Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Appleseed + Ex Machina Empty Appleseed + Ex Machina Pon 10 Okt 2011 - 9:32


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Appleseed + Ex Machina 5887l

Appleseed
Growing out of the chaos of a global war, the city of Utopia is populated by humans and bioroids (artificial humans). On the surface, everything is harmonious, but tensions lurk. Into this seemingly perfect society comes a survivor of the wars, Deunan Knute, who carries a legacy that will turn out to be of critical importance to the future of humanity.


Appleseed + Ex Machina 23677l

Appleseed Saga Ex Machina
Deunan, a young female warrior, and Briareos, a veteran cyborg-soldier, are both partners and lovers. As members of E.S.W.A.T., the elite special forces serving Olympus, they are deployed whenever trouble strikes. The two fighters find their partnership tested in a new way by the arrival of a new member to their ranks - an experimental Bioroid named Tereus.


Ima li fanova Appleseeda na forumu? Ja jako volim filmove, iako inace nisam fan futuristickih utopija. Svidja mi se sto nije fokus samo na tome kako su ES.W.A.T. awesome dok zaustavljaju teroristicke napade, vec ustvari ima jako emotivnu pozadinsku pricu o ne mnogo srecnoj ljubavi izmedju Deunan i Briareusa. Sto je naravno razlog zbog kojeg sam mu dala devetku na MAL-u.
Planiram poceti i Applessed XIII uskoro, mada me odbija cinjenica sto neredovno izlaze epizode.
U svakom slucaju ova dva filma preporucujem svakome.

2Appleseed + Ex Machina Empty Re: Appleseed + Ex Machina Pon 10 Okt 2011 - 9:36


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Enko i oldschool? Wowzi. Nikad me nije interesovalo, ali verovatno je kao GitS SAC? Badass cyborg chick doing badass stuff. Samo sto nisam fan cyberpunka toliko.

3Appleseed + Ex Machina Empty Re: Appleseed + Ex Machina Pon 10 Okt 2011 - 9:54


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
lol, pa filmovi su iz 2004e & 2007e, OVA je iz 1988e mislim, dala sam mu jedva 5 i s mucenjem ga odgledala.
Ne, Deunan nije cyborg, njen partner jeste. Ima mnogo akcije kroz koju se provlace romanse, touchy-teary momenti isl. Savrseno za mene.

4Appleseed + Ex Machina Empty Re: Appleseed + Ex Machina Uto 11 Okt 2011 - 1:26


Akai

Akai

Akuma
Akuma
Appleseed je cool ko koncept... manga od 4 toma je meni bila odlicna ( jedina manga za koju je Masamune Shirow dobio Seiun nagradu ) a anime adaptacije su... grabljargh. Ona prva oldschool OVA je ocaj, jedva sam je pogledao. Film iz 2004 ima ok pricu ali tipicne sladunjave delove i solidan ali sad već osrednji CGI. Ex-machina ima odlican CGI i bezveze priču, pogotovu kraj >.>

Volim Appleseed franšizu i gledaću seriju ( kad bude izašla cela ) ali sam razocaran pomalo u anime ostvarenja >.>


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions