Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai 28009l

A group of childhood friends drifts apart after one of them, Meiko "Menma" Honma, dies in an accident. Years later, the leader of the group, Jinta Yadomi, has become withdrawn and lives as a recluse. An older Meiko appears to him, and says that she must have a wish granted, though she does not know what it is.

(Source: Wikipedia)


Anime se zavrsava ove sedmice. Veoma emotivan, bilo bi tuzno ne pogledati ga.
Neko prati sad? Znam za Igora samo.


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
KAKO SI SE USUDILA DA OTVORIS OVU TEMU?! SAD CU TE BANOVATI. T__T

Ne zelim da se zavrsi. ;( Mozda ce na kraju ostaviti bolji utisak i od Honey & Clover-a koji mi omiljeni SoL, zavisi od poslednje epizode. Sad


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
NOT IF I BAN YOU FIRST!

A fakat je totalna depresija od animea. :/ Likovi izgledaju tako slatko i bezbrizno a u stvari svi imaju ozbiljne probleme od Menmine smrti. Svidja mi se sto je anime potpuno realan i sto zasmije u jednom minutu a u drugom rasplace. Da ne obozavam onaj ecchi od Softennisa ovo bi mi bio najdrazi ove sezone.

Nego nisam znala da si ti emotivan? xD


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
WTF, Softenni bolje od ovoga, na kojim si drogama?! O___o

Jesam, cak i previse.
Nego, nisam znao da si ti emotivna? xD


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Ja pratim & mislim da je odlican :>

EDIT: Wth.. both of you are supposed to be more manly than me >_<


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Awww baš sam htela gledati nešto ovako. :3 Gledam obavezno, skidam odmah! Very Happy


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
@Demi
Jesmo i nije nas sramota da priznamo da placemo jer NISMO PICKICE. @__@


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Angelus ::@Demi
Jesmo i nije nas sramota da priznamo da placemo jer NISMO PICKICE. @__@

Nemoj da mi krades identitet >:|
Ja volim super-kawaii-girly-romantic-emotional stuff, a ti deep-psychological shiz.


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
D: I refuse to be manly!

@Igor:: A sta cu, zapalila sam se za comedy+ecchi-je. Rolling Eyes


Anyway... Yukiatsu ftw!


Evelyn

Evelyn

Senpai
Senpai
Cried my eyes out, šta reći...
Što kaže Enko, u jednom trenutku te rasplače, u drugom nasmeje.
Sve u svemu jako tužno i prelepo, it must not end !


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai Picture-1
Jako, jako, jako tužno. Pogledala sam prve dve epizode tek i već sam tužna. Menma je toliko kjut da nemam reči. :/ Divno je crtan.


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Gotovo je. No comment. Dušu sam isplakala ;_____; Ni na jednom animeu nisam više plakala.


Hide and seek will never be the same again! @___@


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Zavrsio. Na mene je serija ostavila vrlo snazan utisak. Bez mnogo filozofiranja, kratko i jasno, dajem 10.


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Zavrsih i ja. Ne znam sta drugo da kazim osim da je anime divan i da ga sigurno necu zaboraviti. 9/10


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Po opisu ne deluje zanimljivo al svakako bacicu pogled. Kad vec masa hvali, moze se i pogledati. Al cu verovanto videti sa micom da gledamo zajedno tako da cu ko zna kad XD


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Upravo odgledah tako da je sad taj najjaci utisak koji zapravo ni ne postoji. Anime je bilo razocarenje. Nisam bas video toliko tuznih stvari sem cinjenice da je Menma mrtva sto je pa od prve sekunde animea tako. Uopste nisam shvatio sta je tu toliko tuzno i sta je rasplakalo "citavu jednu naciju". Ako je tuzno to sto svakih 5min place neko a u poslednjoj epizodi pa svi ucestvuju u orgiju plakanja, to meni nije tuzno. Meni je anime bio vise smesan nego tuzan. "Gledajte me! Izasao sam iz kuce i dosao u skolu!" je bilo bas EPIC. Cela ta scena. I naravno Poppo. Da nije njega ne bih ni uspeo da odgledam do kraja. Ostali likovi su bas iritirali narocito Anaru. I love him but he loves a dead girl that necrophilia bastardo hurr durr. A ni Menma nije bas tolko odusevila. Bas je na nivou Yui iz K-On!
Tako da 6/10 od mene za ovaj anime samo zbog komedije/Poppo/istog dizajna kao Highschool of the Dead.


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Kako ne razumijes da mnogo boli izgubiti nekog bliskog? Super Peace Busters su bili zajedno od malih nogu, naviknuti jedni na druge i potpuno su se slomili kad je Menma umrla. Naravno da ce se rasplakati svaki put kad je se sjete.

Ne znam sta da ti kazem, stvarno, osim... YOU HAVE NO SOUL. O:


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Pa da, tuzno je sto umrla..i sto se to zna jos od prve epizode. I bilo je dosta nepotrebnih flash backova. Like, onaj kada Jintan kaze da je Menma ruzna, pokazali su nekih 6 puta. Razumem na pocetku i kraju, al ga preterali. Mislim da bi ova prica bolje prosla kao film eventualno 2ep OVA. Malo je smor gledati 264min kako neko place i kuka zato sto ne moze dobiti neciji cock neciju ljubav ili zato sto voli mrtvo dete. Da su skratili na 90-120min bilo bi bolje. Ovako je samo izduzena vec vidjena prica.
A i ne znam da li si provalila, ali njih i nije toliko bilo briga za Menmu. To je tek na kraju bilo kad shvatili svi da su sebicni sto je zapravo i realno. Ne znam, Alfred Quack ima tuzniju pricu i vise drame nego ovo :/


Loli

avatar

Administrator
Administrator
EnkoKasumi ::Kako ne razumijes da mnogo boli izgubiti nekog bliskog? Super Peace Busters su bili zajedno od malih nogu, naviknuti jedni na druge i potpuno su se slomili kad je Menma umrla. Naravno da ce se rasplakati svaki put kad je se sjete.

Ne znam sta da ti kazem, stvarno, osim... YOU HAVE NO SOUL. O:

To je i suština :O


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ja sam na sredini i uopste nisam tuzan.

Anime je entertaining, a svi su bili cute decica. <3

EDIT:
Menma je fucking annoying, just die already. Oh, you are already dead. I can't guess why would world let go of such an ANNOYING bastard BITCH girl.


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Citam i ne mogu da verujem Very Happy
Imas li ti srce Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai 3616433288 ?


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Loli ::Citam i ne mogu da verujem Very Happy
Imas li ti srce Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai 3616433288 ?
Na kojim si ti drogama? To je Aco, naravno da ga nema. Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai 543999


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Enko, edituj prvi post: Ne preporučujem ljudima bez srca D:
I onima koji ne vole moe likove pošto Menma jeste pomalo moe (and I love it, she is so cute)
Ne to što je ona mrtva, tužno je i to što im se desilo u detinjstvu i kakvi su sada, kako su se promenili kao i odnosi između njih.
Meh, da ne mlatim, ko razume shvatiće.


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
EnkoKasumi ::
Loli ::Citam i ne mogu da verujem Very Happy
Imas li ti srce Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai 3616433288 ?
Na kojim si ti drogama? To je Aco, naravno da ga nema. Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai 543999

Ej, ej, Alan ga ima! Ne srceto, ali ga ima ono drugo!


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
AlanViBritannia ::
EnkoKasumi ::
Loli ::Citam i ne mogu da verujem Very Happy
Imas li ti srce Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai 3616433288 ?
Na kojim si ti drogama? To je Aco, naravno da ga nema. Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai 543999

Ej, ej, Alan ga ima! Ne srceto, ali ga ima ono drugo!
That remains to be seen. Rolling Eyes


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions