Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Ned 31 Jan 2010 - 2:06


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Akane ::Svidjaju mi se price, to sto (barem u onima koje gledam) su likovi veoma razvijeni, tj. u potpunosti ti je jasno zasto su takvi kakvu su, sto doprinosi realnosti animea, stil crtanja, muzika...

27Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Ned 31 Jan 2010 - 5:10


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Asuna-san ::~~~~~
Zašto gledate anime????
~~~~~

Zashto si ti pochela da dishesh? ._.

Prosto recheno, gleda mi se.

28Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Pon 22 Mar 2010 - 13:56


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Awesome/funny/serious/cool moments Very Happy

29Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Pon 22 Mar 2010 - 22:48


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Može mi se Razz

30Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Pon 12 Apr 2010 - 4:31


Itachi's lil sis

Itachi's lil sis

Tenshi
Tenshi
jedini nachin da se oraspolozim =D

31Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Pon 12 Apr 2010 - 4:41


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Zato sto je zabavno ? ._.

Aquarius ::Prosto recheno, gleda mi se.

Well said Wink

32Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Pet 30 Apr 2010 - 23:17


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Gleam jer volem da gleam i glea mi se Zašto gledate anime? - Page 2 3616433288

33Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Pet 30 Apr 2010 - 23:20


Katja-chii

Katja-chii

Sensei
Sensei
Jer su zabavni i originalni : 3

34Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Sre 19 Maj 2010 - 0:24


Saty666

Saty666

Tenshi
Tenshi
Hmmm jer nemogu da svarim napr saw i slicne filmove, povraca mi se jer mi je u mislima ovo stvarno moze da bude a kad gledam anime moze da bude sve a da mi se negadi!!! Tako nekako!!!
I smesne su mi japanske sale XD

35Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Čet 29 Jul 2010 - 4:05


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
gledam anime kao i sto gledam obicne serije.samo sto me mrzi da gledam epizode od 45min pa zato pre uzmem anime od 23min >.>

36Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Čet 29 Jul 2010 - 13:24


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
Oshi ::Gleam jer volem da gleam i glea mi se Zašto gledate anime? - Page 2 3616433288

xp

37Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Čet 29 Jul 2010 - 23:22


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Pa anime je dio mog djetinjstva. Kad sam bila mala nije bilo mnogo crtanih serija na zemaljskoj televiziji pa sam gledala anime na njemackom RTLII preko satelita. Gledala sam ih dosta dugo tj. dok se te anime serije nisu prestale prikazivati. Onda sam procitala jedan clanak o anime i mangi u jednom gaming casopisu. Posto svi koji me znaju znaju da ja volim sve tako receno "mimo svijeta". Tako sam i anime serijama dala sansu. Prvi anime koji sam downloadovala je bio "Tales of the abyss" zatim "The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2009". To me je pocelo uvlaciti i za tren oka sam se ponovo zaljubila u te anime serije. Ne znam da li je to zato sto se volim prisjecati dana iz djetinjstva ili se zelim razlikovati od drugih u mojoj okolini ali sam postala ljubitelj tog filmskog pravca.

A mozda je to ipak zato sto se vise ne prave dobri filmovi i serije u Holivudu pa gledam japanske anime serije i filmove Zašto gledate anime? - Page 2 3616433288

38Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Pet 26 Nov 2010 - 11:21


AluCaRd-.^

AluCaRd-.^

Senpai
Senpai
Oneko ::Zato sto je zabavno ? ._.

Aquarius ::Prosto recheno, gleda mi se.

Well said Wink
oh yea Very Happy

39Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Sub 27 Nov 2010 - 7:58


SiSi

SiSi

Sensei
Sensei
Pa, lepo nacrtani likovi, zanimljive price; pokolje se pola likova, a opet se nadju momenti humora. I (da se ne lazemo Wink ) perverzija je uvek prisutna. Zašto gledate anime? - Page 2 3616433288

40Zašto gledate anime? - Page 2 Empty Re: Zašto gledate anime? Sre 1 Dec 2010 - 5:19


Goku

Goku

Leader
Leader
Jer mogu da prikazu ono sto regularni crtaci,animirani filmovi i co. ne mogu,jer imaju to ''nesto svoje'' svoj zig...
I jer u svetu evropskih i americikih animiranih filmova i serija nije pozeljno da s eubacuju perverzije nasilje i co. ali u Animeima je to uobicajeno i cesto...Ehh da...Zbog toga mi se svidjaju...


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions