Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Ned 20 Nov 2011 - 3:37


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Um, is it me, ili im je mobilni postao previliki dozivljaj? Like, Japan najnapredniji po pitanju tehnike a oni imaju 16-17 godina i sad su se setili da imaju mobilni i da, OMG MOGU DA ZOVU NEKOG S KIM NE ZIVE?? Divno, yeah.

27Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Ned 20 Nov 2011 - 5:07


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Mislim da je to zato sto niko od njih zapravo nije imao prijatelje, tako da nije zvao nikog izvan kruga porodice. Cak i Kodaka koji je imao drustvo u osnovnoj nikad nije stigao da s njima razmijeni brojeve telefona. Uglavnom, svi su socially awkward, sta ocekivati.

28Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Ned 20 Nov 2011 - 5:10


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Mislila sam da oni povuceni cesto cackaju mobilne. Cak i ona Meru iz SZS. XD

29Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Pon 12 Dec 2011 - 11:04


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Ok, soo u toku mi je gledanje 10. epizode i mislim da je ovo ustvari hentai ali su izbacene scene sa seksom, seriously. Posle 9. sam pomislila da cu da povecam ocenu ali ipak jedno veliko NE.

30Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Pon 12 Dec 2011 - 13:46


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Meni bila smesna ona epizoda kod Meat kuci. Pegasus je cool. Stella takodje. "Don't stare at me or I'll get pregnant" XD

Pitam se hoce li zavrsiti anime ili ostaviti slobodu za drugu sezonu. Iskreno bih hteo jos jednu sezonu, ovakav "realistican" SoL je uvek dobrodosao. Obicno su SoL neke fantazije gde cure jedu kolace i ne goje se ili slicno.

31Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Uto 13 Dec 2011 - 2:46


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Najdrazi momenat u animeu mi je bio kad Sena istrci iz kuce gola i vice "Universe!" XD
I ovo:
Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 3616433288 Rika <3

32Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Uto 13 Dec 2011 - 9:05


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
EnkoKasumi ::Najdrazi momenat u animeu mi je bio kad Sena istrci iz kuce gola i vice "Universe!" XD
Takodje XD



Poslednji izmenio ZetaZaku dana Uto 13 Dec 2011 - 9:39, izmenjeno ukupno 1 puta

33Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Uto 13 Dec 2011 - 9:32


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
A da, ko vam je drazi, Yozora ili Sena? Meni su obe jednako simpaticne i jednako iritantne. Yozora zna da pretjera sa maltretiranjem, a Sena je na momente neupectljiv lik u poredjenju s drugima.

34Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Uto 13 Dec 2011 - 11:02


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Yozora. Mada mi je najomiljenija Rika. :>

35Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Sub 24 Dec 2011 - 8:49


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
I ovo se zavrsilo za sad. Sladak kraj. ^^ Mada bih voljela da su se Rika i Yukimura vise pojavljivali, umjesto sto je fokus bio na Yozori i Seni.

7/10



Poslednji izmenio EnkoKasumi dana Pon 26 Dec 2011 - 3:44, izmenjeno ukupno 1 puta

36Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Sub 24 Dec 2011 - 13:31


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Nisam ocekivala ovakav kraj ali je popravio moje misljenje celokupno zbog onog nepotrebnog fanservice-a. Toliko forsirali Senu tokom animea da sam mislila da ce imati jos vecu ulogu na kraju. I da steta sto nije bilo vise Rike i Yukimure, ali ok ni ovako nije lose; 6/10.

37Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Pon 26 Dec 2011 - 3:42


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Danas zavrsih. Iz epizode u epizodu mi se sve vise i vise svidjao. Retko sam vidjao neozbiljne slice of life naslove koji su ovoliko dobri bili. Steta sto su ostavili otvoren kraj, bolje da su smislili neki filler kraj sa Yozora/Meat endingom. Nadam se samo da nece biti druge sezone. Lep je naslov, ali druga sezona bi bila isforsirana.

Od likova mi se Meat najvise dopala, dok su ostali imali svoje smor momente. Jedino steta sto nista nije bilo na kraju izmedju nje i Kodake (duh). Toliki build up za nista. Overall, jako dobar naslov, preporuka svima etc etc 8/10

38Boku wa Tomodachi ga Sukunai - Page 2 Empty Re: Boku wa Tomodachi ga Sukunai Uto 3 Jan 2012 - 5:51


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Најбоља сцена у целом анимеу је она на плажи када Јозора наноси Сени крему. Very Happy Затим долазе бисери од Рике.

Све у свему, савршен аниме, 10/10.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions