Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 11 od 11]

251Naruto - Page 11 Empty Re: Naruto Čet 13 Okt 2011 - 23:37


Gost

Anonymous

Gost
Наравно. Шта би било да нема Филера Very Happy

Ипак, нису толико лоши... Gai Sensei у купаћим гаћама док пати од морске болести - priceless... Very Happy

Ове епизоде махом подећају на ВанПис.

252Naruto - Page 11 Empty Re: Naruto Čet 20 Okt 2011 - 9:34


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Cek cek cek, znaci od puta od par strana u mangi su napravili citav filler arc? U mangi je odmah stigao na ostrvo. Tj malo su pricali mozda na brodu, ali nisu putovali toliko. Sad jos fali da staju na ostrva i slicno. Razumem da su na brodu jos neki likovi, ali ko zeli da vidi filere sa Naruto x Yamato x Guy x thatguywithglasses? Ae da je barem Letter Bee sa njima, ali on se pojavljuje tek kasnije.

Also otrovne pecurke? You serious? Zasto svaki shounen mora da ima epizodu sa otrovnim pecurkama? To kao da je postalo obavezno za svaki shounen.

253Naruto - Page 11 Empty Re: Naruto Pet 25 Maj 2012 - 9:12


Black Pearl

Black Pearl

Senpai
Senpai
Volim Naruta Very Happy
Trenutno sam negde na polovini Shippudena i mogu reci da su mi stare epizode mnogo bolje. Vise emocija, desavanja..price su bile produbljenije i veoma izrazene.Mrzim da gledam dub verzije, prosto ne mogu da se udubim u pricu ko covek, vec samo razmisljam koliko mi je iritantna njihova spika. Japanski obozavam i nema tog snimka ili coveka koji moze da docara ovaj anime kao sto to mogu japanci. Takodje, obozavam muziku iz Naruta! Sjajne su i vecina uvodnih pesama, kao i pozadinske pesme.Omiljeni lik mi je Gara, mada mi je svaki lik poseban na svoj nacin. Jedini lik kojeg stvarno ne volim je Orocimaru iz prostog razloga sto mi je odvratan na svaki moguci nacin na koji bi covek mogao biti. Bednost njegove duse je zapanjujuca. Stoga je on jedini lik kojeg ne volim.

254Naruto - Page 11 Empty Re: Naruto Pon 13 Avg 2012 - 5:05


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Nisam gledao od maja prosle godine. O: Sacekacu do 300. epizode. Very Happy

255Naruto - Page 11 Empty Re: Naruto Čet 30 Avg 2012 - 3:07


Vix

Vix

Senpai
Senpai
Najbolji anime svih vremena!!!

256Naruto - Page 11 Empty Re: Naruto Čet 30 Avg 2012 - 8:45


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Ovo nije tema o Mawaru Penguindrumu, a ako si tražio Fate/Zero, on ti je odmah ispod. Very Happy

257Naruto - Page 11 Empty Re: Naruto Pet 31 Avg 2012 - 1:28


Rey

Rey

Leader
Leader
Чика Толе ::Ovo nije tema o Mawaru Penguindrumu, a ako si tražio Fate/Zero, on ti je odmah ispod. Very Happy
Lol'd.

258Naruto - Page 11 Empty Re: Naruto Pet 31 Avg 2012 - 12:39


Vix

Vix

Senpai
Senpai
Чика Толе ::Ovo nije tema o Mawaru Penguindrumu, a ako si tražio Fate/Zero, on ti je odmah ispod. Very Happy
Naruto - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcT93xTr3ncdP6T5v4EdAnReh60yF-rItfFxmS9esIyzCWXmODJD&t=1


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 11 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions