Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Another - Page 2 Empty Re: Another Pet 3 Feb 2012 - 11:52


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Eh, pa kakva je kletva, pitanje je da li ce iko preziveti, racunajuci i glavnog. Iskreno, nadam se da ce glavni da pogine. On je kriv sto se sve desava. Necu happy ending za njega, ne zasluzuje. Kakva ce to pouka biti? Budi kriv za smrt celog odeljenja ali budi srecan na kraju? Ja sam za Cthulhu (PC igra) ending/prolog Razz

27Another - Page 2 Empty Re: Another Sub 4 Feb 2012 - 3:52


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Pa dobro, znam da su male sanse da ce prezivjeti, ali pak mi ostaje da se nadam. Very Happy

28Another - Page 2 Empty Re: Another Uto 7 Feb 2012 - 23:34


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
ZetaZaku ::Mozda ona zapravo postoji ali je svi ignorisu iz razloga iz kojih se odeljenje od pre 26god pravilo da ona postoji. To je ta misterija koja ce se otkriti za mesec dana (u animeu) kao sto je onaj lik rekao. Sad, pitanje je da li ce iko biti ziv da mu kaze to za mesec dana lol.

Haha, ipak sam pogodio. A mozda i nisam. Kakav je anime, iako je sama potvrdila da zivi, i cela situacija sa Kouichijem izgleda kao sa Misaki, opet stoji pitanje da li je ziva. Bilo je par trenutaka gde se anime bas igrao sa gledaocem i prekrio Misaki tako da izgleda kao da je nema. Moja predpostavka je da je najverovatnije Kouichi taj koji je mrtav. On je poslednji dosao, zbog njega se sve to desava itd.

Postalo je zanimljivo sad :3

29Another - Page 2 Empty Re: Another Uto 7 Feb 2012 - 23:41


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Moja predpostavka je da je najverovatnije Kouichi taj koji je mrtav. On je poslednji dosao, zbog njega se sve to desava itd.

Sad sam htjela to da kazem. The suspense returns!

30Another - Page 2 Empty Re: Another Pon 13 Feb 2012 - 22:18


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
U ovoj epizodi su sad jos vise hintova dali da je mozda on stvarno extra. Bio je u gradu pre par godina, ali se niko toga ne seca, cak ni on, a oni koji se setili su zaboravili. Dosta toga smo sad saznali. Ona scena u skoli kad ovaj zamisljao sebe i Misaki kako igraju u ucionici je bila lol. Sledeca epizoda, cut cut cut. Pitam se koga ce zombie teacher ubiti/povrediti. Imam osecaj da ce sad pasti glava (smrt iz openinga).

31Another - Page 2 Empty Re: Another Uto 27 Mar 2012 - 7:05


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Eh Enko, na kraju jedan od njih preziveo. Good for you I guess. A ovaj drugi..realno, da ga nije bilo u endingu ne bih ni znao za njega.

Ko je citao hintove i razmisljao o prici, verovatno je i skontao ko je extra. Ja sam te scene prespavao i nisam skontao. Ko jos obraca paznju sta prica neki deda. Svakako, kad se razmisli o tome, i ima smisla da je ona zapravo visak. Takodje ima smisla i da Reiko i Mikami ista osoba. Hintovano je par puta, i to da je obvious kad se sve to sabere.

Uglavnom, svaka sitnica se moze objasniti, sem fore sa okom i zasto je Sakakibara telefonirao dok je bio u kuci koja gori. Mada ja imam jednu teoriju za oko. Mislim da je ona tripovala i da je fora u tome sto je videla kako je Reiko umrla, pa joj se to nekako urezalo da se slabo secala nakon modifikacije pamcenja. I naravno zbog toga nije znala da je videla kako je ova umrla, nego je tripovala kako vidi mrtve ljude (I see dead people).

Genijalan anime, na prvi pogled smesan i plitak, ali zapravo bogat i dobro smisljen. Bas sve ima smisla na kraju. Jedina mana zbog koje pati ovaj anime je nedostatak razvoja likova. Jedino me bilo zao Akazawe na kraju posto je ona i imala malo vise screen timea i razvoja. Drugim recima, tek ti u zadnjoj epizodi likovi prirastu za srce pa ti zao da ne umru. Idgaf o Mochizukiju bas do tih poslednjih epizoda, dok sam kasnije bio u fazonu "Run nigga run!" Mada u pocetku su i delovali svi kao scum zbog ignorisanja, sem Teshigaware koji je ipak pricao sa Sakakibarom.

Odlican mystery i horror anime. Preporuka svima koji su za te zanrove. Prvo htedoh dati animeu 7/10 dok nisam postao svestan da je genijalan i da sve ima smisla. Sad se dvoumim izmedju 8/10 i 9/10, al nek bude 8/10 za sad. Kad budem rewatchovao, videcu da li zapravo sve ima smisla i da li zasluzuje devetku.

32Another - Page 2 Empty Re: Another Uto 27 Mar 2012 - 9:10


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Mislim da su ga zbrzali i da je zato ispao obican horor sa pointless klanjem. Meni se od polovine uopste nije svidjao, sve se svelo na mastovite nacine umiranja.
Kraj je bio u redu, lijepo je sve objasnjeno i zaokruzeno, i yay za Teshigawarino prezivljavanje.

Ipak nije moj tip animea, bila sam mu dala 8 u pocetku ali na kraju samo 6/10.



Poslednji izmenio EnkoKasumi dana Čet 29 Mar 2012 - 7:41, izmenjeno ukupno 1 puta

33Another - Page 2 Empty Re: Another Sre 28 Mar 2012 - 5:14


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
EnkoKasumi ::Mislim da su ga zbrzali i da je zato ispao obican horor sa pointless klanjem. Meni se od polovine uopste nije svidjao
This.
Imao je obecavajuci pocetak, ali kako se sve vise blizio kraju sve me je vise razocaravao. Na kraju 7/10 od mene.

34Another - Page 2 Empty Re: Another Čet 29 Mar 2012 - 6:35


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi :: lijepo je sve objasnjeno i zaokruzenu

Слажем се са овим, али мислим да је клање из последње две епизоде све упрскало. Допала су ми се објашњења, али на крају не знамо због чега, тј. како је све почело. Клетва? Дуси? Провалио сам гледајући ко је вишак, јеј за мене.
Двоумим се између 6 и 7.

35Another - Page 2 Empty Re: Another Čet 29 Mar 2012 - 7:52


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Чика Толе ::мислим да је клање из последње две епизоде све упрскало.
Mozda su, buduci da je Yuno iz Mirai Nikki malo popularizovala petnaestogodisnje, psihopatske ubice, pomislili da ce biti dobro prihvaceno.

36Another - Page 2 Empty Re: Another Čet 29 Mar 2012 - 8:54


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Чика Толе ::али на крају не знамо због чега, тј. како је све почело. Клетва? Дуси?
Zar nije vec receno? To je neki "fenomen" ili prirodna nepogoda. To je kao da trazis objasnjenje "Zasto pada kisa?" ali ne sa naucne osnove (isparavanje etc) vec u nekom duhovnom smislu. Odnosno, taj fenomen je kao oluja. Dodje jednom godisnje i nanese stetu. Tako su i objasnili. Ta prva generacija je pozvala mrtve unutra (u "kucu") sto bi Japanci bolje razumeli. Ima to nekog znacenja kod njih. Tako da je dovoljno receno o tome. Ne brini se, bice vise o tome u drugoj sezoni(nastavku novele tj).:trollface:

Ah to forsiranje nastavaka...

@Ryo
Nema to veze sa time. Jednostavno su iskoristili scenario "Sta ako svi saznaju sta je na kaseti?" koji je i bio ocekivan. Ceo tok je kasnije bio ocigledan, cim cuju svi navaljuju na Misaki. Ni meni se nije toliko dopalo sto su iskoristili tu kartu, ali ae, barem su lepo prikazali decu kako idu u out i kako smesno umiru. Satira visoke klase. Najbolje je bilo kad je luster izvrsio svoju ulogu, samo da bi lika koji je preziveo to zgnjecio stub. Zanimljivo kako vam to vise smetalo od cinjenice da su 20ak gromova udarili u kucu.

Offtopic: Yuno sucks. Ne trebaju nam takvi likovi.

37Another - Page 2 Empty Re: Another Čet 29 Mar 2012 - 9:16


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::
Чика Толе ::али на крају не знамо због чега, тј. како је све почело. Клетва? Дуси?
Zar nije vec receno? To je neki "fenomen" ili prirodna nepogoda. To je kao da trazis objasnjenje "Zasto pada kisa?" ali ne sa naucne osnove (isparavanje etc) vec u nekom duhovnom smislu.

Баш то ме интересује. :О
Кад си већ споменуо смешне смрти, смејао сам се кад се она ликуша уплела у каблове и онај стуб. Чудан slapstick хумор. Very Happy

38Another - Page 2 Empty Re: Another Čet 29 Mar 2012 - 9:24


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Jbg, crna komedija. I jos dodje Akazawa i okrivi Misaki za to ubistvo, a ova ju je jurila da je ubije haha. Horror comedy mystery anime. Ali naravno, moramo uzeti u obzir to da smo svi sick fucks i da normalnog osobi (koja nije gledala ovakve naslove) sve to i ne bi bilo toliko smesno.

39Another - Page 2 Empty Re: Another Čet 29 Mar 2012 - 9:31


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Meni je najgenijalnija bila smrt ucitelja, dat spraying of blood, dat expression. Pft.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions