Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]


tanshisuzuki

tanshisuzuki

Senpai
Senpai
Rasplakala se nisam, ali malo mije falilo da pustim suzu kad sam gledala poslednju episodu Yu Gi Oh! kada je Atem povratio secanja i vratio se u svoje carstvo,kako je to bilo tuzno! I, kad je Fuuma ubio svoju sestru Kotori i kad mu je umirao otac.


SweetDeception

SweetDeception

Senpai
Senpai
Code Geass, AnoHana, Ef - a tale of memories i Clannad

zamalo uz Myself ; Yourself, Gosick i Angel beats

Jesam musko ali necu lagati Razz


Šaringan

Šaringan

Tenshi
Tenshi
Plakao nisam al ume da me ponese neki put to dok gledam npr neku borbu i desi se da prodje nekakva jeza kroz mene od uzbudjenja Razz


Hannah

Hannah

Sensei
Sensei
Priznajem lako se rasplačem,uz neku tužnu scenu.Ne samo uz anime već i uz filmove....


~Death Ripper~

~Death Ripper~

Senpai
Senpai
Pa, priznajem da mi ponekad suze oci, ali jedino sam se rasplakala - rasplakala uz AnoHana. Inace ni jedan film ni anime ni nista. Ne secam se kad sam bila mala, to moguce.


Nya-Nya

Nya-Nya

Senpai
Senpai
Ja uspem da se rasplačem za skoro sve. Makar svi na kraju bili happy-go-lucky i Big Bad bude sređen i svi imaju curu/dečka za kojim su se patetisali tokom celog animea, ja moram da pustim neku suzu. Mada sam naučila da se kol'ko-tol'ko kontrolišem.


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Dok sam gledala zadnju epizodu AnoHana O:


Black Pearl

Black Pearl

Senpai
Senpai
Desavalo se Da li ste se ikada rasplakali gledajući anime? - Page 4 543999 Vise zbog muzike nego zbog samog dogadjaja, ali da, desavalo se.

84Da li ste se ikada rasplakali gledajući anime? - Page 4 Empty Naravno Pon 14 Jan 2013 - 13:44


BodaNS

Anonymous

Gost
Naravno da smo plakali jebote musko sam pa priznam.Ako si gledao Clannad Blood+ onda znas o cemu pricam.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions