Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Baccano! Empty Baccano! Sub 20 Feb 2010 - 12:27


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Baccano! 903887404_8ee7e888_baccano

During the late 1930s in Chicago, the transcontinental train, Flying Pussyfoot, is starting its legendary journey that will leave a trail of blood all over the country. At the same time in New York, the ambitious scientist Szilard and his unwilling aide Ennis, are looking for missing bottles of the immortality elixir. In addition, a war between the mafia groups is getting worse. On board the Advena Avis, in 1711, alchemists are about to learn the price of immortality.

Based on the award winning light novels of the same name, this anime adaptation follows several events that initially seem unrelated, both in time and place, but are part of a much bigger story - one of alchemy, survival and immortality. Merging these events together are the kindhearted would-be thieves, Isaac and Miria, connecting various people, all of them with their own hidden ambitions and agendas, and creating lifelong bonds and consequences for everyone involved.



Samo najgenijalniji anime ikad Baccano! 3616433288 I to se podsjetih sad kad ga odgledah drugi put. Jos uvijek nesam sigurna, al msm da ce mi izac na prvo mjesto, cak i prije DN :3
Mnogo smijesan, mnogo krvav, stalna akcija, mnogo likova od kojih nijedan ne slici drugom, kaj se vise moze trazit od animea Very Happy
Win, win and more WIN!



Poslednji izmenio EnkoKasumi dana Ned 14 Mar 2010 - 8:47, izmenjeno ukupno 1 puta

2Baccano! Empty Re: Baccano! Sub 20 Feb 2010 - 12:30


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Ove teme nije bilo?Hm.
No,meni je genijalno ono sto si mi ti prepricala i dala AMV-ove.
Tako da cu odgledati jednom,kad stignem.

3Baccano! Empty Re: Baccano! Sub 20 Feb 2010 - 12:31


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Neje, ja se shockiral O:
Edva cekam da ga odgledas Baccano! 3616433288 Prvi da ti bude na listi!

4Baccano! Empty Re: Baccano! Sub 20 Feb 2010 - 12:33


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Oce,oce,ne brini.

5Baccano! Empty Re: Baccano! Ned 14 Mar 2010 - 8:46


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Eh, danas niko ne cijeni dobre anime... =.=
Maler sto Baccano mangu ne mogu vise prevodit, licencirana :V

6Baccano! Empty Re: Baccano! Pon 15 Mar 2010 - 1:21


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::Eh, danas niko ne cijeni dobre anime... =.=

Ovo zvuci kao sala, dolazeci od tebe.

Enivej, Baccano! je, u nedostatku boljih reci solidan anime. Nije sjajan, ali je dobar. Pre svega, sadrzi gomilu likova koji su mi isli na zivce i koje bih rado zadavio.
I prefer Durarara.

7Baccano! Empty Re: Baccano! Pon 15 Mar 2010 - 2:20


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ej! Ja samo dobre anime gledam!
A Baccano! mi e najbolji anime koj odgledah, uz DN x3

8Baccano! Empty Re: Baccano! Sre 17 Mar 2010 - 5:16


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Preawesome ostvarenje.Tek sam odgledao 4 epizode a vec je usao u top 10. Very Happy

9Baccano! Empty Re: Baccano! Sre 17 Mar 2010 - 5:50


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Jovan ::Preawesome ostvarenje.Tek sam odgledao 4 epizode a vec je usao u top 10. Very Happy
Yay
Omiljeni lik? Par? :3

10Baccano! Empty Re: Baccano! Sre 17 Mar 2010 - 5:53


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Par:Isaac i Miria
O likovima jos nisam razmisljao.To ću da utvrdim za najmanje 2 epke. Baccano! 543999:

11Baccano! Empty Re: Baccano! Sre 17 Mar 2010 - 7:37


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Ovako... Anime je veoma dobar. Prica je odlicna... ili bolje da kazem price, sa obzirom da anime prati cetiri (koliko sam ja izbrojao) price koje se desavaju na razlicitim mestima u razlicito vreme. Kako god. Price su veoma odlicne. Mafija? Oh yes, volim stvar! Cekaj, cekaj... I alhemicari se ovde spominju? Do jaja! Elixir besmrtnosti? Zvuci vec vidjeno ali ko ga j**e! Anime je na mene ostavio bum utisak. Animacija je cool takodje, a muzika je prava "gangsterska". Eh sada... Najslabija tacka, barem meni, u celom animeu su likovi.
Definitivno najiritantniji likovi su Isaac i Miria. Toliko su retardi da su mi isli na zivce (ne mogu da kazem da me nisu nasmejali par puta, ali uglavnom su me nervirali).
Dalje. Jacuzzi je mnogo neizbalansiran. Od crybaby do heroja dana. Seriously wtf?! Szilard je tipican glupi negativac koga sam jedva cekao da roknu! Ko je jos bio iritantan? Ah da! Ladd Russo, veceg idiota od njega "majka ne moze da rodi". Ostali likovi su manje vise prosecni. Iz cele te bagre bih izdvoji samo Firo Prochainezo i Luck Gandor koji su mi bili ubedljivo najbolji likovi u celoj seriji. Ala sam se ja raspisao... Toliko za sada od mene over and ouT!

12Baccano! Empty Re: Baccano! Sre 17 Mar 2010 - 7:49


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Joj divno.
Meni se likovi naravno najvise svidjaju :3 Si gledal OVA? To su jos 3 ep. To e MUST WATCH! Graham Spector se pojavljuje tu i meni ubjedljivo najbolji lik. Ladd mi e genijalac :'D Isaac i Miria su mi bil bas slatki, narocito u zadnjoj ep kad shvate da su nesu staral x'D Chane mi e mnogo pozitivna, Huey me nervira, al ne mnogo. Firo i Luck naravno da su zakon. Maiza mi e bil onak meeh, jadan e pomalo. Chez mi e drag takodje x3 I Vino, tj Rail Tracer, svaka scena s njim e epic *w* Narocito kad se sretnu Vino i Graham x3

13Baccano! Empty Re: Baccano! Sre 17 Mar 2010 - 7:57


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Pogledacu i OVA-u ovih dana. Nisam ni Rail Tracera mnogo gotivio ali mi je postao "simpatican" na kraju. Maizer vala bas je nekako isuvise jadan. A Caslav (aka Chez) Mi je nekako mnjeh. Nakon 200 godina ostao je klinac i u dusi ne samo fizicki. A Dallas! E koja je to budala majko moja, jadna njegova sestra sa njim...

14Baccano! Empty Re: Baccano! Sre 17 Mar 2010 - 9:11


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Aquarius :: A Dallas! E koja je to budala majko moja, jadna njegova sestra sa njim...
Fino e zavrsil Baccano! 3616433288

15Baccano! Empty Re: Baccano! Pon 22 Mar 2010 - 5:35


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Odgledao sam i OVA-u.Graham je genijalan.U prvoj epizodi mi je doslo da ga sutnem, a posle mi se svideo.

16Baccano! Empty Re: Baccano! Pon 22 Mar 2010 - 6:21


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Haha ma u tome i fora, oces da ga ubijes samo da prestane s pricom XD
LOVE AND PEACE!! XD

17Baccano! Empty Re: Baccano! Pon 22 Mar 2010 - 8:38


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Au majko, al je ona likusa sto se pojavila u DRRR grozna. Isla mi na petni zivac ono malo sto je bila aktivna u Animeu.

18Baccano! Empty Re: Baccano! Pon 22 Mar 2010 - 8:42


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Krenuo sam nesto malo da gledam, zastao sam iz nepoznatih razloga. Imam u planu da u skorije vreme nastavim, inspirisala me je pojava ono dvoje likova u Durarara!!, nadam se da se necu ispaliti Very Happy

19Baccano! Empty Re: Baccano! Pon 22 Mar 2010 - 9:24


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Isaac & Miria FTW 8D

20Baccano! Empty Re: Baccano! Pon 22 Mar 2010 - 21:59


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
znaci .. jako sam se odushevio kad sam pogledao .. Wink

prica je prilicno komplexna ... prati vishe dogadjaja u razlicitim vremenima, i pored toga razlicite ljude ... ali it's all connected ... ima romantike ima krvi ima borbe ma ima svega .. dobro jedino nema mecha stuff ... ali ostalo shto zelite mozete naci
ne bi znao shta drugo da kazem a da ne bude spoiler ... jedino samo iskreno da kazem po meni it's a must see ...
a i ima samo 13 epz-a ... i 3 speciala

Ladd Russo FTW

21Baccano! Empty Re: Baccano! Uto 23 Mar 2010 - 2:09


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ElemenT ::znaci .. jako sam se odushevio kad sam pogledao .. Wink

prica je prilicno komplexna ... prati vishe dogadjaja u razlicitim vremenima, i pored toga razlicite ljude ... ali it's all connected ... ima romantike ima krvi ima borbe ma ima svega .. dobro jedino nema mecha stuff ... ali ostalo shto zelite mozete naci
ne bi znao shta drugo da kazem a da ne bude spoiler ... jedino samo iskreno da kazem po meni it's a must see ...
a i ima samo 13 epz-a ... i 3 speciala

Ladd Russo FTW

Specijali su bili presudni kod mene, oni su najvise uticali da ga ovolko zavolim. Mislim, Graham, nema boljeg lika od njega. I jos kad se sretne s Ladd-om, njih dvojica su tolko upecatljivi da su zasluzili vise screen time-a, narocito Graham, koj se pojavljuje samo u specijalima iako ga ima mnogo vise u noveli.
A i Graham VS Vino e bil za pamcenje x3

22Baccano! Empty Re: Baccano! Uto 23 Mar 2010 - 2:32


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
^ mene speciali nisu toliko odushevili kao sam serijal, ali svakako je ubitacna kombinacija Ladd i Graham ^^
koliko razlikuje novel od anime'a ?

23Baccano! Empty Re: Baccano! Uto 23 Mar 2010 - 2:40


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ElemenT ::^ mene speciali nisu toliko odushevili kao sam serijal, ali svakako je ubitacna kombinacija Ladd i Graham ^^
koliko razlikuje novel od anime'a ?
Eh pa ovo sto sam procital {{neje jos zavrsena, a tek 2/3 prevedeno}} u nekim djelovima znatno u nekim neprimjetno. U centru paznje su nekolke bande, Grahamovi, Laddovi, Gandorovi i jos neki manje bitni i Maiza koj e bil neutralan na pocetku i onaj deda Szzilard. I posveceno e dosta paznje dogadjajima posle pokolja u Flying Pussyfoot-u. Huey i Ladd su u tom dijelu najvazniji likovi. Naravno, radnja se i dalje vrti oko elixira besmrtnosti i dogadjaji u vozu su glavni.

24Baccano! Empty Re: Baccano! Čet 15 Apr 2010 - 20:36


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Miria:Isaac,I have a question
Isaac:What's that Miria?
Miria:What are we doing here?
Isaac;That's simple,we're looking for life!
Miria:But,I thought that we're looking for gold!
Isaac:Yes,that's what we're doing

On nema pojma šta radi XD
:hehe:
Mnogo je zakomplikovana priča,treba da se naćuliš i samo slušaš/čitaš,još je zajebano što ima mnogo likova,ne znaš ko je ko,ko šta radi,zašto i gde XD
Ladd Russo je i mene prvo nervirao >.< On je retardiran O: XD
Luck i Firo ftw *__*Najbolji u celoj seriji O: <3 Oboje su hot i mocni,nema sta.
Ali je genijalan anime.Nema šta.
Onaj Senator je degen x_x Pustio je u voz svoju zenu i cerku i rekao ako umru da je tako trebalo da bude D: Seriously What-The-Hell?
I onaj konduktor @__@ He is scary O:

25Baccano! Empty Re: Baccano! Čet 15 Apr 2010 - 21:10


Loli

avatar

Administrator
Administrator
OP i ED su do ... rekla bi muda al sam zensko Very Happy XD
Stigla sam do 3 ep. boze tek sad =.= i nameravam da nastavim. Imam problem jer sam skinula bez suba, pa moram da vracam unazad kako bi skontala sta ovi pricaju XD ali nema veze.Svidja mi se animacija <3


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions