Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Hanasaku Iroha - Page 2 Empty Re: Hanasaku Iroha Čet 28 Jul 2011 - 9:10


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ja mislim da je to bila ona kad su isle na ekskurziju u drugi hotel, pa Ohana & Co. pocele da rade tamo jer su nafurane male dale otkaz.

27Hanasaku Iroha - Page 2 Empty Re: Hanasaku Iroha Sre 17 Avg 2011 - 8:36


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ne sećam se toga. :o
Odgledah 20. epizodu, odlučila sam da se posvetim kuvanju Hanasaku Iroha - Page 2 3616433288

28Hanasaku Iroha - Page 2 Empty Re: Hanasaku Iroha Sre 12 Okt 2011 - 7:28


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Zbrzan kraj, pokvario utisak Sad
24 epizode se rasteže i jednu epizodu prikažu kraj koji nije dovršen.. A nešto ne mislim da će biti nastavka @__@ Sve u svemu, divan anime, spor ali sladak, super likovi, omiljeni Minchi i Tohru. <3 Ocena.. 7/10

29Hanasaku Iroha - Page 2 Empty Re: Hanasaku Iroha Sre 12 Okt 2011 - 7:58


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ocigledno da je umorio publiku sa svojim rastezanjem i zatezanjem, pa je to rezultiralo u opadanju hype-a, i zavrsise ga brze-bolje.

Meni se svideo, overall. Tohru je kul, ali je glup ko tocilo. Minko je annoying. Ohana je okej. Ohanina keva je najbolji lik. I Madam Manager je kraljica. I ona glavna sluskinja. Nako smara, ali ima cute shota bracu.
Enichi [or whatever] je retard. Zena mu je okej, ali je bleda kopija Ohanine keve. Jiroumaru je smor. Kuvar je kralj. Beanman je lik.

8/ 10

30Hanasaku Iroha - Page 2 Empty Re: Hanasaku Iroha Sre 12 Okt 2011 - 8:06


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Onaj awkward trenutak kad ti kazu da si kao neki lik a posle kazu da taj lik smara. Hanasaku Iroha - Page 2 3616433288
Ja pocela da gledam tek i posto mi je internet retardiran gledanje sporo ide.Minchi je the most harsh tsundere koju sam videla do sad, and I don't like it one damn bit.Ohana je ok, Nako malo nervira, da.Najbolja mi Ohanina mama, iako je dosta neodgovorna al' a'e.

31Hanasaku Iroha - Page 2 Empty Re: Hanasaku Iroha Sre 12 Okt 2011 - 8:12


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Roflmao, u to vreme me nije smarao. XD


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions