Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Antique Bakery Empty Antique Bakery Uto 23 Mar 2010 - 5:03


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Antique Bakery Antiquebakery

Antique Bakery je jedna obicna poslasticarnica koju vodi Tachibana.
Usput,iako se tome nije nadao,pridruzio mu se i njegov "telohranitelj" i vise drug iz detinjstva Chikage.
Da stvari budu jos zanimljivije u poslasticarnici rade kao kuvari jedan "macho" gej Ono i bivsi poznati bokser Eiji.

Anime je zanrovan kao komedija i romance,ali se i dosta toga moze izvuci iz njega.

Prvo postavljamo pitanje zasto Tachibana uopste otvara poslasticarnicu kad mu je deda jedan obican bilijunaš?
Da li njegovi snovi,koji su vezani za njegovo kidnapovanje dok je bio dete,imaju ikakve veze s tim?
Da li je njegov susret s Onoom probudio secanje na neka stara i losa secanja,i sta ce biti na kraju izmedju njih?(Spoiler:Nista)
Zasto je toliko nezan prema Chikageu?

No sad:

Tachibana je otvotorio poslasticarnicu jer mu se moglo.(Barem sam ja tako shvatila)

Susrece se sasvim slucajno sa Onoom koga je zaposlio Tachibanaov otac,i prisecava se kako je rekao nesto veoma ruzno Onou dok su bili na koledzu,kad mu je ovaj izjavio ljubav.Ono se uopste nije secao toga.Kasnije Ono planira da "uhvati" Tachiabanoa u svoje ruke kada je shvatio da je Tachibana "njegov tip" ali mu to ne uspeva jer kad mu je Tachibana procistio secanja i rekao da je on bio taj na koledzu koji da je odbio,setio se takođe da je Tachibana bio jedini koji je njega ikad odbio.Ono je odustao od svog sna,veoma tuzan.

Sledeceg dana u poslasticarnicu upada Eiji bivsi poznati bokser.Tachibana nije imao nikakvog izbora no da ga uposli.Kada je skontao da Eiji nema pojma sa zivotom,morao je da zamolio Onoa da Eiji radi kao kuvar,ali za sada kao ucenik.

Umedjuvremenu Chikagu uskace u poslasticarnicu i udara glavom o vrata zbog njegove visine.Iskreno,Tachibana se nije nadao tome,jer mu je pao kamen sa srca kad je konacno napustio svoje roditelje.
Tachibana se priseca koliko je Chikagu bio dobar prema njemu i biva mu zao da ga gleda kako sedi u autu ispred i cuva ga.Chikagu uskoro biva uposlen.Ali tu se javlja jedna začkoljica.Nas prelepi "machno" gej se zaljubljuje u Chikagea.Posle sve komedije i drame na kraju je sve ispalo kako treba.

Poslasticarnica polako postaje poznata i jos poznatija.I da li je sve bilo zbog trauma iz detinjstva?Ne.

Verujte mi,ovoga malo bishounena kao i da nema.Uglavnom vi bi ste bili usredsredjeni na to sta ce biti sa Antiqueom?!Da li ce postati poznati?Sta ako se Tachibanaov kidnaper pojavi u toj istoj poslasticarnici,posto je on vole kolace,a Tachibana se i dalje ne seti sta je bilo niti prepozna tog lika.
Uglavnom anime je smesan,jer ima mnogo weird faca i smesnih momenata poput Chikageovih zakucavanja o gornji deo vrata.A i negde ima very sad momenata,sto je normalno kod slice of life zanrova~
I za divno cudo nijedan lik me nije iznervirao!D:
Jedina mana jeste konstras ove price.Sve se svodi na sadasnjost-proslost-sadasnjost-proslost.Puno flachbackova.I da,crtez!Mislim uredu je,ali samo su likovi crtani,a je pozadina uradjena kao 3D.Malo me je to zbunilo.
Mislim da se muskoj kompaniji to iz starta nece svideti,iz samog opisa,ali mislim da ce se zenskoj galeriji to zagarantovano svideti. Imate moje preporuke.

2Antique Bakery Empty Re: Antique Bakery Uto 23 Mar 2010 - 6:35


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Eh tebi svaka cast na review-u, a meni e anime bil mnogo dosadan.

3Antique Bakery Empty Re: Antique Bakery Uto 23 Mar 2010 - 7:27


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Eh?Why?T.T

4Antique Bakery Empty Re: Antique Bakery Uto 23 Mar 2010 - 7:37


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Neje mi drzal paznju uopste :S Gomen.

5Antique Bakery Empty Re: Antique Bakery Čet 25 Mar 2010 - 1:31


hidra

hidra

Senpai
Senpai
Solidan anime. Jedan od boljih romance animea, ali nije mnogo upecatljiv.

6Antique Bakery Empty Re: Antique Bakery Čet 12 Avg 2010 - 13:00


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
cek ovo shounen ai?

7Antique Bakery Empty Re: Antique Bakery Čet 12 Avg 2010 - 18:39


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
^Mislim da je ocigledno da je u pitanju shounen ai Very Happy.

8Antique Bakery Empty Re: Antique Bakery Pet 13 Avg 2010 - 0:21


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
nikad nije sigurno XD

9Antique Bakery Empty Re: Antique Bakery Pon 30 Jan 2012 - 6:24


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Dosta mi se dopalo. Nije moj tip animea ali sam izgleda bila raspolozena za bas ovakav. Nasmejalo me vise puta. Smesno mi je kako je ista pesma OP, ED, i Keiichirov ringtone. Nije kao da mi smeta jer mi se i pesma svidja jako. Slusala sam je i pre nego sto sam pocela da gledam anime. Svidja mi se i sto nije sve sareno kao u vecini animea, koliko god to zvucalo weird. Zamerka mi je sto nije bilo dovoljno razvoja nekih likova po meni, ali ni ovako nije lose, 7(.3)/10 od mene.~


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions