Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Čet 24 Jun 2010 - 2:42


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
.. Meni Nakruto lepsi.

Honestly, glowy chicks ubijaju hotness. A svi to imaju, i one ooooooooooodvratne oci.

27Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Pet 25 Jun 2010 - 0:36


Yin

Yin

Sensei
Sensei
Deluje zabavno,odgledacu

28Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Ned 27 Jun 2010 - 2:31


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Vec duuugo sam u dilemi da li da pocnem sa ovim. Sta vi kazete, i zamolio bih vas da napisete po neki komentar, ne samo nesto tipa "gledaj, ekstra je i *insert random character* je hot" ili "bzv. je".

29Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Ned 27 Jun 2010 - 3:04


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Nemam strpljenja za 160+ epizodad O:

30Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Ned 27 Jun 2010 - 3:55


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
@ Archer:
Pre svega prica je jako originalna i zanimljiva. Vrti se oko podmladka italijanske mafije i njegovoj "Famiglii" ciji je on Boss. Kroz pricu pojavljuje se jos nekolicina mafijskih porodica, neke su saveznici, neke protivnici.
Basically, spoj supernaturalnog animea i filma Kum.

Takodje, animacija je prelepo odradjena. Svi likovi su jedinstveni, svi su drugaciji (nema kao u Narutu da imas celu postavku istih likova samo druge boje kose).
Takodje, njihove "moci" i oruzja su prilicno originalno odradjena. Katekyo Hitman Reborn - Page 2 543999

Uzmi pogledaj, necu ti spojlujem puno. xDD

E da, samo da ti kazem prvih 35~ epizoda je tzv "Daily Life" arc. To je iskorisceno za upoznavanje glavnih likova i neke sidestory shemice koje nisu vazne. Basically, izgleda kao filler (mada nije, posle dosta price se temelji na tim epizodama). Katekyo Hitman Reborn - Page 2 543999

@ Oshi:
190 tacnije. Very Happy
Anime je savrsen, ti kako hoces.

31Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Ned 27 Jun 2010 - 4:02


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
190?
O:
Ja mislil da će ih bit 300+ Katekyo Hitman Reborn - Page 2 3616433288
Možda ću i počet da gledam.

32Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Ned 27 Jun 2010 - 4:06


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Nu, nu, juce je izasla 190-ta epizoda. Anime je jos ongoing, i ima da ide jos bar 30 epizoda (do sadasnje mange, ako ne ubace fillere, sto sumnjam, ima malo fillera). Katekyo Hitman Reborn - Page 2 543999

33Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Ned 27 Jun 2010 - 4:50


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
SnG ::ima malo fillera). Katekyo Hitman Reborn - Page 2 543999

Still, they are awesome^^
Mislim da su likovi najjaca strana KHR-a.

34Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Ned 27 Jun 2010 - 5:01


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Filleri su bukvalno takvi da ne provalis da su filleri, osim ukoliko citas mangu. xDDDD Meni se desilo. >w>

Da, likovi su raznovrsni i po karakteru, osobinama i po izgledu. Jedna od jacih strana. (Tu je i humor, i prica. Very Happy)

35Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Ned 27 Jun 2010 - 7:03


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
I samo jos jedna stvar, da li je manga blizu kraju ili cemo cekati jos 4-5 godina da se zavrsi?

36Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Ned 27 Jun 2010 - 7:52


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ne znam da li je blizu kraja.

Izgledalo je kao da ce se zavrsiti posle proslog arca (The Future arc), ali onda krenuo novi (Inheritance ceremony arc), tako da se sad ne zna nista.

37Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Ned 27 Jun 2010 - 9:47


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Stavio ga u ptw. pa sta bude, bude.

38Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Čet 12 Avg 2010 - 12:14


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
znaci moram se muciti kroz 35epizoda da bih stigao do zabavnog dela? fak, naruto je bar odmah krenuo s akcijom. no, ko ne proba, ne moze komentarisati. jedino me odbija ona beba. wtf is that thing?!

39Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Čet 12 Avg 2010 - 19:14


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Cudi me da nisam prokomentarisao ovo, uglavnom od shounen naslova ovaj mi se nije preterano dopao u nekih 30+ epizoda koje sam pogledao. Ono sto se meni nije dopalo je to sto nekako nedostaje konkretne radnje a ima dosta nekog comic relief-a, ima ga i u drugim naslovima ali ovde je cini mi se malo preterano sa time a nekih "pravih" borbi i protivnika kao da nema. Da bi potom dve ili tri epizode bile malo ozbiljnije i opet po starom posle toga. Ne smeta mi koncept sa mafijasima i sl ali realizacija mi se nije dopala, also Tsuna je redak primer wuss glavnog lika kakvog je retko naci u shounen naslovima iz ovoga do sada vidjenog. Jel postaje nesto hrabriji u nastavku Very Happy?

40Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Pet 13 Avg 2010 - 3:29


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
@ZetaZaku: isti problem kod mene. Ti barem imas brz net a ja se namucim dok skinem svih 35 i onda tek ide akcija. A anime ima +150ep a bice ih jos toliko. To me jedino odbija. Zbog mog sporog neta ja propustam ovakve naslove T.T

41Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Pet 13 Avg 2010 - 3:47


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
corwin_r ::Jel postaje nesto hrabriji u nastavku Very Happy?

Kao, ali nakon future arca on jos uvek ne zeli da bude boss... What the... >_>

Svi likovi su odlicni i zanimljivi, a Bakatsuna je jedini izuzetak.

42Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Pet 13 Avg 2010 - 5:38


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Tsuna ti je split personality.

Tsuna- jadan, patetican, glup i retardiran.
Hyper Mode Tsuna- je*e kevu.

Katekyo Hitman Reborn - Page 2 3616433288

corwin_r ::Cudi me da nisam prokomentarisao ovo, uglavnom od shounen naslova ovaj mi se nije preterano dopao u nekih 30+ epizoda koje sam pogledao. Ono sto se meni nije dopalo je to sto nekako nedostaje konkretne radnje a ima dosta nekog comic relief-a, ima ga i u drugim naslovima ali ovde je cini mi se malo preterano sa time a nekih "pravih" borbi i protivnika kao da nema. Da bi potom dve ili tri epizode bile malo ozbiljnije i opet po starom posle toga.

To je upravo Daily LIfe arc o kome sam pricao. To traje do 33 epizode. Od 34 do 65 ti ide Varia arc, jedan, po meni, od najboljih i najzanimljivijih arcova u animanga svetu uopste. Zaista je wonderful.
Onda, od 66 do 73 ti je opet Daily Life arc.
Od 74 pa nadalje (sve do sad zadnje airovane) ti je Future arc, koji je takodje presjajan.

43Katekyo Hitman Reborn - Page 2 Empty Re: Katekyo Hitman Reborn Pet 13 Avg 2010 - 6:09


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Yeah, Varia arc je bio najbolji^^
Mada mi se dopada i ovaj novi Shimon arc.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions