Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Anime je tearjerker. A tearjerkeri su so last century.


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
EnkoKasumi ::
AlanViBritannia ::
EnkoKasumi ::
Loli ::Citam i ne mogu da verujem Very Happy
Imas li ti srce Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai - Page 2 3616433288 ?
Na kojim si ti drogama? To je Aco, naravno da ga nema. Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai - Page 2 543999

Ej, ej, Alan ga ima! Ne srceto, ali ga ima ono drugo!
That remains to be seen. Rolling Eyes

I'm scared desu. Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai - Page 2 937552


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Okej, ostala mi je jos jedna epizoda.

Up till now, I learned:
Imamo 6 klinaca. Jedno je duh, dva su nekrofila, jedna je streber, treci decko je "jaja ne rastu u teretani", a poslednja devojka "nisam kriva sto sam kao vatra ziva".

Tl;dr= meni ovo uopste nije tuzno. Jeste entertaining, ubija vreme, zaboravim na glad od toga do rucka, ali samo je to. Anaru, Tsuruko i Poppo su mi cool, Menma je iritantna kao i njena keva idiotska [wow it runs in family], Jinta i onaj cross-dresser su kukavice.
I da, onaj Saa je delicious shota, bas je cute, I'd cuddle him. <3


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Pogledala sam sve, PLAKALA SAM KAO KIŠA. Ovo je jedan od najtužnijih animea koje sam ikada gledala. Sad Menma je <3 ali omiljeni lik mi je Anaru. :3 Najtužniji je kraj, Yukiatsu sucks >.<' Jako jak utisak je ostavio na mene :/


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
I ja sam sinoć završio. Poslednja epizoda je ustvari bila najbolje u celom animeu.
To je izvuklo anime, inače bi moja ocena bila tu oko 6, čisto ubijanja vremena radi.

8/10


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai - Page 2 Tumblr_looqrsk99x1qzsm3co1_500

om nom nom nom nom


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Kao mali su svi bili baš slatki. :3 Ali mi je Jintan bio najslađi. XD A i Tsuruko je bila slatka Very Happy


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Odgledala skoro i dala 7.Dobro je ali me je nerviralo sto previse placu.Ne dosta nego previse, jedino mi ne smeta u zadnjoj ep.Placu kao da se to desilo pre par dana a ne pre 10 godina ili koliko vec.Ne znam, ne mogu da se saosecam s njima toliko jer 1) anime je 2) nije umro niko ko mi je bio prijatelj kad sam bila mala, a ni kasnije.Posto ne volim hyper i previse cheerful likove ne volim ni Menmu toliko ali razumem sto je ljudi vole, ali voljem Tsuru-chii teh bitch :3


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
^To svi mahom potenciraju kao najveci problem u ovom anime-u. Umesto suptilne depikcije oni su se bavili nametanjem stava "ALL OF MY TEARS" tj. "Jadni i bedni smo sto ne mozemo da se poseksamo pa svi placemo i circlejerk-ujemo", slazem se sad things are sad ali dajte malo suptilnosti ljudi.


synhro

synhro

Imperfect
Imperfect
Ne znam koja bi bila prava reč za ovaj anime. Nekako mi toplina pada prva na pamet, pored sve depresije i tuge, kojim je prožet. Takođe me je pogodio zbog poistovećivanja, jer sam izgubio par drugara, pa mogu se staviti u njihovu kožu. Čak su se i meni, manly man-u (recimo da se za to smatram), na kraju zavodnjile oči.

Realno, slažem se da su ubacili previše plakanja, jer ono umesto da doprinese celokupnoj atmosferi, je istu umanjilo. Sve u svemu, volim naslove, koji mi posle gledanja dugo ostave osećaj topline. Tako da:

8/10


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions