Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 2]

1Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 0:35


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Mahou Shoujo Madoka★Magica 28483l

Episodes: 12
Genres: Magic, Psychological, Thriller, Seinen

Beloved family, good friends, laughter and tears - these things make up the ordinary life of Kaname Madoka, a second year student of Mitakihara City Middle School. One night, Madoka dreams of a mysterious dark haired girl struggling against a terrible evil; the next morning she discovers that the girl, Akemi Homura, has transferred into her class. This encounter will lead to an incident which will alter Madoka's fate forever.

Hmh, ne nađoh temu :[ Uglavnom ovaj anime naslov je mnogo mračniji od tipičnih maho shojo animea - tako kažu. Ja sam danas počela da gledam, odgledala 1 epizodu, sad ću da nastavim. Za sad je ok, jedino me nervira dizajn likova, crtež nije baš najbolji što se toga tiče. Za ostalo, videćemo. Vaši utisci? Mahou Shoujo Madoka★Magica 543999

2Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 0:40


Aske

Aske

Akuma
Akuma
I inače volim mahou shoujo, tako da nema uopće sumnje da mi je i ovo odlično! ♥_♥
Priča mi se svidjela, kawaii likovi. Ma sve 5 (:

3Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 0:40


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Imam u planu. Mahou Shoujo Madoka★Magica 543999

4Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 0:46


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Prevelika prasina se digla oko Madoke, iza koje se krije osrednji anime.
Dobar je crtez, muzika nije losa, ali mi se ne dopada kao ostali OSTovi Kajiure Yuki. Kvazidubokoumni dijalozi koji su ispunjeni proseravanjem i nelogicnostima iz koje proizlaze nezaobliceni likovi. :7

5Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 1:06


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^lol isto kao kod Evangeliona.
Gledao jos kao ongoing kad je licio na malo alternativniji mahou shoujo. Kao ongoing je bio zabavan za gledanje, narocito zato sto niko nije ocekivao bas toliku grimdark pricu. Ost je okayish, Yuki Kajiura i nije bas toliko dobra. Ima neke hitove al je svaki soundtrack slican (kao i Ali Project). Kalafina je bas shit, I want mah SeeSaw =(
Verovatno jedan od najboljih animea godine. Steta sto mnogi misle da je tipican Mahou Shoujo. Are they dumb, ooooh boy Mahou Shoujo Madoka★Magica 543999

6Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 1:41


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Nije mi jasno sta zelis da postignes time sto u svakom drugom anime postu pljujes NGE. To si uradio i pre nekoliko dana kada je neko spomenuo CLANNAD. Covece, smaras k'o Nenad Bjekovic.

7Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 1:48


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Whaa. Napisao sam to samo u NGE temi pre mesec dva. Nemo haluciniras Very Happy

8Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 2:19


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Prasina se dize oko svega novog, nema poente biti hipster i mrzeti stvari koje su popularne imo. Mnogi misle i da je Ano Hana tek osrednji anime oko koga su svi prolili more suza, da li je meni to smetalo? Da, baza fanova je smor, a da li mi je smetalo u uzitku istog i izmenilo moj utisak o samom naslovu? Ne, dao sam mu 8/10, bio je cool.

Sto se same Madoke tice, meni je odlican anime, sjajno realizovan i osmisljen kako ne bi bio hipsterski pretenciozan kao jedan Tatami Galaxy recimo, a pri tome cool za siroki opseg fanova, prakticno svako je mogao naci nesto sto mu se svidelo u njemu. U ranijim diskusijama gde sam govorio kako je Madoka jedan od najboljih anime naslova koje smo skoro imali prilike da gledamo, nigde nisam velicao kvalitete kojih nije bilo. Cak stavise, vise sam naglasavao nedostatke i zbijao sale na racun propusta (sto je na par mesta bilo evidentno kod animacije).

Bottom line, ono sto treba da smeta ljudima su "sew sugoi ^_^" fanovi, ne i sam anime. Neki put se zaista postidim zbog gomile ljudi (ne bih da budem vulgaran) koji su "pridosli" kao fanovi Shaft-ove produkcije tek nakon sto su pogledali Bakemonogatari i Madoku, pa im je to sada omiljeni studio i sta ti ja znam. Pickice @_@.

9Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 2:29


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
True. Zašto propustiti dobar anime ili bilo šta drugo zbog fanbase-a? I Clannad ima veoma annoying fanove pa se meni ipak svideo, donekle.
4/12, nisam očekivala
Spojler:
i sad sam se već navikla na crtež ^^ Mogao je biti bolji ali dobar je enivej.

10Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 2:35


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
corwin_r ::Bottom line, ono sto treba da smeta ljudima su "sew sugoi ^_^" fanovi, ne i sam anime. Neki put se zaista postidim zbog gomile ljudi (ne bih da budem vulgaran) koji su "pridosli" kao fanovi Shaft-ove produkcije tek nakon sto su pogledali Bakemonogatari i Madoku, pa im je to sada omiljeni studio i sta ti ja znam. Pickice @_@.
You have gained 1 rep! You level up!

@Tem, ako ti se svidja crtez, baci pogled na Hidamari Sketch. Isto SHAFT radio na tome. Fin SoL u cudnom formatu (random redosled epizoda, kao u Haruhi). A sto se Mumi tice, yeah, prilicno neocekivano. Jbg, Meduka ima dosta takvih neocekivanih stvari. Naravno uvek dodje neko i kaze "Aa vi ste dumb ovo je sve bilo ocekivano od prve epizode." Yeah right. Inace, sama cinjenica da je Meduka postala Meguca u
Spojler:
je bas unique na neki nacin.

Nego da pitam, citoa neko mangu? Ja sam skinuo i trebam poceti. (mislim na Meduka, ne onaj spin off)

11Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 2:40


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Pročitala spojler i ako to nisam pomislila kad sam počela 5 epizodu, ubite me @_@ Yeah, that's unique. Ne znam da li je dobro ili loše but yeah.
Oke, videću ^^

12Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 3:25


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
ZetaZaku ::Naravno uvek dodje neko i kaze "Aa vi ste dumb ovo je sve bilo ocekivano od prve epizode." Yeah right.

Nego da pitam, citoa neko mangu? Ja sam skinuo i trebam poceti. (mislim na Meduka, ne onaj spin off)

Ima dva pattern-a. Jedan je da ljudi obicno kazu to, sve je predvidljivo shitsux ili kazu "hurr durr, anime se sluzi jeftinim stvarima koje sokiraju gledaoce" and yet again, shit will suck for them, nikome da ugodis kako god napravis anime.

Sto se mange tice, krecem sa citanjem ovih dana. Koliko sam razumeo, ima izmenjenih stvari, tipa prikazu pozadinu nekih vestica i neke flashback-ove.

13Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 10:04


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Dark mahou shoujo? Jel to moguce? A jel ima onih klasicnih transformacija, zvjezdica i srca sto lete na sve strane?

14Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 10:35


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Jeste Very Happy Pa ima transformacija ali nije nešto girly, nije loše.

15Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 10:38


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
EnkoKasumi ::Dark mahou shoujo? Jel to moguce? A jel ima onih klasicnih transformacija, zvjezdica i srca sto lete na sve strane?

"Rainbows and puppies..."



Kako ovo volem
Hocu drugi OST cd 2 ;_;
---
Greatest battle scene, ever...

Spojler:

16Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 10:39


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::Dark mahou shoujo? Jel to moguce?

Bilo ih je i pre. Razz
Inace, nema.

17Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 10:46


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Angelus ::
EnkoKasumi ::Dark mahou shoujo? Jel to moguce?

Bilo ih je i pre. Razz
Inace, nema.

Enko ne gleda praistorijske crtane filmove...
Ona je moderna

18Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 10:49


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Prosirila je vidike.

19Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 11:53


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
^Za jednu deceniju, idem postepeno.

Anyway, ubacih u ptw, mada mi ipak izgleda previse slatkasto.

20Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 12:06


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
EnkoKasumi ::slatkasto

Mahou Shoujo Madoka★Magica 6664%20-%20incubator%20kyuubey%20mahou_shoujo_madoka_magica%20mustache%20puella_magi_madoka_magica

21Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Ned 24 Jul 2011 - 22:33


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Enko, to je i poenta ovoga. Kako nisi provalila Very Happy
Cute girls doing grimdark stuff.

22Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Pon 25 Jul 2011 - 2:10


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
D: Ali ali, ne mogu to dvoje da povezem.

23Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Čet 28 Jul 2011 - 7:26


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Završila! @_@ Definitivno nije običan maho shojo, od 10-te epizode mi sve postaje genijalno. (i one pre su dobre) Nego mislila sam da će biti ono klasično, skupi se nekoliko magičnih devojčica i ubijaju sranja, ali nije tako Very Happy I za veštice sam mislila da će biti neke badass ženske, ali avaj. Mada su baš čudne i nekako kul. OST mi se sviđa, pogotovo ending, art mi je smetao na početku ali sad sam se skroz navikla. Najviše mi se svidela Homura, onda Mami...
Spojler:
Miki i Sakura su cool a Madoka je stvarno bila useless većinu animea.
Well anyway, me likes it Very Happy 10/10 i ide u top 10, možda i u top 5 ako budem imala srca da izbacim nešto drugo.
And also:
Spojler:
Priceless :3
E da, što se njega tiče idk... He is cute but creepy /人◕ ‿‿ ◕人\



Poslednji izmenio Tem-san dana Čet 28 Jul 2011 - 10:06, izmenjeno ukupno 1 puta

24Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Čet 28 Jul 2011 - 8:23


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Also, SZS opening ftw The first Majou

25Mahou Shoujo Madoka★Magica Empty Re: Mahou Shoujo Madoka★Magica Čet 28 Jul 2011 - 9:52


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Tem-san ::Mahou Shoujo Madoka★Magica 200e3io
Priceless :3
E da, što se njega tiče idk... He is cute but creepy /人◕ ‿‿ ◕人\

Don't post spoilers @_@
Enko nije gledala D:


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 2]

Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions