Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Sre 10 Nov 2010 - 23:40


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Cyber12 ::Genres: Comedy, Slice of Life, Ecchi

:zbunjen:
Odatle sam skidala uostalom.
Mada ima veoma malo ecchija. Wink

27Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Čet 11 Nov 2010 - 0:14


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Iskreno, ne znam sta bi se podrazumijevalo kao ecchi u Minami-ke-u. Mozda kad se Hosaka skida dok fantazira, il kad odu na plazu... mada tu nema sisa koje skacu. Najbolji ecchi anime? - Page 2 3616433288

28Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Čet 11 Nov 2010 - 1:08


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Lol. Pa ne znam ni ja, nema puno. Najbolji ecchi anime? - Page 2 3616433288

29Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Čet 11 Nov 2010 - 2:06


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Najintenzivniji ili najbolji?
Ako najbolji, Tenjou Tenge.
Ako najintenzivniji, ne znam, Air Gear mozda.

30Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Ned 20 Nov 2011 - 8:08


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Mnemosyne, B Gata H Kei, Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan.

31Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Ned 20 Nov 2011 - 9:24


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Sora no Otoshimono. Tomoki - najotkaceniji muski lik ikad XD
Jedan od retkih slucaja gde mi je muski lik bolji od zenskih @_@

32Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Ned 20 Nov 2011 - 12:23


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Ali gay je da ti je lik istog pola omiljen! O boze! D:
Anyway, isto Sora no Otoshimono, zaboravila sam. u.u

33Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Ned 20 Nov 2011 - 13:00


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Sora no Otoshimono.

Btw,
Kisaki ::Ali gay je da ti je lik istog pola omiljen! O boze! D:
cek sekund, nije Tomoki uvijek musko D:

34Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Pon 21 Nov 2011 - 3:47


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Bila sam sarkasticna. Meni su svi favoriti zenske. A i da, mnogo je bolji tj. bolja kad je zensko. x3
Kad je musko nervira me.

35Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Pon 21 Nov 2011 - 4:00


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
EnkoKasumi ::Oh, osim Mnemosyne, glasam i za Hyakka Ryouran. Anime mi je skroz divan. Iako su likovi stereotipni i prica genericna, ipak ima odredjeni sarm. Djevojke su mnogo lijepe, a fanservice nije previse upadljiv [iako ga ima u toku borbe, ali tipa jedna drugoj iscijepaju majice; a nena sisa koje proizvode zvukove =.=].

To pricas o TV verziji. BD verzija je tits everywhere. Meni se svidjala cenzura sa mastilom. BD verzija kao da je drugi anime lol

36Najbolji ecchi anime? - Page 2 Empty Re: Najbolji ecchi anime? Pon 21 Nov 2011 - 6:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::
EnkoKasumi ::Oh, osim Mnemosyne, glasam i za Hyakka Ryouran. Anime mi je skroz divan. Iako su likovi stereotipni i prica genericna, ipak ima odredjeni sarm. Djevojke su mnogo lijepe, a fanservice nije previse upadljiv [iako ga ima u toku borbe, ali tipa jedna drugoj iscijepaju majice; a nena sisa koje proizvode zvukove =.=].

To pricas o TV verziji. BD verzija je tits everywhere. Meni se svidjala cenzura sa mastilom. BD verzija kao da je drugi anime lol
Oh, god, vidjela sam to u specijalima. Bilo mi je jako awkward. I meni se svidjala cenzura, nije bila napadna.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions