Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Um, gledao neko ovu prvu epizodu OVA?


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ju meni se ovo nes ne gleda, tj jos sam na prvoj ep :/


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Shannon ::Um, gledao neko ovu prvu epizodu OVA?

OVA je zapravo prequel, radnja se odvija posle prve i pre pocetka druge sezone kada su Hei i Yin krenuli da beze od Sindikata.

Inace meni je ova fransiza jako cool bila, Hei je pretrpeo promene na pocetku druge sezone kako u psiholoskom tako i u fizickom pogledu sa svojim sposobnostima ali im je svima pokazao kako se dobijaju protivnici i bez contractor sposobnosti. Odlicne akcione scene.

Suou je bila so so lik, samo ne znam kako ste uspeli da protumacite da je
Spojler:
Za animaciju i crtez kao i muziku se potpuno slazem da su bili jako dobri, iako je CGI umeo da bude lose uklopljen povremeno. Gotovo sam ubedjen da ce biti 3. sezone. Za ljude koji su gledali 2. sezonu:
Darker Than Black/DTB Ryuusei No Gemini - Page 3 1264978727664


Yin

Yin

Sensei
Sensei
Naj anime
Hei i Yin su mi naj likovi


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
stao kod 21. epizode i nisam nastavio. Nemam pojma zasto. trebao je da mi bude 100. anime lol. ali jbg,sad moram ispocetka a mrzi me.


Circus Diabolique

Circus Diabolique

Akuma
Akuma
GLedala vise puta..obozavam Darker Than Black/DTB Ryuusei No Gemini - Page 3 517711 Suou Pavlichenko Darker Than Black/DTB Ryuusei No Gemini - Page 3 2048 Darker Than Black/DTB Ryuusei No Gemini - Page 3 47275


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions