Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kamisama Dolls Empty Kamisama Dolls Sre 28 Sep 2011 - 7:42


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Kamisama Dolls 30066l

Kyouhei, after moving away to Tokyo from his old town to get away from the events that happened, is on a goukon with his friends, including his old neighbor, Shiba. After drinking for a whole night, he and Shiba discover a dead, bloody body in the elevator. He is told by his younger sister, Utao with her Kamisama Doll, that Aki, an old friend, and his Doll are the culprits responsible.

Mislila sam da ima ova tema... Jel neko gledao?
Anime se upravo zavrsio i meni se dopao. Nisam fan mecha animea inace, pa mu nisam mogla dati vise od sedmica. Likovi su mi bili najdrazi, narocito Aki, mali psihopata. <3 I Kyouhei mi se svidio, iako je klasican shounen glavni lik koji hoce sve da zastiti, ipak ima yandere stranu koja je zanimljiva.
Crtez mi se nikako ne svidja, samo su Kyouhei i Aki bili iole lijepo dizajnirani, ostali su bili smijesni, a i animacija losa. Dobro, borbe robota nisu bile toliko lose animirane i njihovi dizajni su originalni, kao i zvukovi koje proizvode. Dopada mi se i muzika u animeu, OST, OP i ED.
Uglavnom, ja sam gledala najvise zbog likova, psiholosko-tragicnog dijela animea, ali moguce je da ce se mecha fanovima jos vise sviditi. ^^

2Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Sre 28 Sep 2011 - 8:05


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Nema teme. o.O Završila danas.
I want the second season. NOW. Kyouhei going all psycho :o
U skorije vreme nisam videla tako dobar OP i ED. Likovi su dobri, Kuuko mi je otišla u fave, žena je carica. Crtež, nije najbolji ali nije ni loš. Priča je dobra, originalna. Smeta mi malo humor, dobar je ali je na pogrešnim mestima, jeste me nasmejao ali u jednom trenutku se ozbiljno bore i onda Utao prsne jer joj je ženska stala na kolače. Like wtf Kamisama Dolls 3616433288
9/10 for now.

3Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Sre 28 Sep 2011 - 9:39


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Aki x Kuuko su win. Odavno mi se nije strejt par ovoliko svidjao. Very Happy
Utao ima brother complex, to mi je bio turn-off, jedan od razloga za manju ocjenu. :/
Najavili su drugu sezonu, nadam se da ce biti uskoro, prekinuli su kad je najzanimljivije, taman je bio sladak momenat s Kyouheijem i Akijem.

Btw, jako mi se svidio flashback dio, kad su ono troje klinci i bore se sa ogromnim kakashijem... cak mi je ta epizoda bila mnogo strašna. o:



Poslednji izmenio EnkoKasumi dana Sre 28 Sep 2011 - 9:54, izmenjeno ukupno 1 puta

4Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Sre 28 Sep 2011 - 9:51


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Jako su win Kamisama Dolls 3616433288
Hibino x Kyouhei su fin par. :3 Mada preteraše, ja ne znam kako Hibino hoda sa tolikim sisama x.x Kamisama Dolls 3616433288
Da, jedva čekam drugu sezonu, dosta je ostalo da se objasni.
Jao booooože ne spominji mi to ._. Taj kakashi je jako, jako strašan pogotovo zvukovi koje proizvodi. Svaka njima čast kad su preživeli, ja bih na mestu umrla Kamisama Dolls 3616433288
Što me podseti, Mahiru bi bila baš dobar lik da joj sve što kaže nije 'Kyouhei-samaaaaa! <3' Ima dobre momente ali mehh...

5Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Sre 28 Sep 2011 - 9:57


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Jao, sad sam htjela da pomenem sise od Hibino... Ono je uzas. Jos joj vise. XD

Nerviralo me je sto je anime na momente ispadao klasican harem, sa 3 zenske [sisata, loli i childhood friend] koje se vrte oko Kyouheija koji je najjaci i najbolji i sve ih stiti. >.>
S druge strane, Aki je klasican Sasuke lik, mrzovoljan i polu-lud usled tragicne proslosti. To mi je naravno omiljeni sablon likova. Very Happy

6Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Sre 28 Sep 2011 - 12:08


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Da li anime ima veze sa Spanijom ili samo opening? I zasto u poslednje vreme svi uporedjuju likove sa Narutom i Sasketom? @_@
Also, u kom kontekstu mecha? Piloted robots ili cyborgs? Ili nesto trece?

7Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Sre 28 Sep 2011 - 18:17


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Nema. Opening sem pesme nije preterano španski.
Ne znam, meni nisu preterano SasuNaru mada su mi Sion i Nezumi iz no.6 bili Kamisama Dolls 3616433288
something like this Kamisama Dolls Kami_sama_dolls_302_thumb

8Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Sre 28 Sep 2011 - 22:35


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Da li anime ima veze sa Spanijom ili samo opening? I zasto u poslednje vreme svi uporedjuju likove sa Narutom i Sasketom? @_@
Also, u kom kontekstu mecha? Piloted robots ili cyborgs? Ili nesto trece?
Nema veze sa Spanijom. Zato sto je Naruto klasika. I postoje neki roboti "bogovi" koje klinci kontrolisu mislima.

9Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Čet 29 Sep 2011 - 0:40


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
EnkoKasumi ::Zato sto je Naruto klasika.

You really had to say that :(

Nah that CGI "robot" looks stupid. Me pass :3

10Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Čet 29 Sep 2011 - 5:16


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
^ Hell yeah, I did. Kamisama Dolls 3616433288
Ma, ovi robotici su smijesni, osim onog cetvoronogog iz flashbacka od kojeg imam nocne more. Muzika koju pjevuse je jako simpaticna, narocito kod Kukuri. ^^


11Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Čet 29 Sep 2011 - 5:52


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Jedina stvar koja mi se svidjela u citavom anime-u je Kukuri-jeva pjesma.

12Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Pon 3 Okt 2011 - 19:24


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Guys, nisu to roboti, bolje da ih tretirate kao voodoo lutke ili nesto sl. posto imaju slicne karakteristike (od drveta i slame su i kontrolisu ih shamani/seki Very Happy). Sala na stranu ali stvarno ne bih ovo kao mecha label-ovao.

13Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Uto 4 Okt 2011 - 2:06


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Od drveta i slame? o_O Meni su izgledali kao da su od metala ili plastike. Btw krvare kad su povrijedjeni, to je cudno.

14Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Uto 4 Okt 2011 - 2:13


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Pa pričala je ona što ih popravlja da su od slame i drveta. Ni ja ih ne bih svrstala u robote baš, nisu mi takvi.

15Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Uto 4 Okt 2011 - 3:01


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Jeste? To sam propustila. o:

16Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Uto 4 Okt 2011 - 4:32


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Znaci preskacem XD

17Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Uto 4 Okt 2011 - 4:47


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Temari ::Pa pričala je ona što ih popravlja da su od slame i drveta. Ni ja ih ne bih svrstala u robote baš, nisu mi takvi.
Cek, oni imaju sjeciva i lance i ostalu borbenu opremu za ispaljivanje beamova, kako to moze biti od slame? Plus, onaj ogromni cetvoronogi kakashi nije nesto sto mogu smatrati vudu lutkom, lol.

18Kamisama Dolls Empty Re: Kamisama Dolls Uto 4 Okt 2011 - 8:50


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Unutrašnjost je od slame koliko sam ja razumela, spolja je drvo. Ne, ni ja ne razumem Kamisama Dolls 3616433288
Da ali nije ni robot nekako...Dunno.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions