Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Pet 16 Jul 2010 - 21:29


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Da, da, whatevah.

Arabasta je dobar. One Piece - Page 2 543999 Malo me smorio pri kraju, tj. malo me nerviralo sto se toliko oduzila glavna borba, ali dobro. Sam kraj, rastanak je bio veoma srceparajuc.

I da, Chopper, Luffy & Zoro su totalno ludilo. Smoker is hawtness.

27One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Uto 20 Jul 2010 - 4:19


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Koliko "One Piece" trenutno ima epizoda?

28One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Uto 20 Jul 2010 - 5:31


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
459, ja mislim. 1,2 gore, dole. One Piece - Page 2 3616433288

29One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Uto 20 Jul 2010 - 22:30


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Krenuo sam da gledam ispocetka ovo sa burazom pre neki dan, uh, pa neke stvari su zaista oduzili na pocetku, nije mi ovako u secanju bilo. Usopp arc je recimo bio prava mala agonija koliko su odugovlacili u 9, 10 epizoda nesto sto su mogli da smeste u 3, 4. I ono sto kaze Alan, sale sa Usopp-om su golo go*no. Bilo je par prilicno cool momenata ali za sada nisam bas odusevljen preterano. Also Nami je mnogo vise cute u pocetku nego kasnije kada krenu da joj crtaju sise velicine frizidera Very Happy.

30One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Uto 20 Jul 2010 - 22:46


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa to je poenta tog lika. da prica shitty viceve. sumnjam da je oda pokusavao da napravi smesnog lika Razz

31One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Uto 20 Jul 2010 - 23:18


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
^Poenta je da ti likovi budu smesni i/ili zabavni, ako te oni smaraju svaki put kada ih vidis to nije bas dobra zamisao po meni.

32One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Sre 21 Jul 2010 - 0:28


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
corwin_r ::^Poenta je da ti likovi budu smesni i/ili zabavni, ako te oni smaraju svaki put kada ih vidis to nije bas dobra zamisao po meni.

To.
Glavni problem sa humorom u OP, po mom misljenju, je stalno ponavljanje. Ima par fora koje su smesne prvi, drugi put, ali kad ih vidis/cujes po 120 put, dodje ti da se ubijes od muke.

Kad Usopp kaze "Tako sam ja pobedio -------, ipak sam ja KAPETAN USOPP", meni dodje da gadjam monitor necim.

33One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Sre 21 Jul 2010 - 7:40


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa jbg, ja ne obracam toliku paznju na sitnice, narocito ne na muske likove. u nemackoj sinhronizaciji nije bio toliko dosadan, ali se zove Lyssop haha
cini mi se da onaj iz negro smarac iz shaban king ima istog voice actora kao ussop u nemackoj sinhronizaciji

34One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Sre 21 Jul 2010 - 8:18


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ja sam gledao Nemacki dub kad sam bio klinac, i toliki mi je hejt nabi'o za One Piece da je to neverovatno.

Lol, ne gledas sitnice i muske likove? Hvala bogu, kako anime odmice Nami sve vise i vise upada u oci, je l' da? One Piece - Page 2 3616433288

35One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Sre 21 Jul 2010 - 8:29


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Nami ili njene sise? Very Happy

36One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Sre 21 Jul 2010 - 9:36


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ahahaha, loptice, loptice. One Piece - Page 2 3616433288

37One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Sre 21 Jul 2010 - 10:01


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa one piece je bas lepo pokazao da vreme prolazi i da se likovi razvijaju. pokazano je da oni nisu sve to uradili za 10ak dana, vec godinu dana, i za tu godinu su namine sise bas porasle

38One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Uto 9 Nov 2010 - 1:11


Sabaku No Gaara

Sabaku No Gaara

Senpai
Senpai
Crtez mi se ne đasvi, ali je prica zakon...

39One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Pet 29 Jul 2011 - 11:16


Kuroneko

Kuroneko

Sensei
Sensei
Sestra me već dugo ubeđuje da počnem da gledam, a mog dečka takođe ubeđuje drug. Oboma nam je crtež odvratan i prosto nam je odbojno ali ubeđuju nas da je priča odlična.

Ajde.

Krenemo mi da gledamo, kad ono kao što smo i mislili - retardirano, dosadno, glupo (po našem mišljenju i ukusu, bez uvrede ljudima kojima se sviđa). Ovo je jedini anime koji nikada neću uzeti da gledam. Nema šanse.

40One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Pet 29 Jul 2011 - 12:38


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Odrastao sam uz One Piece na RTL II, tako da... My #1 Very Happy
Btw,
Episode 37=Epic
Episode 234=Epic
Episode 278=Epic

Mada mi se art u zadnje vrijeme sve manje svidja (tj. u anime-u... manga je i dalje epic)

41One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Pet 29 Jul 2011 - 12:47


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Kuroneko ::Sestra me već dugo ubeđuje da počnem da gledam, a mog dečka takođe ubeđuje drug. Oboma nam je crtež odvratan i prosto nam je odbojno ali ubeđuju nas da je priča odlična.

Ajde.

Krenemo mi da gledamo, kad ono kao što smo i mislili - retardirano, dosadno, glupo (po našem mišljenju i ukusu, bez uvrede ljudima kojima se sviđa). Ovo je jedini anime koji nikada neću uzeti da gledam. Nema šanse.

Ako volis shounen naslove [Naruto, Bleach, Shaman King isl] ovo ce ti se svideti, kada krenes da ga gledas bez predrasuda.

Ali kao i ostali shounen naslovi i One Piece ima milion zamerki. Pre svega repetitivan je. Svaki OP arc ti se sastoji iz sledeceg:
- Nakama je u nevolji
- Flashback
- Kraljica
- Tuca
- Pobeda
- Novi nakama

i tako u krug. Uzasno je repetitivno. Medjutim, kad se napalis na OP, to i ne smeta, ali kad izadjes iz kolotecine, onda pocne da te mnogo nervira. [kao mene sad]

Ja OP trenutno gledam samo zbog likova. Zoroa i Frankija najvise, mada je i Franki unisten u mangi posle tajm skipa.
A mangu ni ne citam. Preletim samo kroz strane, ne secam se kad sam zadnji put procitao ceo chapter. Citam samo baloncice koje prica Zoro, Robin ili Nami, i eventualno par baloncica oko toga da znam o cemu se radi.

:T

42One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Pet 29 Jul 2011 - 12:54


frost

frost

Senpai
Senpai
Izgleda da je samo meni manga zanimljiva trenutno. XD

Anime ne gledam od 500-te epizode. Kad se bude nakupilo malo vise, nastavcu sa gledanjem.

43One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Pet 29 Jul 2011 - 12:59


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ja ne volim sto Oda mnogo mnogo siri. Te odosmo u nebesa, te odosmo na ostrvo grofa Drakule, kad vidi evo nas kod marinaca, op sad smo pod morem.

Zaista me iritira sto siri i uvodi tonu bespotrebnih likova. Koji ce mu klinac masa onih ruznih riba ljudi koje je uveo u sadasnjem arku? Ajde razumem da mora pokazati te jer se radnja odvija pod vodom, ali zasto jednostavno nije pokazao Hodija, onu rugobu Van Deckena i jos 3-4 ribice i ostali da budu anonymous. Ali ne, on je pokazao 20 ribica i sad se ljudi pitaju sta te ribice mogu [ja ne, jer su ruzne, pa me zabole] i on ce naravno na kraju sve da ispali [na Odu mislim] i da predje u novi ark gde ce uvesti jos 10 novih likova.

Po meni, to je bespotrebno sirenje.

44One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Pet 29 Jul 2011 - 13:08


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
frost ::Izgleda da je samo meni manga zanimljiva trenutno. XD

Anime ne gledam od 500-te epizode. Kad se bude nakupilo malo vise, nastavcu sa gledanjem.
Nisi jedini jedini sto se mange tice Very Happy A anime sam pauzirao od 499-te epizode pa sam ponovo nastavio poslije 506-te nisam mogao izdrzati vise nedelje bez animiranog OP-a

AlanViBritannia ::Ja ne volim sto Oda mnogo mnogo siri. Te odosmo u nebesa, te odosmo na ostrvo grofa Drakule, kad vidi evo nas kod marinaca, op sad smo pod morem.

Zaista me iritira sto siri i uvodi tonu bespotrebnih likova. Koji ce mu klinac masa onih ruznih riba ljudi koje je uveo u sadasnjem arku? Ajde razumem da mora pokazati te jer se radnja odvija pod vodom, ali zasto jednostavno nije pokazao Hodija, onu rugobu Van Deckena i jos 3-4 ribice i ostali da budu anonymous. Ali ne, on je pokazao 20 ribica i sad se ljudi pitaju sta te ribice mogu [ja ne, jer su ruzne, pa me zabole] i on ce naravno na kraju sve da ispali [na Odu mislim] i da predje u novi ark gde ce uvesti jos 10 novih likova.

Po meni, to je bespotrebno sirenje.
Dobro, jeste da siri, ali meni se svidja ovako.. bas nas upoznaje sa njihovim svijetom... Ali da siri, tj. oduzava kao George Morikawa sto oduzava Ippo-a onda bih poludio One Piece - Page 2 3616433288

45One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Pet 29 Jul 2011 - 13:12


frost

frost

Senpai
Senpai
Slazem se sa tim. Najveca mana OP-a je to sto se prica preterano razvlaci. Narocito u kasnijim arcovima. Svaki arc traje sve duze i duze, kao da Oda sa svakim pokusava da obori rekord prethodnog. Kazem najveca, a mozda i jedina. Sve ostale mane OP deli sa drugimim shounen naslovima, pa je pitanje da li to uopste vise mozemo ubrajati u mane. Pre je u pitanju odlika zanra.

Ryo ::Nisi jedini jedini sto se mange tice Very Happy A anime sam pauzirao od 499-te epizode pa sam ponovo nastavio poslije 506-te nisam mogao izdrzati vise nedelje bez animiranog OP-a

Tesko izdrzati ha? Very Happy Meni za sad dobro ide.

46One Piece - Page 2 Empty Re: One Piece Pet 29 Jul 2011 - 13:19


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Hehe, jeste tesko mada kad nadjes neki drugi long anime ili neku drugu zanimaciju, onda mozes izdrzati poduze...


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions