Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 4]

51Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Čet 3 Jun 2010 - 12:07


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
Durarara!! - Page 3 Lolololiq

52Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Čet 3 Jun 2010 - 12:37


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
DRRR mi e trenutno najdosadniji on-going anime koji gledam. Sve se vise mucim gledat epizode, vise mi e svejedno dal ce se Kida, Anri i Mikado poubijat medjusobno. I mislil sam da ce se Kasuka vise pojavljivat kad su ga u OP ubacil, kad od njega ni traga ni glasa. Izayu svi velicaju a to ne zasluzuje, jedino Shizuo, Kadota, Walker i djevojka [Erica?] su iole zanimljivi. Zelim vidjeti Shingena opet, he's priceless O:

53Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Ned 27 Jun 2010 - 22:50


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Poceh da gledam (sada stvarno), svidja mi se za sada :O Mada svi kazu da posle 15.ep postaje lame O:

Inace, ova scena mi je awesome XD

Spojler:

54Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 28 Jun 2010 - 0:21


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Plan to watch

55Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 28 Jun 2010 - 7:03


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
@Shannon
Shizuo ftw, realno mislim da je to od coveka do coveka posto mozes zakljuciti da nije sa svima tako ako nista drugo bar po oceni na MAL i na AniDB gde je Drrr vec u top 100 po ocenama ako ne i u top 50 (nisam siguran posto nisam proveravao skoro).

Meni se dopala serija u svakom slucaju, ceka se na specijale Very Happy.

56Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 28 Jun 2010 - 8:29


Dylis

Dylis

Leader
Leader
^Hvala bogu, svakome koga pitam se ne svidja nakon 15.ep. O_O

Ranked: #21
Popularity: #92

57Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 28 Jun 2010 - 9:41


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Kao sto vidis ne moze da bude toliko los ako je u prvih 30, mora da vredi barem nesto. A da je toliko los posle 15. epizode ljudima koji se zale oni bi ga droppovali verovatno nego vole ljudi da trolluju Very Happy.

58Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 28 Jun 2010 - 9:53


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Well, meni je anime mnogo dosadio, jedva sam cekala da se zavrsi. Jednostavno su se trebali drzati radnje iz novela, mnogo bolje bi se uklopilo. Izbacili su sve zanimljive dogadjaje i likove. I ne mora da znaci da je ono sto je popularno uvijek dobro, DRRR!! je primjer za to.

Ali, nije ni toliko los, 7 il 6 bih mu dala samo zbog ponekih scena, yaoi potencijala, jakih zenskih likova i Shingena. <3

59Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 28 Jun 2010 - 11:12


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Moze da bude i obrnuto naravno ali ovde smo vise govorili o prosecnoj oceni nego o popularnosti koja je manja od te ocene Razz. Realno i naslovi poput Rosario + Vampire su jako popularni, ove sezone su to bili B Gata H Kei i onaj Ichiban Ushiro no Daimou a diskutabilno je koliko su oni zapravo kvalitetni, Drrr je ipak imao nesto vise.

60Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 28 Jun 2010 - 12:16


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Durarara!! ima kvalitetnu pricu, i ja sam veliki fan novela, samo kazem da je anime zakazao, ali nije nesto najgore sto sam odgledala [da je tako davno bih ga droppovala], samo je jedva iznad prosjecnog.

61Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 5 Jul 2010 - 12:42


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Odgledah do kraja. Elem, druga polovina serije (tj. od 13. do poslednje epizode) jesu manje zanimjivije od prve polovine, ali ipak, toliko lose kao sto Enko kaze... Nikako. Zapravo, druga polovina je dobra, ali je prva awesome. Very Happy
Enko, mislim da si se ti smorila zato sto citas novele. Da ih nisi citala, sigurno bi ti bilo zanimjivije.
Ukratko, 8/10 od mene za DRRR!!.

62Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 5 Jul 2010 - 12:45


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Pa da, ocekivala sam da ce prikazat vise zanimljivih dogadjaja, dok su oni uzeli samo jedan i dodali nesto novo .__.

63Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 5 Jul 2010 - 12:47


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Pa jbg. pretpostavljam da su novele on going i da ih je mrzelo da prave drugu sezonu, pa su resili da naprave kakav-takav kraj. Durarara!! - Page 3 3616433288
Nego, je l' se ono sto se desilo na kraju animea dogodilo i u novelama? O:

64Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 5 Jul 2010 - 12:56


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
^Ja mu isto ocenu 8 dadoh tako da smo na slicnoj talasnoj duzini u ovom slucaju, svakako fin naslov Very Happy. Reci cu jos da se meni ovakav setting vise dopao nego onaj u Baccanu posto sam vise fan modernijeg prikaza u animeu nego perioda sa pocetka proslog veka Razz.

65Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pon 5 Jul 2010 - 12:57


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
U novelama ima mnoooogo razlicith dogadjaja [tj ovaj gang fight se jeste desio, ali nije bio glavni, vec samo tema jednog volumea]. E sad, racunajuci da sam ih ja citala na japanskom uz pomoc par frendova vjerovatno nismo razumjeli vise od 90% ali i to je dovoljno da skontas sta se desava, ko umire, ko novi dolazi, etc.

Anyway::
Many unusual people gather here in Ikebukuro, Tokyo--- a youth who yearns for an un-mundane life, a hoodlum, a stalker denpa-girl, a young man who deals in information ‘for fun’, a black-market doctor, a high-schooler obsessed with magic, as well as a ‘headless rider’ riding a bike painted black.

These unusual people begin a series of abnormal stories that never fail to create headaches. But, although their personalities are all twisted— they still talk about love

I po tom kratkom opisu novela moze se vidjeti da ima novih likova i da se radnja razlikuje. [u animeu se cak ni vremenski ne drze radnje u novelema]. Pa, Bakatsuki je poceo sa prevodom, ako te interesuje mozes citati, mislim da su preveli oko 5 chaptera.

66Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Čet 12 Avg 2010 - 12:51


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
cujem da je dobar. mogao bih odgledati. a i sam naziv me privlaci. Drrr XD

67Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Čet 12 Avg 2010 - 18:47


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Drr je anime koji te uci da se ne trebas zajebavati sa otaku populacijom i da cak i oni mogu biti deo neke druzine (u ovom slucaju bande) Very Happy.

68Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pet 13 Avg 2010 - 1:30


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Naslov neki komplikovan Durarara!! - Page 3 3616433288
Producenti su isti kao i kod fantasticnog Baccano!-a koliko sam cula tako da me privlaci. I'll give it a try some day.
Btw rekao mi je drug iz UK kako je anime awesome i dosta smijesan. I jos nesto. Sta u stvari znaci rijec "Durarara!!"?

69Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pet 13 Avg 2010 - 1:34


Rey

Rey

Leader
Leader
AnchyAbyss ::Sta u stvari znaci rijec "Durarara!!"?
It's random I guess.

70Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pet 13 Avg 2010 - 1:36


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
@Anchy
Pocni da gledas, pa ces shvatiti nakon 4-5 epizoda. Very Happy
Durarara je zapravo Dulahan. Google it. Very Happy

71Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pet 13 Avg 2010 - 1:37


Rey

Rey

Leader
Leader
Archer ::
Durarara je zapravo Dulahan.
Same shit as in Castlevania it's some ancient knight or something right?

72Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pet 13 Avg 2010 - 1:45


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Dulahan ti je bice iz keltske mitologije koje je izgubilo glavu i u potrazi je za njom. I nije vitez, zensko je. Razz

73Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pet 13 Avg 2010 - 3:08


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Aha. Znaci "Bezglava konjanica" Durarara!! - Page 3 3616433288

74Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pet 13 Avg 2010 - 7:26


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Samo sto ne jase konja nego motor Very Happy

75Durarara!! - Page 3 Empty Re: Durarara!! Pet 13 Avg 2010 - 7:28


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Actually to je njen konj koji je samo poprimio oblik motocikla. Cini mi se da tako rece ona negde u ep. 9. Durarara!! - Page 3 543999


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions