Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Sub 17 Sep 2011 - 16:39


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Upravo zavrsih. Anime je FOKKEN EPIC. Najbolji anime godine. Dovoljno je da se pogleda koja epizoda i odmah se pozeli dete od 6god.
Uglavnom verno prati mangu, Rinina keva ne izgleda anoreksicno itd. Preporuka svima, anime je mozda bolji i od Honey & Clover, a najbolji anime godine je sigurno lol.

27Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Sub 17 Sep 2011 - 21:36


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Lol ja mu dadoh 6. Da, crtež (mada mnogima ne odgovara ne znam zašto) i priča su dobri, solidni ali nije me preterano dirnuo, bilo je momenata ali sveukupno ne.
Moglo je i više epizoda, možda. Solidno je enivej.

28Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Sub 17 Sep 2011 - 23:57


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Mozda ga nisi razumela? :O (vidim da ljudi ovo koriste kad neko ne voli anime koji oni ne vole)
Sta znam, ovako dirljivu pricu ova godina nije pruzila. Mada dobro, anime je josei, tako da je namenjen starijim zenama. Deca ne mogu tek tako razumeti ovo posto nisu jos u tim godinama. Gde ce neko ko nije ni 18god napunio da misli o deci i slicno. Obicno svako ko odgleda ovo dobije zelju da bude otac ;_;
Smesno mi samo sto mi od svih likova Masako omiljena iako je kao roditelj failovala. Znam da je u Japanu tesko imati decu, pogotovu bez partnera, ali je stvarno bilo neodgovorno, iako
Spojler:

29Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 1:29


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Temari ::Lol ja mu dadoh 6. Da, crtež (mada mnogima ne odgovara ne znam zašto) i priča su dobri, solidni ali nije me preterano dirnuo, bilo je momenata ali sveukupno ne.
Moglo je i više epizoda, možda. Solidno je enivej.
Pretty much the same for me.
Slatkast anime, simpaticni likovi, nije bilo nista pretjerano upecatljivo da bih mu dala vecu ocjenu. A i manga mi je ubila dozivljaj totalno, vjerovatno se zato nisam u anime previse udubila.

30Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 2:47


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Upravo zavrsih. Anime je FOKKEN EPIC. Dovoljno je da se pogleda koja epizoda i odmah se pozeli dete od 6god.

Slažem se, pogotovo za treću rečenicu. Istopio sam se gledajći Rin. <3

Usagi Drop - Page 2 Usagi%20Drop%20-%2010

Jedva čekam da se oženim.

31Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 3:17


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
^Definitivno anime dotice vise muske osobe '_'

32Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 3:35


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Ja baš i ne volim decu, mada je Rin preslatka but eh.
A Masako je skroz bila pogubljena, i neodgovorna, mada nije baš tako loša osoba. Ko zna kako bi se starala o Rin, ako nije mogla i htela, dobro je što nije.
A to da više dotiče muške osobe, možda zato što je glavni lik muško tj. muško se stara o Rin Very Happy

33Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 3:45


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Devojke ne mogu da spoznaju ovaj anime na adekvatan način. Embarassed

34Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 4:32


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Pa koliko vidim posle gledanja ovoga svako bi rekao bez premisljanja da hoce decu tj. cerku.Jos da je danas vise dece kao Rin...Ja uvek vidjam one kao Reiko, zato me nerviraju. Usagi Drop - Page 2 3616433288
Also mislim da svaka muska osoba ima trunku lolicona u sebi. :<

35Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 5:44


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Nadam se da nikada nece animirati ostatak mange, ovako, ostace kao family bonding anime. Btw Archer, kada se situiras finansijski ie. nadjes stalan posao, mozes usvojiti dete a da se i ne ozenis. To ce te ustediti mnogo agonije oko udovoljavanja zeni i njenim hirovima Very Happy.

36Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 5:47


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
^Usagi Drop - Page 2 AngryFelli

37Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 8:46


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Angelus ::
ZetaZaku ::Upravo zavrsih. Anime je FOKKEN EPIC. Dovoljno je da se pogleda koja epizoda i odmah se pozeli dete od 6god.

Slažem se, pogotovo za treću rečenicu. Istopio sam se gledajći Rin. <3

Usagi Drop - Page 2 Usagi%20Drop%20-%2010

Jedva čekam da se oženim.

Jedva cekas da imas kcerku koja ima temperaturu? Zasto svi postuju bolesnu Rin. Rinyan je bolja slika.
Usagi Drop - Page 2 Usagi-drop-1101

Now this is cute :3

Kao sto rekoh, anime je uglavnom za zreliju populaciju. Tesko da bi deca razumela dubinu ovog animea :3

38Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 10:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
^Naravno kad se misljanja ne poklapaju, najlakse je pozivati se na godine i "zrelost". Taj argument je vise star. Usagi Drop - Page 2 721274

39Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 10:44


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Ne, najlakše je reći da se ukusi razliku. No, ja se služim polnim identitetom. Very Happy

40Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 11:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ali cinjenica je da su ukusi razliciti. o:

41Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 20:18


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ali ukus nema veze sa kvalitetom. Taj argument je slab kao Mr. Satan iz DBZ.

42Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Ned 18 Sep 2011 - 23:02


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Nikad nisam ni rekla da ima.

43Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Pon 19 Sep 2011 - 0:33


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Oh, wow, Usagi Drop je deep o.O Ne znam kakvu ste vi dubinu našli koja je meni promakla. Mislim da, i mene je Rin naterala da budem u 'omg decaaaaa <333' i 'awww' mood-u ali to nema veze sa kvalitetom animea. Da, anime je lep i lepo je urađen što ne znači da je deep.

44Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Pon 19 Sep 2011 - 0:48


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Niko ne kaze da je deep, samo da ne moze svako da ga razume (aka, tipican argument za ZASTO NE VOLITE ANIME KOJI JA VOLIM, citiram uglavnom clanove ovog foruma)
Hocu samo reci da nekome kome su No.6 i UtaPrince omiljeni anime sezone tesko mogu razumeti car i kvalitet koji pruzi ovakvo remek delo. Nisu potrebni homoseksualci da bi napravili nesto od price. Al danas je uglavnom tako sa novim naslovima. Ili ubace pedere ili ubace moe srednjoskolke koje jedu kolace. Sve sto nije tako pada u zaborav. Tako je i Kuragehime prosao. Verovatno niko ni ne zna sta je Kuragehime :(

Also @Enko, ne, nije los argument da ste previse mladi za ovaj naslov, posto je naslov josei, i namenjen je uglavnom starijm zenama. Uglavnom, bavi se odraslim temama. A sad, ako si starija zena, izvini za nesporazum @_@

45Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Pon 19 Sep 2011 - 1:03


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Oh wow. Usagi Drop - Page 2 543999 Ne znam zašto se moj ukus dovodi u priču al' ajde. Ja imam svoje razloge zašto mi se ta 2 animea toliko sviđaju što uopšte nema veze sa yaoijem. No.6 bi mi se sviđao i da toga nema, samo što ne bi bio toliko poznat kod ostalih I guess. A UtaPri veze nema sa time so...
Kuragehime uopšte nije toliko underrated o.O Ja treba uskoro da gledam, dugo je u ptw.
Ali hajde, nisam razumela pošto nisam 3 godine starija lol.

46Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Pon 19 Sep 2011 - 2:26


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
@Enko dadoh + za ono za sta se slazem, da ne citiram sad.
@Sasha
Kvalitet nekad neme veze s ukusom.Evo, primetila sam u Usagi Drop da u nekim scenama izgledaju toliko mrsavo da stvarno izgleda kao fail, mozda nisi primetio, al' nema veze.Poenta je sto svako drugacije dozivljava kvalitet, jer ima drugacije standarde, a standarde cini ukus, a ukusi su razliciti.Evo sad ja volim najvise Mnemosyne, a neko ko voli moe moe bi rekao ''ew kako je ovo bolesno droppujem posle 1. ep''.Ima failova u crtezu nekad ali je prica nenormalno originalna i tako to, ali neko to ne voliii~

47Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Pon 19 Sep 2011 - 2:49


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
To je taj problem zapravo. Sve sta nije po sablonu pravljeno je automatski lose. Cim nije neki school comedy moe anime ili boylove anime odmah ljudi izgube zainteresovanje. Cim se nesto razlikuje odmah je shit, a nekima pa odmah EPIC ALTERNATIVNO. Ne zelim reci da je School Comedy Moe i BoyLove anime lose ili nesto, volim ja i to prvo.

Usagi Drop je jedan od najoriginalnijih animea u ovom veku. U poslednje vreme je bas sve smesteno u skoli, bilo da se anime odvija pocetkom 20veka ili pocetkom 22. veka, sve je u skoli, iako bi vise odgovaralo da nisu u skoli.

Za ukus - kvalitet. Random anime, sve je dobro nacrtano, animirano bez greske, prica odlicna, ali je sport. Osoba A ne voli sport i njemu je to sranje i najveci fail godine. Znaci zato sto on ne voli to znaci da je anime fail? Jedno je subjektivno a drugo objektivno misljenje.

48Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Pon 19 Sep 2011 - 3:20


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Usagi Drop je na MAL-u najviše ocenjen sa 9 pa ne znam zbog čega se buniš. To što ga je nekoliko nas ocenilo sa manje, nije smak sveta. A od mene, 6 tj. fine nije toliko loše. Mene smara ponekad to što je pravljeno po šablonu i ovo je originalan anime ali me nije baš toliko taknuo.
Slažem se to za kvalitet i ukus, nije povezano. To što meni nije omgnajanimegodine ne znači da i nije. To što se meni, recimo, nije svideo After Story ne znači da je fejl, ocene govore drugačije. Neće na jedan npr. romance anime isto gledati neki shounenfag i romance fan.
U svakom slučaju, svako od nas je drugačije doživeo Usagi Drop.

49Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Pon 19 Sep 2011 - 4:26


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Fora je u tome što Sašo ne može da se pomiri sa činjenicom da neko razmišlja drugačije od njega. Very Happy

50Usagi Drop - Page 2 Empty Re: Usagi Drop Pon 19 Sep 2011 - 4:32


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Oh, sad premestas stvar sa AO na AWS. Jako zrelo od tebe, jako zrelo. Ti si mene cak sta napao zato sto sam rekao da Death Note ima shit animaciju. I sad mi jos delis minuse jer si butthurt zbog Death Notea lol.

---

Also, zanimljivo kako si upravo napisao ono sta sam ja tebi na AO. Ne moras toliko da me kopiras. I na JMS kopiras sta ja ovde pisem. I na MAL si me kopirao.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions