandjijevim karakterom. Oh, well, odgledacu jednom mozda. Ne bih da spojlujem sebi mango jer sam procitao samo 4 volume-a (a ovaj prati do petog).

41Blade of the Immortal - Page 2 Empty Re: Blade of the Immortal Ned 15 Avg 2010 - 12:31


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
peti ne znam koliko ima veze sa glavnom pricom. vise je kao odmor od price, posto se radnja prebacila na neke druge likove, koji ce imati verovatno vecu ulogu kasnije. mada, ja bih prvo procitao 5. vol pa onda gledao.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions