Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Pet 25 Jun 2010 - 1:20


Yin

Yin

Sensei
Sensei
Gledala sam
Meni se dja radnja i sve to
Moka je naj

77Rosario + Vampire - Page 4 Empty Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 11:05


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Rosario + Vampire - Page 4 25062l

By a bizzare coincidence, Tsukune Aono has accidentally gotten himself admitted to a youkai academy, a school attended by monsters. Just when he thinks he'll run away from there, he meets the beautiful girl Moka and his mood turns ultra happy. However, she transforms into her true form when the rosary on her chest is taken off, she's a super vampire!


AniDB

Type: TV
Episodes: 13
Status: Finished Airing
Aired: Jan 3, 2008 to Mar 27, 2008
Producers: Gonzo, FUNimation EntertainmentL
Genres: Comedy, Ecchi, Fantasy, Romance, School, Shounen
Duration: 25 min. per episode
Rating: R+ - Mild Nudity

Postoji i druga sezona...
Anime nije nesto narocito. Ecchi Harem + cudovista kao vampiri, vukodlaci, succubus,... Gledao pola anime ali mi se nije preterano svidjao pa ga batalio. Mada, postoje ljudi koji i vole ovakav anime. Od likova mi je Mizore cute, a ostale..su ok. Od muskih mi favorit onaj vukodlak, ginei. na kraju svake epizode smara jedan slepi mis time koliko je borba trajala.
Spojler:
OP/ED peva nana mizuki.

78Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 11:43


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
love it....odgledala sam obe sezone extra je najbolja ona ledena..xpp
art je mnogo cute..xp

79Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 12:32


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
^ Twice! D:

80Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 12:36


Rey

Rey

Leader
Leader
Ok so at first the Anime was awesome. I was wrong, deeply wrong.
Za pocetak, ovo je jedan ecchi napunjen retardskim likovima. I mean srsly imas 3 devojke i ne smuvas se ni sa jednom. Moka wus ok at first onda je pocela da smara. Najsmornija scena je:
"Tsukune..."
"Moka..."
"Tsukune..."
"Moka..."
I mean srsly smaralo na kvadrat.

81Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 12:43


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
naravno kad je harem. kazi mi neki harem gde lik bar muva neku i ima nesto od te veze. romance tag je tu, al kao da ga nema. vise pokazuju cure koje se pale na lika a on ne na njih zato sto je gay.

82Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 20:34


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Mislim da postoji R+V tema vec? Bilo je nesto tipa 4 ili 5 stranica sa postovima na istoj ako ne gresim.

83Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 22:02


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Mhm, i ja msm. Sad cu videti jel misteriozno nestala il je jos tu pa da ih spojim. Btw gledala. Moka je supercute:) Svideo mi se anime, odgledala sam samo prvu sezonu

84Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 23:15


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
jbg, pre svake teme pogledam listu. ovoga nije bilo na listi. dont blame me XD

85Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 23:19


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Ima 2 teme u arhivi XD

http://www.animeserbia.net/arhiva-f2/rosariovampire-t456.htm?highlight=rosario+++%2b+vampire
http://www.animeserbia.net/arhiva-f2/rosario-vampire-t806.htm?highlight=rosario+++%2b+vampire

Inace, nisam gledala.. i ne planiram.

86Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 23:21


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Prince Arthas ::Msm da sam ja vetj bio napravio ovu temu.
Inache ne svidja mi se mnogo anime samo zbog priche koja je jako boring. Animacija i muzika su mi se jako svideli pogotvo ending. ocena 6/10

*facepalm*
gleda ecchi ocekuje awesome pricu. hahahahahahahhahaa

pa nek ubaci neko vec jednom u listu animea da ne otvori jos neko XD
jbg, tema otvorena jos prosle godine. bas ste lenji XD

87Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 23:24


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Prosle godine nije bila lista animea xP
Jel mogu da se spoje teme? O.o

88Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 23:28


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa upravo ih je loli spojila. mada sad sam glupo ispao zbog otvaranja iste teme T_T
OT: cujem da je manga bolja (duh)



Poslednji izmenio ZetaZaku dana Sub 14 Avg 2010 - 23:35, izmenjeno ukupno 1 puta

89Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Sub 14 Avg 2010 - 23:34


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Bozeeeeee. Sta ima veze, nisi ti kriv.
Ne znam, Bojana je na pocetku sastavljala listu animea.
Ovih dana cu pokusati sve da sredim oosto nekih animea nema na listi.

90Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Pet 24 Jun 2011 - 8:03


♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦

Sensei
Sensei
hm, namjeravam da odgledam.. čim budm imala vremena... xD

91Rosario + Vampire - Page 4 Empty Re: Rosario + Vampire Pon 11 Jul 2011 - 8:45


Zero

Zero

Sensei
Sensei
Odgledao obe sezone prosle godine. Ocekivao sam mnogo bolji kraj ali ipak je to ecchi.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions