Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Spirited Away Empty Spirited Away Sre 17 Mar 2010 - 9:51


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Spirited Away 199

Chihiro i njeni roditelji se sele, na putu ka kuci skrecu kroz nepoznati tunel i stizu do cudnog i potpuno napustenog grada. Chihiro ih moli da se vrate, ali roditelji zele da istraze grad. U njemu nalaze restoran pun hrane i ne mogu da odole. Jedu sve sto stignu halapllljivo kao svinje. Chihiro ih gleda kako se zaista i pretvaraju u svinje. Da bi ih spasila i vratila kuci, ona mora da otkrije tajnu zacaranog grada..

Meh, totalno najbolji film Studija Ghibli! Awesome animacija, prijatni glasovi, tako da zaista uzivah tih 124 minuta Very Happy Nesto sto jednostavno morate pogledati...

Genres: Adventure, Drama, Romance, Supernatural, mada romance-a ima sasvim malo.
Aired: Jul 20, 2001
Producers: Studio Ghibli, Studio Hibari

Score: 8.791 (scored by 47154 users)
Ranked: #182
Popularity: #14
Members: 59,447
Favorites: 1,436

2Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sre 17 Mar 2010 - 10:05


BubbleDreams__

BubbleDreams__

Akuma
Akuma
Obozavam ovu animu i sve anime studia ghibli imam i kolekciju


kad mi dosadno ja gledam ghibli i ovu animu ^^

3Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sre 17 Mar 2010 - 10:13


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Yap, imam i ja kolekciju, i od tih 5 animea ovaj mi je najbolji Very Happy

4Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sre 17 Mar 2010 - 10:20


BubbleDreams__

BubbleDreams__

Akuma
Akuma
Aha

nekako mi je najbolja anima od ghiblija zbog dobrih scena

5Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sre 17 Mar 2010 - 10:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ja volem Mononoke Hime najvise, al i Spirited Away e dobar. Haku ftw.

6Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sre 17 Mar 2010 - 21:48


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Cekaj, ovo je film?
I ovo skidam, domah Very Happy
ALi vec skidam CANAAN i 11 eyes pa cu malo sacekati.
Ovo odmah ide na ptw, a zatim u watched. XD
Visnja, gde si nasla te CD-ove? T_T

7Spirited Away Empty Re: Spirited Away Čet 18 Mar 2010 - 1:07


Dylis

Dylis

Leader
Leader
U Rodi prodavnici u Pozarevcu XD

8Spirited Away Empty Re: Spirited Away Čet 18 Mar 2010 - 1:08


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Odavno se prodaju kod nas Studio Ghibli filmovi, steta sto su neki sinhronizovani :/

9Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sub 20 Mar 2010 - 2:22


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Gledala sam ovo na B92 još odavno.
Animacija je lepa, i priča je dobra, zanimljiva, baš onako za decu. :3

10Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sub 20 Mar 2010 - 2:52


Dylis

Dylis

Leader
Leader
EnkoKasumi ::Odavno se prodaju kod nas Studio Ghibli filmovi, steta sto su neki sinhronizovani :/

Wat o_O
Idk, ja kupila onaj box ili kako vec, ali ima na dvd-u i titl i sihronizacija Very Happy

11Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sub 20 Mar 2010 - 3:12


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
JAO ! Vidim ja odnekud mi ovo cudo poznato ! Bilo je emitovano na Pink Kidsu , pre 3 godine , samo sto nisam odgledao ceo film . Ako Spirited Away nisam pomesao sa nekim drugim ostvarenjem , mislim da se pojavljuje neka ... starija zena , to express , zatim neki zmaj i neko crno cudo , pomalo lici na govno , i ima belu facu . A ako je to to , ondak se ne mogu setiti kakav je utisak ostavio .

12Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sub 20 Mar 2010 - 4:02


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Allen Walker ::JAO ! Vidim ja odnekud mi ovo cudo poznato ! Bilo je emitovano na Pink Kidsu , pre 3 godine , samo sto nisam odgledao ceo film . Ako Spirited Away nisam pomesao sa nekim drugim ostvarenjem , mislim da se pojavljuje neka ... starija zena , to express , zatim neki zmaj i neko crno cudo , pomalo lici na govno , i ima belu facu . A ako je to to , ondak se ne mogu setiti kakav je utisak ostavio .
haha est to e to Spirited Away 3616433288

13Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sub 20 Mar 2010 - 9:23


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Na srpskom?!?!?
Ja cu sad sa mamom i sestrom da odgledam, po drugi put. <3
A ovih dana cu kupiti svih 5 CD-ova.
Oduvek sam bila skupna baba. T_T
Volem da sve sto gledam imam i na CD-u.

14Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sub 20 Mar 2010 - 9:51


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Yeah na srpskom iam Spirited Away, neje tolko los. Samo Mononoke Hime mi e na japanskom, al portugalski sub lol I Howl's Moving Castle mi e normalan sa srpskim subom i japanskim dubom.

15Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sub 20 Mar 2010 - 12:56


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Verujem da su ovo svi gledali, koliko su ga jos i kod nas promovisali nije ni cudo. U prilog govori to da je u top 50 ( ako se ne varam) na IMDB ranking listi na kojoj su inace igrani filmovi Very Happy. Meni je film bio solidan, iskreno nisam neki fan Ghibli filmova tako da ne mogu da delim odusevljenje sa onima koji su rekli da je preterano dobar i sl. Ima fin kraj i jedna stvar koju sa sigurnoscu reci je da je jedan od retkih anime-a koji moze sa celom porodicom da se gleda. Ne zovu oni dzabe Ghibli "Japanski Disney" Very Happy

16Spirited Away Empty Re: Spirited Away Ned 21 Mar 2010 - 6:20


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Potpisala bi da trebaju da se zovu Japanski Disney.
Ali neverovatni su, zbog ovog Anime Filma sam odlucila da popunim gigabajte i gigabajte prostora u mom kompjuteru, jer, em je animacija dobra, em su filmovi prelepi.

A Spirited Away je divan Anime (film), i mislim da bi ga svrstala u top 5.
Muzika me je fascinirala. Ocena: 9/10, samo zbog toga sto ima par scena u anime-u koje mi se nisu svidele.

17Spirited Away Empty Re: Spirited Away Ned 21 Mar 2010 - 6:23


Linou

Linou

Leader
Leader
Shina ::Gledala sam ovo na B92 još odavno.
Animacija je lepa, i priča je dobra, zanimljiva, baš onako za decu. :3

Yap.Ovo je pre bilo na B92, gledala sam i mislim da mi je ovo bio prvi anime film koji sam pogledala.
Nameravam da ga download-ujem i ga u narednim danima pogledam opet.

18Spirited Away Empty Re: Spirited Away Pet 25 Jun 2010 - 1:34


Yin

Yin

Sensei
Sensei
Gledala sam jedno jutro na b92
Extra anime
Radnja je vrh

19Spirited Away Empty Re: Spirited Away Uto 13 Jul 2010 - 4:20


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Extra anime. Jedan od najboljih anime filmova ikada (barem za mene).

20Spirited Away Empty Re: Spirited Away Sre 11 Avg 2010 - 13:36


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
uf..ovo odgledao jos pre mnogo godina. ne, ne mislim na sprsku sinhro, vec na nemacku, jos ranije. pa, film nije los, ali n emogu komentarisati dok ne odgledam japansku verziju

21Spirited Away Empty Re: Spirited Away Čet 12 Avg 2010 - 1:41


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ja sam gledala vise puta na TV-u. I to je za veliko cudo bilo na BHT1. I bilo je na japanskom sa srpskim/bosanskim titlovima ali posto sam tada bila manja mislila sam da je kineski u pitanju Spirited Away 3616433288
Al ono kad se zavrsilo pa ide credits pise ono "Tokyo" itd. pa sam skontala da je na japanskom. Anime mi se mnogo svidio al sad ne mogu u detalje posto se ne sjecam bas svega toliko jasno posto inace odmah nakon sto odgledam anime komentarisem. Uglavnom znam da je bio dobar i da sam uzivala. Moja preporuka svakom a ti Sasha skini sa neta film pa odgledaj. Kako imas brz net brzo ces to da skines ali moras da odgledas ovo sa japanskim dubb-om jer je anime legendaran.

22Spirited Away Empty Re: Spirited Away Ned 20 Nov 2011 - 2:13


Gost

Anonymous

Gost
Не разумем дроловање на Studio Ghibli. Њихова анимација ми једноставно не лежи када су ликови у питању. Све ми делује к'о да гледам пчелицу Мају.

Дакле, сам тај концепт "Ако је Studio Ghibli мора бити одлично" ми је преко главе. Док имају фин цртеж околине, њихови људи изгледају к'о главица лука којима је придодано пар очију и једна линија устију.

Иначе, шта сам приметио - сваки почетник у анимеима се ухвати за Studio Ghibli и онда мисле да су бог зна како професионалци по питању квалитетног анимеа... Томе обожавам да се смејем. :]

23Spirited Away Empty Re: Spirited Away Ned 20 Nov 2011 - 3:21


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ghibli imaju dobre porodicne filmove. Dodju kao japanaski Disney, samo sto nema rasizma, pevanja i klisirane podele na dobro i zlo.

24Spirited Away Empty Re: Spirited Away Ned 20 Nov 2011 - 3:29


Gost

Anonymous

Gost
^ Слажем се.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions