Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Lucky Star - Page 2 Empty Re: Lucky Star Ned 21 Mar 2010 - 2:51


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Akai ::

Ovo spada u SoL kategoriju ( slice of life ) nije ni namenjeno da ima ikakvu glavnu priču.

Ne , Slice of Life treba da ima pricu koja se osvrce na socijalne , obicne i svakodnevno vidjenje odnose , to i jeste njegova poenta .

Da li sam ovde video nesto dubokoumno kao sto su obicni, produbljeni socijalni odnosi ? Ne . Jedino sto sam video bila je povrsno opisana grupa ljudi .

27Lucky Star - Page 2 Empty Re: Lucky Star Ned 21 Mar 2010 - 3:33


Akai

Akai

Akuma
Akuma
To sto ti podrazumevaš pod kategorijom "slice of life", se zove "drama" Lucky Star - Page 2 543999

Slice of life je upravo to sto kaže - komadić iz života, bez ičega specijalnog, svakodnevni normalni život.

A slice of life story is a category for a story that portrays a "cut-out" sequence of events in a character's life. It may or may not contain any plot progress and little character development, and often has no exposition, conflict, or dénouement, with an open ending. It usually tries to depict the everyday life of ordinary people, sometimes but rarely, with fantasy or science fiction elements involved. The term slice of life is actually a dead metaphor: it often seems as if the author had taken a knife and "cut out" a slice of the lives of some characters, without concern for narrative form. It is sometimes called tranche de vie, from the French.

A s druge strane, LS dosta dobro opisuje neke klasične svakodnevne stvari koje se svima dešavaju. Kucaš blog entry pa ti istekne sesija, presnimavaš nešto pa te windows zajebe XD

Sitnice u vezi škole, i uopšte oko ponašanja ljudi u nekim tipičnim situacijama... samo je to tako upakovano - da si verovatno proveo više vremena očekujući neki veliki i bitan razvoj, umesto da si uživao u malim stvarima Lucky Star - Page 2 543999

LS nema za cilj da da ukaže na neku poentu, to je komedija/parodija, samo da zabavi i opusti...

Ako već tražiš produbljene socialne odnose - probaj Mugen no Ryvius.

28Lucky Star - Page 2 Empty Re: Lucky Star Ned 21 Mar 2010 - 3:57


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
Da , shvatam sta su autori pokusali da opisu i docaraju . Prica se sama po sebi svodila na likove , glavne aktore i njihove situacije . Meni , licno , likovi su lose opisani , a ako je glavna poenta i svrha lose opisana , logicno je da necu toliko dobro prihvatiti LS . Pred samo gledanje LS-a , znao sam sta me ocekuje , samo nisam bio pripremljen na takav splet i sastav likova . Jednostavno mi nijedan prilog ne ide u ruku .

29Lucky Star - Page 2 Empty Re: Lucky Star Ned 21 Mar 2010 - 4:03


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Shina ::
Archer ::
Shannon ::
Shina ::Opening je awesome btw :3

Salis se, ne? D:


Koliko god mrzeo Lucky Star, priznajem da je opening awesome.

BON-BON o~endan Let's get! cheriipai RAN-RAN kange~kai Look up! sense~shon ! HAI!
Naravno da se ne šalim :cool_lik:
Lucky Star - Page 2 2483734799_1

Errr.. vau.
Ja gori OP u zivotu nisam videla.

30Lucky Star - Page 2 Empty Re: Lucky Star Sre 11 Avg 2010 - 13:58


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^ali je zato tu Jam Project da ulepsa sve
https://www.youtube.com/watch?v=m5LFReFumVM
uf..ne svidja mi se anime. najgori slice of life koji sam gledao. prvi anime koji sam droppovao. a droppovao sam samo dva. mada dobro, sta da radim. ne mogu da gledam kako pricaju o tome kako se jede kifla ili slicnim glupostima


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions