Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pon 8 Nov 2010 - 2:20


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Openings:
-Lovely Complex 1st (Tegomass - Kimi+Boku=Love)
-Gantz (Rip Slyme - Super Shooter)
-Kannagi (Tomatsu Haruka - Motto Hade ni ne)
-Tsukuyomi~MOON PHASE~ (Chiwa Saito - Neko Mimi Mode) itd.
Endings:
-Code Geass 2nd (Sunset Swish - Mosaic Kakera)
-Zoku Sayonara Zetsubou Sensei 1st (Zetsubou Shojo Tachi - Koiji Romanesque)
-FLCL (The Pillows - Ride on Shooting Star)

52Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Čet 18 Nov 2010 - 5:23


♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦

Sensei
Sensei


Omiljeni opening/ending - Page 3 47275 Omiljeni opening/ending - Page 3 47275 Omiljeni opening/ending - Page 3 47275 Omiljeni opening/ending - Page 3 47275 Omiljeni opening/ending - Page 3 2048 Omiljeni opening/ending - Page 3 2048 Omiljeni opening/ending - Page 3 2048 Omiljeni opening/ending - Page 3 2048

53Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Čet 18 Nov 2010 - 23:37


taniishasama

taniishasama

Sensei
Sensei
Fushigi Yuugi opening
Pokemon engleski opening
YuGiOh engleski opening
YuGiOh japanski opening 3
X/1999 opening
Meine Liebe Opening 1
Meine Liebe opening 2
Meine Liebe ending 1
Meine Liebe ending 2
X/1999 ending
Fushigi Yuugi ending
Ayashi no ceres opening

54Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pon 22 Nov 2010 - 15:44


NaraTokyo

NaraTokyo

Senpai
Senpai
Od openinga gotivim:
What's up people i The world od Death note-a,
Rungranov DMC za Devil may cry,
Opening za Sengoku basara,
Opening za Vampire knight...

Endinge ne gledam, smaraju me, ali znam za I'll be your home od Rin Oikawe koji je koriscen u Devil may cry...

55Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 26 Nov 2010 - 4:56


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Da dodam:
Shin Mazinger Z OP 2
Shin Getter Robo OP 2
Super Robot Wars OG The Inspector OP
Gyagu Manga Biyori OP

56Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Sub 11 Dec 2010 - 0:56


fitjfiritj

fitjfiritj

Senpai
Senpai
2 omiljena OP-a
HOTD




57Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 22 Jul 2011 - 18:09


Usagi_Tsukino

avatar

Senpai
Senpai




Poslednji put izmenio Usagi_Tsukino dana Pon 22 Jul 2013 - 20:17, izmenio ukupno 44 puta

58Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 29 Jul 2011 - 12:01


Kuroneko

Kuroneko

Sensei
Sensei
Basilisk - Koga Ninpocho by Onmyouza

Dovoljno je to što je u pitanju moj omiljeni bend Omiljeni opening/ending - Page 3 543999 ali i anime obožavam, tako da... ovo je moj izbor za najbolji opening.

59Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 29 Jul 2011 - 12:30


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Spojler:
Sorry -.-' Ali morao sam sve staviti...

60Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 5 Avg 2011 - 1:57


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner



61Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 5 Avg 2011 - 2:29


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Ovo se prečesto menja, a i mrzi me da pišem ogromne liste, tako da omiljeni OP i ED atm:
OP:

ED:


Opening već počinje da smara (raped teh replay button too many times eh) ali zato ending <3

62Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 5 Avg 2011 - 4:13


Gost

Anonymous

Gost
/watch?v=EQFPQo1cD7c

/watch?v=oattoXislik <--- Тако ми је звонио фон дуго, дуго времена

63Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 5 Avg 2011 - 4:17


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Opening:




Ending:


64Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 19 Avg 2011 - 5:28


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Iako sam vec naveo, ali moram ovog puta i link postovati.

65Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 19 Avg 2011 - 8:12


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Trenutni favorit:

On repeat. Forever. @_@
Inače jako volim Bleach openinge, nikada mi nisu dosadili. Ne sve, one stare, više ga ne pratim.

66Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pon 22 Avg 2011 - 7:33


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner



67Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pon 22 Avg 2011 - 7:58


Loli

avatar

Administrator
Administrator
OP ne gledam previse, uglavnom i premotavam, ali imam omiljene, a to su Hanasaku Iroha OP (prezarazno) i, naravno, Kobato OP Very Happy A sto se endinga tice, nikad to ne gledam, samo one kod kojih mi se muzika jako svidi na prvo slusanje, tako da recimo Hanasaku Iroha ED.

68Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Sre 24 Avg 2011 - 13:07


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner

Eh taj legendarni OP. Jedva cekam jesenju sezonu. Lupin the Thurd <3

69Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Sre 24 Avg 2011 - 14:20


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress

70Omiljeni opening/ending - Page 3 Empty Re: Omiljeni opening/ending Pet 26 Avg 2011 - 0:17


tanshisuzuki

tanshisuzuki

Senpai
Senpai
Death Note oba openinga
Basilisk opening + oba endinga
X opening
Fushigi Yuugi opening
la Corda dOro opening
Meine Liebe oba openinga
Kuroshitsuji prvi opening
Rosario Vampire Capu 2 opening
Vampire Knight prvi opening + prvi ending
Tsubasa Chronicle prvi opening
Ruroni Kenshin svi openinzi


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions