Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Kimi to Boku Empty Kimi to Boku Uto 4 Okt 2011 - 3:51


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Kimi to Boku 29845l

The story revolves around four teens — the good-looking twins Yuuta and Yuuki Asaba, the effeminate Shun Matsuoka, and the class head Kaname Tsukahara — who have known each other since early childhood. While they are not necessarily good or bad friends, they continue to hang out well into high school. The half-Japanese transfer student Chizuru Tachibana joins the circle of friends in this comedy about the everyday life of adolescence.

Sad sam pocela anime. Navikla sam da budu 4 zenske glavne u ovim srednjoskolskim SoL/Comedy animeima. Ali dobro, ovako je moguce da ce biti BL hintova. Embarassed
U svakom slucaju, anime nije nista posebno, djeluje opustajuce i jednostavno, taman sta mi treba da dobro izbalansiram ovu sezonu. Pospani blizanci su win, narocito Yuki, posteno me nasmijao u ovoj epizodi.

2Kimi to Boku Empty Re: Kimi to Boku Uto 4 Okt 2011 - 3:56


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Obavezno ću gledati ali kad se završi, ne gledam ništa airing sad. Deluje zanimljivo.

3Kimi to Boku Empty Re: Kimi to Boku Uto 4 Okt 2011 - 4:30


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Muski K-On. S tim sto ovaj radi J.C.Staff tako da nema sta ni da se ocekuje. Bice prosecan anime I guess :3

4Kimi to Boku Empty Re: Kimi to Boku Uto 4 Okt 2011 - 10:48


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
I ja planiram pratiti, ako bude kao sto ocekujem, znaci bez previse BL hintova kao recimo Natsume Yuujinchou (iako ih i tamo ima ali ne kao u recimo Tiger & Bunny i sl.) i da za temu ima jedno drugarstvo izmedju likova koji nisu GAR fegeti (kao Rainbow npr.), bice ovo sasvim solidno.

Ocigledno je da ce biti drugacije od cute girls doing cute things SoL naslova posto momci jelte, nece visiti na plazama u kupacim ili razgledati garderobu (barem se nadam). I ako nameravaju da ovo bude iole pristojan naslov, nece biti namenjen iskljucivo zenskoj publici nego ce pokusati da malo razbije glupavi trend kod ljudi u Japanu koji izgleda samo klinke i robote vole da gledaju.

5Kimi to Boku Empty Re: Kimi to Boku Sre 5 Okt 2011 - 1:19


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Sigurno cu gledati jer mi izgleda presimpaticno <3
Mada mi se smucilo gledati ongoing ;_;

6Kimi to Boku Empty Re: Kimi to Boku Pon 10 Okt 2011 - 2:22


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Znaci, nema komedije, nema drame, nema niceg. Samo cist slice of life gde se gube na krovu celu epizodu. Malo fleshback kako ne mogu da se smeste da spavaju jer je uvek neko u sredini i kako pokusavaju da smeste lika u klub. Hvala bogu nije bilo BL hintova, al imam osecaj da ce pasti gledanost zbog nedostatka istog. Najgore je sto izlazi i druga sezona.

7Kimi to Boku Empty Re: Kimi to Boku Pon 10 Okt 2011 - 7:25


Loli

avatar

Administrator
Administrator
ZetaZaku ::Znaci, nema komedije, nema drame, nema niceg.
True @__@

8Kimi to Boku Empty Re: Kimi to Boku Pon 10 Okt 2011 - 8:13


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
D: Meni je Yuki bio bas smijesan u prvoj ep, mada sad iskreno ne mogu da se sjetim sta me je tacno nasmijalo, lol. Blijed je anime, neupecatljiv definitivno. Ali mi se ipak gleda, barem je opustajuci.

9Kimi to Boku Empty Re: Kimi to Boku Pon 26 Dec 2011 - 8:51


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Definitivno mi je anime dobro dosao. Kao muska verzija Tamayura, miran, spor i lak, na momente smijesan. Nije zabavan koliko high-tension komedije kao Arakawa ili Minami-ke, ali je prijatno osvjezenje za SoL animee.
Asaba Yuki mi je jedan od najdrazih likova ove godine. Teehee ~ Mada su mi i ostali simpaticni, svaki na svoj nacin.

7/10, nadam se da druga sezona nece biti nategnuta, jer se i ovako fino zavrsilo.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions