Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 9 od 11]

201Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Čet 12 Avg 2010 - 1:55


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
sudeci po spoilovima, i shippuuden XD

202Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Čet 12 Avg 2010 - 2:08


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ja nisam gledala Shippuden niti cu. Odgledala sam citav Naruto kad je bio na RTLII i tad mi se svidjao i tad sam naravno bila mala Naruto - Page 9 3616433288
Hocu da kazem da mi je ovo nekako vise za djecu. Gledala sam neke epizode Shippuden-a na TV-u i vidim da su likovi dosta ne zreli i to me odbija. To i cinjenica da ima milion epizoda Naruto - Page 9 3616433288

Samo jedan savjet: nemojte nikada gledati ovaj anime sa srpskim dubb-om jer je glasovna gluma ocajna. Vise lici na ismijavanje nego na pravi dubb.

203Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pon 22 Nov 2010 - 15:18


NaraTokyo

NaraTokyo

Senpai
Senpai
Ne znam zasto svi prozivate Naruta... Meni je to omiljeni anime, i to je jedina manga koju ja citam... Zasto??? Zato sto u tom ostvarenju mogu da se vide razliciti medjuljudski odnosi, razliciti pogledi na svet, itd... Svaki lik za sebe predstavlja neku vrstu ljudi... I po mom misljenju to nije deciji anime, jer deca ne mogu da razumeju neke stvari odatle, a i ako gledate na japaskom, skontacete da npr. Naruto psuje kao kocijas... Mislim, ne mogu sad ovde da iskucam sve sto bih rekao za Naruta, ali poenta je da se ne slazem sa ljudima koji za Naruta kazu da je prosecan ili sta vise, los... Naruto - Page 9 543999 Zaboravih da kazem, jedino sto je mozda lose u celoj toj prici je to sto on kao ima toliki bas uticaj na ljude... Naruto - Page 9 543999

204Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Uto 23 Nov 2010 - 1:41


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Manga je dobar shounen.

Anime je govno, jer su ga usrali brdom fillera. Naruto - Page 9 543999

205Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Uto 23 Nov 2010 - 1:57


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
To sto Fansuberi prevode u Fuck you i slicno ne znaci da je lik to rekao. Ono, vidis Kuso prevede u Fuck, Shit, Crap, Damn. Shit i Crap bi bili pravi prevod (valjda) ali nikako Fuck.

206Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Uto 23 Nov 2010 - 6:16


NaraTokyo

NaraTokyo

Senpai
Senpai
Pa u razgovoru sa nekim Japancima, izmedju ostalog, saznao sam da 'kuso' znaci skoro sve, to ti je univerzalna psovka, i izmedju ostalog i 'fuck'... Tako da ne bih mogao da se slozim sa tobom... ^_^

Sto se fillera tice, za to ne znam, ja pricam generalno, jer nisam citao celu mangu... Krenuo sam tek od borbe Naruto-Pain, tako da ne znam sta je pre toga bilo u mangi, a sta ne... Naruto - Page 9 543999

207Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Čet 25 Nov 2010 - 11:51


SiSi

SiSi

Sensei
Sensei
Ja sam gledala obican i shippuuden do sredine, a onda me smorilo da cekam, pa uzela da citam mangu, a onda me smorilo da cekam mangu, pa sad nisam upucena u tok radnje... Kad se zavrsi (za jedno 24 godine) onda cu da vidim kraj. Naruto - Page 9 543999
Inace je tema dobra. Samo mnogo oduzena! D:

208Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Ned 3 Jul 2011 - 10:52


Iva

Iva

Senpai
Senpai
Počela sam davno da ga gledam pa sam napravila jako dugu pauzu. Skoro sam nastavila ali jako rijetko gledam i došla sam do dijela kad žele da vrate Saskea, pa ona epizoda kad Saske izlazi iz onog bureta i smije se. Mnogo mi se dopada radnja ovog animea Naruto - Page 9 543999

209Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Ned 3 Jul 2011 - 23:37


JieLunFan

JieLunFan

Senpai
Senpai
Sasuke Naruto - Page 9 2048

210Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pon 4 Jul 2011 - 6:40


lakkii(hip-hop)RIHANNAfan

lakkii(hip-hop)RIHANNAfan

Senpai
Senpai
Anime je dobar gledao sam ga samo na ultri a ona nasa sinhronizacija je s**nje.Anime mi se ucinio totalno decijim kao pokemoni zato sto su klinci skakali napolju i imitirali naruta,sasukea....Naruto Shippuden nzm kakav je imam 20 epizoda na kompu pa videcu kad cu da gledam

211Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pon 4 Jul 2011 - 10:55


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Pa sve sta prodje kroz 4kids (Pokemon, Yugioh) i kroz sta je vec Naruto prosao postane detinjasto.

212Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pon 4 Jul 2011 - 22:11


dyslexicheart

dyslexicheart

Senpai
Senpai
It's okay I guess.
Pogledala sam prije par dana dosta epizoda da vidim zasto je popularan. Meni nije nesto ima zanimljivih epizoda ali i previse fillera.

213Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pon 11 Jul 2011 - 6:53


Zero

Zero

Sensei
Sensei
Odustao. Previse fillera. Mozda nastavim da gledam kada se zavrsi anime.

214Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pet 29 Jul 2011 - 11:09


Kuroneko

Kuroneko

Sensei
Sensei
NaraTokyo ::Ne znam zasto svi prozivate Naruta... Meni je to omiljeni anime, i to je jedina manga koju ja citam... Zasto??? Zato sto u tom ostvarenju mogu da se vide razliciti medjuljudski odnosi, razliciti pogledi na svet, itd... Svaki lik za sebe predstavlja neku vrstu ljudi... I po mom misljenju to nije deciji anime, jer deca ne mogu da razumeju neke stvari odatle, a i ako gledate na japaskom, skontacete da npr. Naruto psuje kao kocijas... Mislim, ne mogu sad ovde da iskucam sve sto bih rekao za Naruta, ali poenta je da se ne slazem sa ljudima koji za Naruta kazu da je prosecan ili sta vise, los... Naruto - Page 9 543999

Otprilike se slažem sa ovim. Ne čitam mangu ali Naruto je i moj omiljeni anime. Mislim da ljudi koji Naruta nazivaju animeom za decu to čine više iz predrasuda, ili zato što ne mogu da razumeju koliko tu ima ljudskog, koliko iskrenog i dobrog... na neki način vraća veru u ljude i u svet, priča je odlična i svet je dobro razvijen, likovi su takođe odlični.

No, razumem jer sam i sama imala predrasude. Ne pamtim više koliko sam puta rekla da je Naruto anime za decu, koliko puta sam prebacivala najboljoj prijateljici što je trčala od mene kući da bi stigla da pogleda Naruta. Da sam tad znala ovo što znam sad, trčala bih sa njom Very Happy

Engleski ili bilo koji dub - ne i ne! Anime se gleda samo u originalu, na japanskom, drugačije ne može jer se automatski gubi lepota u svemu tome.

215Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pet 29 Jul 2011 - 12:56


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Ja smatram da anime obozavaoci koji nisu pogledali/ citali Naruta pre, njega jednostavno ne podnose zbog veoma iritantne fan baze. Ne postoje gori fanovi od Naruto fanova. Dobro, i debele Yaoi fangirlsice, ali i one su nekako magicno opsednute NaruSasu pairingom. Ali da ne zalazimo tu.

Sta sam hteo reci. Prvi deo prvog serijala [pre Zabuza&Haku arca] je deciji. A to je 10 epizoda, ako i toliko. Kad Kakashi proburazi Hakua jer se ovaj postavio pred Zabuzu, Naruto postaje sve samo ne deciji.

Imho, Naruto je trenutno najbolji shounen naslov u WSJ. Naravno, Naruto ima svoje uspone i padove [manga], prvenstveno jer Kishimoto mnogo voli paznje da posvecuje Sasukeu i neretko zaborvalja sporedne likove [sta su uradili Kiba, Neji ili Temari znacajno od Sasori bitke? Ma ni tad nisu nsita.], ali overall, manga je dobra. Kad je na vrhuncu onda je stvarno super [sto nije prica kod Bleacha i OP koji su stalno tu, nekako se vrte oko istog nivoa kvaliteta, dok Naruto skace od wow amazing do wow fail.]

Problem kod animea je ekonomija. Da, animatori i produceri i ostala gamad pravi tonu filera [canon arc - filer arc - canon arc - filer arc = tako ide u N. Shippuuden] samo da bi zaradili sto vise para. Ali sta mi tu mozemo.

216Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pet 29 Jul 2011 - 13:04


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
AlanViBritannia ::
Imho, Naruto je trenutno najbolji shounen naslov u WSJ. Naravno, Naruto ima svoje uspone i padove

This. @_@
Voleo bih da jednog dana urade rimejk Naruta kao sto su to uradili sa DBZ-om. Bez filera, bez ponavljanja flesbekova i bez odugovlacenja sa poboljsanim crtezom. Verujem da bi rezultat bio vise nego dobar.

217Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pet 29 Jul 2011 - 13:10


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Anime manga je epic, mislim da nema tu sta da se ispravlja.. Sto se anime-a tice, Shippuuden mi se jednostavno gadi, te sto su ost izmjenili te sto su grafiku izmjenili... Sto se mene tice neka ga odmah prekinu i pocnu sa tim rimejkom.

218Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pet 29 Jul 2011 - 13:13


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Ost je bolji u Shippuudenu. Razz

219Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pet 29 Jul 2011 - 13:16


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Meni se Shippuuden svidja. Ono, failuje nekad [borba sa Peinom], ali je u poslednje vreme dostojan.

Filere odavno ne gledam, pa nemam te probleme. Naruto - Page 9 543999

220Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Pet 29 Jul 2011 - 13:20


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
AlanViBritannia ::Meni se Shippuuden svidja. Ono, failuje nekad [borba sa Peinom], ali je u poslednje vreme dostojan.

Filere odavno ne gledam, pa nemam te probleme. Naruto - Page 9 543999
Ne znam... maloprije sam odgledao nove 2 epizode i namucio sam se da ih odgledam do kraja... a, fileri... u onom periodu kada su zaredali 3 mjeseca sa filerima zaredom... toliko vremena nisam odgledao nijednu epizodu shippuudena...

221Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Sub 30 Jul 2011 - 0:44


Gost

Anonymous

Gost
Једноставно, квалитетан и богат аниме. Не сврставам га ни у шта, упркос чињеници да умеју да одуговлаче, а прикажу јако мало дешавања - и даље волим да гледам.

Највеће мучење тренутно ми је ишчекивање нових епизода. Сваке недеље. За свега двадесет минута материјала којо де тако брзо да сам након тога депримиран три сата.

222Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Sub 30 Jul 2011 - 1:11


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Angelus ::
AlanViBritannia ::
Imho, Naruto je trenutno najbolji shounen naslov u WSJ. Naravno, Naruto ima svoje uspone i padove

This. @_@
Voleo bih da jednog dana urade rimejk Naruta kao sto su to uradili sa DBZ-om. Bez filera, bez ponavljanja flesbekova i bez odugovlacenja sa poboljsanim crtezom. Verujem da bi rezultat bio vise nego dobar.

Ocigledno nisi cuo za Naruto Shounen Hen

223Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Sub 30 Jul 2011 - 1:25


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Ne, sta je to? Very Happy

224Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Sub 30 Jul 2011 - 2:01


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Repriza Naruta sa drugim OP i bez filera Very Happy

225Naruto - Page 9 Empty Re: Naruto Čet 11 Avg 2011 - 6:01


Kukuri Kiryuu Kawaii

Kukuri Kiryuu Kawaii

Senpai
Senpai
kojim danima izlazi nova ep naruto shippuden-a na anime freak-u?
gledala sam naruto jos doks am bila mala i jako mi se svidelo.. sad gledam na anime freak-u al mi je glupo sto moram cekati celu nedelju na novu epizodu-.- :DDD


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 11]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions