Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 29]

1Anime - trenutno gledate Empty Anime - trenutno gledate Sub 2 Okt 2010 - 11:09


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Posto greskom izbrisah onu temu (don't kill me!), evo nove. XD

2Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 2 Okt 2010 - 11:25


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zar nije stara tema zakljucana u arhivi?


Anyway, zavrsih Blassreiter [8/10] kvalitet animea varira u svakoj ep, al ne mogu se pomiriti sa apsolutno uzasnim CG-om. I, wow, jedva 2 lika ostadose ziva na kraju.
Od ongoinga novih poceh:: Iron Man i Tegami Bachi Reverse.



Poslednji izmenio EnkoKasumi dana Ned 3 Okt 2010 - 0:15, izmenjeno ukupno 1 puta

3Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 0:04


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Nastavih Doujin Work.

4Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 0:08


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
nastavih good old Aura Battler Dunbine koji nikako da zavrsim. Zasto? Nemam pojma. Anime je dobar + Tomino anime je. Za mene must watch.

5Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 0:09


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ja gledam Bokura Ga Ita. :3
Na 6. sam epizodi i dalje XD

6Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 2:05


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Zavrsio sam sve sezone Rozen Maidena + OVA. Ako se budem naterao da popunim 10 favova na MAL profilu, ubacicem RM sigurno. Very Happy

Inace, nastavljam Samurai Deeper Kyo i teram one ongoing.

7Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 2:09


Loli

avatar

Administrator
Administrator
SnG ::Zavrsio sam sve sezone Rozen Maidena + OVA. Ako se budem naterao da popunim 10 favova na MAL profilu, ubacicem RM sigurno. Very Happy

Alane, ne verujem! Napokon neko ko voli RM! <3
:3

8Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 2:17


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Predivno ostvarenje, razmatram mogucnost da pocnem da citam mangu kad se vratim sa exkurzije. Anime - trenutno gledate 543999

9Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 4:54


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Completed Doujin Work :3

10Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 6:20


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Meganekko loli ::
SnG ::Zavrsio sam sve sezone Rozen Maidena + OVA. Ako se budem naterao da popunim 10 favova na MAL profilu, ubacicem RM sigurno. Very Happy

Alane, ne verujem! Napokon neko ko voli RM! <3
:3

Meni i Akaiju se isto dopao Very Happy

11Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 6:42


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Trenutno gledam drugi Higashi no Eden film, Paradise Lost.

12Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 7:10


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
^Moram i ja uskoro.
Poceh i Bakuman, zavrsih Black Lagoon 2 sad gledam Omake. I valjda cu nocas odgledati preostale epizode Ookami-san.

13Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 11:04


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Završih Paradise lost, dobar je. Planiram sledeće Fate/Stay Night - Unlimited Blade Works, samo da se skine XD
Dok se ne skine, odgledaću OVA Tenshi Nanka ja Nai (autor je Yazawa Ai, autor Nane i Paradise Kiss-a *awesome face*)

14Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 11:06


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Shina ::Završih Paradise lost, dobar je. Planiram sledeće Fate/Stay Night - Unlimited Blade Works, samo da se skine XD
Dok se ne skine, odgledaću OVA Tenshi Nanka ja Nai (autor je Yazawa Ai, autor Nane i Paradise Kiss-a *awesome face*)
Kakav je Paradise Kiss btw? Romance anime vjerujem? Jel se sve vrti oko romanse il ima neku poentu?

15Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 11:09


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
E to ne znam, nisam ga gledala, ali svi kažu da je kao Nana, samo nije reč o muzici već o modi. Hvale ga dosta.

16Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 11:11


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Shina ::E to ne znam, nisam ga gledala, ali svi kažu da je kao Nana, samo nije reč o muzici već o modi. Hvale ga dosta.
Oooh. Ja sam ga planirala gledati odavno. Taman znam sta sledece da pocnem.

17Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 11:15


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Najs. Obavezno da mi kažeš kakav je, zanima me tvoje mišljenje :3

18Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 11:16


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Shina ::Najs. Obavezno da mi kažeš kakav je, zanima me tvoje mišljenje :3
Eh, znas ti mene i romance animee. Ali vidim da je ovaj josei, to je vec druga stvar. A i svidjela mi se Nana, tako da imam visoka ocekivanja.

19Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 3 Okt 2010 - 22:46


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Pocela Bakemonogatari.

20Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 4 Okt 2010 - 1:38


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Nakon par nedelja na On-Holdu, nastavljam Claymore.
Takodje, MTNN 10/25
[edit] Planiram nastaviti SnS.

21Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 4 Okt 2010 - 2:38


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Odgledala 12 epizoda Bokura Ga Ita.

22Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 4 Okt 2010 - 5:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Re-watchujem Lain, gledam Paradise Kiss.

23Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 4 Okt 2010 - 5:45


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Odgledah Unlimited Blade Works.

24Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 4 Okt 2010 - 6:42


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Planiram da počnem Unlimited Blade Works sada.

25Anime - trenutno gledate Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 4 Okt 2010 - 8:14


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Odgledala 17 epizoda Bokura Ga Ita.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 29]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions