Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Steins;Gate Empty Steins;Gate Pet 24 Jun 2011 - 7:03


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Steins;Gate 29357l

Steins;Gate is set in the summer of 2010, approximately one year after the events that took place in Chaos;Head, in Akihabara.

Steins;Gate is about a group of friends who have customized their microwave into a device that can send text messages to the past. As they perform different experiments, an organization named SERN, who has been doing their own research on time travel, tracks them down and now the characters have to find a way to avoid being captured by them.

Zasto nema ove teme? Zasto? Anime je skoro savrsen. Tj, nece vam se svidjeti ako volite anime napucane akcijom, ali ako ste fan psiholoskih talk-show-a morate gledati. Okabe Rintarou je najgenijalniji lik kojeg sam vidjela, jos od Graham Spectora. :cool_lik:



Poslednji izmenio EnkoKasumi dana Čet 20 Okt 2011 - 9:04, izmenjeno ukupno 1 puta

2Steins;Gate Empty Re: Steins;Gate Pet 24 Jun 2011 - 9:23


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Odgledao prvu epizodu. Nista ne mogu reci o animeu, sem toga da je must watch za mene zbog nitroplusa.

3Steins;Gate Empty Re: Steins;Gate Pet 24 Jun 2011 - 9:30


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::ako ste fan psiholoskih talk-show-a morate gledati

Zvuci kao pravi anime za mene. @__@ Na ptw-u jos pre pocetka sezona, samo da zavrsim animee koje trenutno gledam i bacam se na ovo.

4Steins;Gate Empty Re: Steins;Gate Pet 24 Jun 2011 - 9:59


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Prvo da odgledam Chaos;Head pa ovo, kad je već godinu dana kasnije. Sounds interesting. :3

5Steins;Gate Empty Re: Steins;Gate Pet 24 Jun 2011 - 10:47


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Chaos;Head nema nikakve veze sa ovim. Samo sto je radnja u Tokiju i sto je novele radio isti studio. o:

6Steins;Gate Empty Re: Steins;Gate Pet 24 Jun 2011 - 20:12


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Oh, okay Very Happy

7Steins;Gate Empty Re: Steins;Gate Čet 20 Okt 2011 - 8:35


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Серија ме је одушевила. Сваки тренутак је занимљив. Кад је требало да буде смешно - смејао сам се (перверзан хумор + цундере = победа), када је требало да ме изненади - изненадио сам се, када је требало да саосећам са ликовима - саосећао сам. Може се рећи да ради све како треба и још боље.
Прича је најјачи фактор по мом мишљењу и сама (помало бизарна) идеја је одлично реализована. Можда није било превише развоја ликова, али су врло готивни и упечатљиви. Као што рече Енко, Окабе је један од најгенијалнијих ликова и стварно је мукица кроз шта је прошао. Steins;Gate 611681
Уводне и одјавне песме су баш заразне. Wink

П.С: Енко, написала си СТЕНС, уместо СТЕИНС. Steins;Gate 3616433288

8Steins;Gate Empty Re: Steins;Gate Čet 20 Okt 2011 - 9:05


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
^Jedem ja slova cesto.

Inace, slazem se s tvojim komentarom potpuno, po zavrsetku anime sam odmah ubacila u favorite.

9Steins;Gate Empty Re: Steins;Gate Čet 23 Feb 2012 - 11:51


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Izasao specijal. Okabe je randomly hilarious kao i uvijek.



Oh, that Engrish.

10Steins;Gate Empty Re: Steins;Gate Sre 25 Jun 2014 - 2:54


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
3 godine kasnije.
Gledam ovo i ljutim se jer me niste naterali da gledam ovo ranije.
Iskreno mislim da bolji anime nisam gledao od ovog.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions