Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi Empty Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi Ned 26 Sep 2010 - 10:40


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ookami-san to Shichinin no Nakama-tachi 22825l

Ookami Ryouko is a spunky and, by some accounts, rather manly high school girl. She is tall, speaks in a traditionally masculine way and is very proficient in fighting. Ookami-san's best friend is the small and high-pitched voiced Akai Ringo. Incidentally, the two are rather flat-chested, a fact the Narrator (voiced by Arai "Kuroko" Satomi of Railgun fame) is all too eager to point out.

Ookami and Ringo are members of the Otogi Bank, a club in Otogi High School that assists students with their problems in return for their assistance on a different problem at a later date; thus the Otogi Bank is effectively a loan institute for problems where you can take out a loan for a solved problem but you have to repay it sooner or later.

The Otogi Bank is able to solve any problem and will go to any lengths to do so, often leading the members to danger or mayhem. Since most of the members of the club are female, another male is needed for the more dangerous assignments. Thus, the scopophobic (the fear of being looked at) Morino Ryoushi is inducted as a member, right after he confesses his love for Ookami...

U poslednje vrijeme vise clanova je pomenulo anime, a nisam primijetila temu. Omiljeni lik? Arc?

Meni je anime mnogo smijesan, nije tezak za gledanja iako je prica od Ryoko nesto ozbiljnija, uglavnom jedan od rijetkih dobrih comedy animea, tacno ono sto mije trebalo poslije Seitokai Yakuinodomo.
Spojler:
Fave lik mi je President [Liszt?], odavno nisam vidjela sladjeg kitsune lika. Otohime i Narrator takodje.


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Bila sam ubedjena da postoji tema o.o
Anime je awesome. Priča je lagana i zanimljiva, puna parodija i humora. Svi likovi su simpatični, Sve od Ryouko, Ryoushia i Ringo, preko drugih članova Otogi Banke, ili kako već, do onih koji su se pojavljivali samo jednom. Mada, iskreno su mi favoriti Ryouko i Ryoushi (oh the romance lover).
Spojler:
Jedina mana mu je što ima premalo epizoda. Što se mene tiče mogla bih i 100 da gledam, ne verujem da bi mi bilo dosadno. :3 99% sam sigurna da će biti i druge sezone, pošto manga još uvek izlazi. Nadam se >w<


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Haha to ona scena kad se tusira? Narratorovi komentari su me i privukli animeu najvise, uglavnom dopao mi se posle prve ep, potpuno opusta nema iznenadnih plot-twist-ova, dosta mi je animea koji me rasplacu.

Nadam se da ce biti jos epizoda, vec sam do osme stigla, mada cu sad pauzirati do vikenda.

Ryouko je stereotipan lik, i trenutno su mi tsundere [koje nisu loli] zenske dosadne, tako da mi je najmanje simpaticna [sto ne znaci da je ne volim]. Ryoushi je zanimljiv lik sigurno, narocito u epizodi kad idu na double-date
Spojler:


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Ryoushi mi je možda zanimljiviji od Ryouko, zato što su (za razliku od nje) likovi poput njega retki. Nisam fan tsundere likova, uglavnom me iritiraju, ali neke odredjene volim. Narrator je isto kul. Bez nje ne bi to bilo to XD Omiljena epizoda... to nemam, ne obraćam pažnju na brojeve i šta se u kojoj epizodi desilo, ali me je tu negde pri kraju Ryoushi oduševio svojom hrabrošću :3


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions