Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Download Animea ili Gledanje Online?

Download ili Online? - Page 3 Vote_lcap56%Download ili Online? - Page 3 Vote_rcap 56% [ 23 ]
Download ili Online? - Page 3 Vote_lcap44%Download ili Online? - Page 3 Vote_rcap 44% [ 18 ]
Ukupno Glasova : 41


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Sub 4 Dec 2010 - 11:23


Goku

Goku

Leader
Leader
Ja imam 0GB animea Very Happy
Ja gledam sve online mada kapiram da je kvalitetnije kada skidas(mozes da nadjes kvalitetniju verziju to jest),trenutno imam Hard disk od 40GB(jer sam imao neke probleme sa kompujterom pa treba da kupim novi hard ovaj je privremen) i vec je nafilovan filmovima i serijom House M.D. a nikako da kupim praznjake da narezem...Stoga ONLAJN MADAFAKA!

52Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Pet 24 Jun 2011 - 10:41


♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦

Sensei
Sensei
ok, ja sam luzer.. xD
tj. gledam online, ali samo zato što moj divni HDD ima dovoljno kapaciteta da mogu da skidam šta hoću... *sarcastic* -.-

53Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 2:10


kifla

kifla

Sensei
Sensei
Download je mama, imam negde oko 700gb anime-a (gledao sam oko pola do 2/3). Ne gasim komp (osim u zadnje vreme jer me jebe hladjenje moram da promenim neke coolere i te gluposti) a moracu i novi hard da uzmem jer 1tb ocigledno nije dovoljan kad su anime-i upitanju ;d

54Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 2:23


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Idk, pre sam stalno gledala online, jako retko skidam a od sad ću skidati većinu ako nađem :Đ Ali to posle brišem.
Komp gasim noću naravno, nervira zvuk a i troši struju.

55Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 2:45


kifla

kifla

Sensei
Sensei
Tem-san ::Komp gasim noću naravno, nervira zvuk a i troši struju.

Komp otprilike trosi struju ko 2 sijalice od 100w manje vise

56Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 2:52


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
A svejedno, zvuk nervira i nemam razloga da ga držim uključenog. xD

57Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 4:24


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Downloadujem, ali ne zadrzavam sranja.

Download -> Pogledam -> Obrisem.

58Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 4:26


Luna Sparkle

Luna Sparkle

Senpai
Senpai
Volim download ali i online Very Happy

59Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 7:56


Dylis

Dylis

Leader
Leader
^Zar ne reče da nisi gledala ništa do sad?
Ja sad ne znam šta me više nervira, download ili gledanje online. Ne mogu da uđem na Warez, a ako nađem linkove uvek se plašim da će zauzeti mnogo memorije (jer meni, jelte, treba mnogo više prostora za druge stvari) pa skidam s najlošijim kvalitetom. :| A online se danas teško nađu cele epizode sa normalnim plejerom. [ukratko, jedan od razloga zašto više ne gledam anime toliko često]

60Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 7:58


Rey

Rey

Leader
Leader
Dylis ::^Zar ne reče da nisi gledala ništa do sad?
jer meni, jelte, treba mnogo više prostora za druge stvari
Download ili Online? - Page 3 1279052383758

61Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 8:06


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
U poslednje vreme i ja idem ono - Brisem TV ongoing i crapove, cuvam BD i DVD dobrih. Ali kad se napuni hdd mora i to da se obrise.

62Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 8:08


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ja ne cuvam nista. Koji ce mi? U vreme kad vecina ljudi ima pristup internetu, ja da cuvam crap na cdovima. lol

63Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 8:09


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Rey ::
Dylis ::^Zar ne reče da nisi gledala ništa do sad?
jer meni, jelte, treba mnogo više prostora za druge stvari
Download ili Online? - Page 3 1279052383758

Download ili Online? - Page 3 I_see_what_you_did_there_super

Mislila sam na filmove, igrice i tako to. Ipak delim komp sa bratom.

64Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 8:11


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Pa pazi, nikad ne znas sta ce biti sutra. Ipak smo u Srbiji. Ukinu internet haha. Salim se naravno, al nikad ne mozes biti siguran u bakabt. Buducnost nikad nije sigurna.

65Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 8:12


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ali realno, u takvoj apokalipticnoj buducnosti, najmanja je verovatnoca da ces ti sedeti i gledati anime. Posebno ne one koji si vec gledao. u_u

66Download ili Online? - Page 3 Empty Re: Download ili Online? Uto 28 Jun 2011 - 8:16


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Pa ne znam kako drugi rade al ja obicno skidam vise animea tako da se uvek nadje nesto. Pa kad zaskripi izbrisem ono sto je najmanjeg prioriteta. A i ne bih bas svet bez interneta nazvao apokalipsom. Nije ovo South Park lol. Tad bi svet bio kao 90ih ;_;

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions