Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 4]

76Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Sre 11 Avg 2010 - 11:55


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::^ a i u RL ne bi bilo lose Elfen Lied - Page 4 543999
i love my little sister je bar bilo bolje.
Oh, my. D:

77Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Sre 6 Okt 2010 - 8:51


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Meh, od ovog sam odustala posle 5 minuta. Neka gola cura, krv leti na sve strane, bla bla bla. Em što ne volim krv, em što ne volim ecchi, em što je bilo TAKO DOSADNO. Dadoh mu 1, naravno.

78Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Čet 7 Okt 2010 - 21:16


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Gledam ovaj anime već godinu dana i nikako ga završit >.>'

79Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Čet 7 Okt 2010 - 21:42


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Mislim da si to već rekla XD

80Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Čet 7 Okt 2010 - 22:31


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Viđi stvarno. Elfen Lied - Page 4 3616433288
Al napredovala sam.Odgledala sam 6 epizoda Elfen Lied - Page 4 3616433288

81Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 4:36


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
lol shina zasto si uopste krenula da gledas elfen lied onda? mislim, vidi zanrove, tagove, opis i slicno >.>

82Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 7:25


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Pa probala sam da ga gledam dok sam još bila... svež anime fan, da tako kažem. Svi su se ložili na njega, i svi redom preporučivali, kao, mnogo je dobar, radnja je super, i nije strašan. I ja skinula i rekoh ajde da probam, kad ja tamo a ono medjutim (lulz) krv, mrtvi ljudi, neka gola cura. I was like WTF is this shi... I tako. Definitivno ecchi/horror stvari nisu za mene.

83Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 7:32


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Jbg, sad si naucila lekciju. Gledaj sta ti zelis, a ne sta svi gledaju Razz

84Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 7:42


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Meh, ja inače ne volim da gledam ono što svi gledaju, nekako mi dodje... iritantno. U svakom slučaju od sada ću dva puta da razmislim pre nego što počnem tek tako da gledam nešto XD

85Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 8:26


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
^ I meni isto. Ja sam znala da mi se nece EL svidjeti ali opet sam pogledala. Ono, ko zna, mozda se prijatno iznenadim. Elfen Lied - Page 4 543999
Ali nije toliko lose. Sta ja znam... U pocetku je ultra glupo ali poslije i nije toliko glupo. Glupo jeste, ali nije toliko XD
I sada posto sam odgledala mogu slobodno da pljujem po njemu. To cu da uradim i sa Angel Beats ako ne bude valjao (a cula sam da ne valja). XD
To sam uradila sto ima samo 12 epizoda a da EL ima vise epizoda ne bih to radila. U svakom slucaju to mi dodje kao neka "anime lekcija". Uvijek valja isprobati i neki drugi zanr sem ovih vec "isprobanih".

86Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 8:47


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Znam da ovo nema veze sa temom, ali Angel Beats valja, i to jako D:

87Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 10:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ovdje izgleda jedino ja volim EL. Elfen Lied - Page 4 3616433288
Ne znam zasto ali on je ostavio jak utisak na mene, cak mi je zadugo bio u favoritima. Anime nije ecchi toliko, ne skacu sise na sve strane, a i likovi su mi bili mnogo slatki. Nyuu zna iritirati, a i incest je uzas, mada sve mu to oprastam zbog Mariko, Mayu i Nane i donekle Lucy. Njihove price su mi bile mnogo emotivne. EL sam cak gledala i sa mamom i sjecam se da smo preplakale zadnje dvije epizode. ^^;
Mada vjerovatno ako bih ga sad rewatchovala misljenje bi mi se promijenilo, mozda mi se ne bi vise svidjao toliko. Zato i ne zelim da ga opet gledam i kritikujem, radije cu misliti pozitivno o njemu, ipak je 3-4 anime koji sam odgledala.

88Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 10:51


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Elfen Lied > Angel Beats
wow enko, treci put XD

89Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 11:04


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
ZetaZaku ::Elfen Lied > Angel Beats
wow enko, treci put XD
lol, napredujem.

90Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 11:29


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Eh, da moja mama hoce da gleda samnom anime. Ona kaze da gledam crtace za malu djecu. Ma koliko se ja trudila da joj dokazem da anime nije samo za djecu to je za nju crtani i gotovo XD
Ja sam gledala EL na DVD-u. Znaci na TV-u. Ni mama ni tata nisu ni jednom naisla za vrijeme onih Lucy scena da vide malo krvoprolica i golotinje XD
Vjerujem da bi onda rekli samo da je to "bolesni crtani" XD

91Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 8 Okt 2010 - 11:43


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
AnchyAbyss ::Eh, da moja mama hoce da gleda samnom anime. Ona kaze da gledam crtace za malu djecu. Ma koliko se ja trudila da joj dokazem da anime nije samo za djecu to je za nju crtani i gotovo XD
Ja sam gledala EL na DVD-u. Znaci na TV-u. Ni mama ni tata nisu ni jednom naisla za vrijeme onih Lucy scena da vide malo krvoprolica i golotinje XD
Vjerujem da bi onda rekli samo da je to "bolesni crtani" XD
Aww, moja mama je prilicno open-minded i potpuno me podrzava u gledanju animea i sl. Nije sad svaki gledala sa mnom, ali cesto se zainteresuje i sama trazi da odgledamo nesto zajedno [to je bilo 10ak animea do sada], cak me je iznenadila kad je rekla da ce pokusati mog ocuha zainteresovati za DN i Baccano!. Elfen Lied - Page 4 543999
Nego, ovo nije mjesto za razgovore o roditeljima.

92Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Sre 22 Jun 2011 - 11:12


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Let's necro-post, shall we.
Inace, citiram sebe:

Seriously disappointed in Elfen Lied. I expected more than just naked ladies doing crazy shit and "Hi I'm Lucy, and everything around me is dead".

93Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Sre 22 Jun 2011 - 19:52


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Pa, svideo mi se kad sam ga odgledala, ali to je bilo pre oko 2-3 godine tako da bih ga verovatno mrzela ako bih rewatchovala.
Lol, na MAL piše da je psychological, toga se već ne sećam o.O
Nikad mi nije bio preterano scary, uglavnom idiotski anime na koji se pale idioti (ili oni koji su tek počeli sa animeima)
U svakom slučaju ću pokušati da zadržim neko pozitivno mišljenje od pre 2 godine o EL.
5/10

94Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pon 11 Jul 2011 - 8:50


Zero

Zero

Sensei
Sensei
Prica interesantna, puno krvi, svidja mi se kraj. Sve u svemu dobar anime. Lucy je mnogo slatka cak i kad postane evil. Zato Kouta - razocarenje.

95Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Pet 29 Jul 2011 - 10:43


Kuroneko

Kuroneko

Sensei
Sensei
Ja sam Elfen Lied preplakala. Toliko mi se dopao da mi je i dan-danas među omiljenima. Lucy/Nyuu mi je odličan lik, Kouta je malo retardiran ali dobro.

Iz priče sa nekim osobama shvatam da je manga kasnije potpuno otišla u drugom pravcu i da je već postalo preterano bolesno, ali meni je anime više tužan nego bilo šta drugo.

96Elfen Lied - Page 4 Empty Re: Elfen Lied Čet 11 Avg 2011 - 7:09


Kukuri Kiryuu Kawaii

Kukuri Kiryuu Kawaii

Senpai
Senpai
supp anime^~^
puno krvi.. svidja mi se Elfen Lied - Page 4 47275


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 4]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions