Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 7]

76School days - Page 4 Empty Re: School days Sre 16 Dec 2009 - 21:31


Dylis

Dylis

Leader
Leader
I meni se svidja, cak je anime upao na 3. mesto liste, ali ono, pola sata mi bilo muka,al ozbiljno.. XD

77School days - Page 4 Empty Re: School days Čet 17 Dec 2009 - 22:28


Prince Arthas

Prince Arthas

Tenshi
Tenshi
Ja sam na 3 EP, i anime mi vishe lichi na romance nego na psychological

78School days - Page 4 Empty Re: School days Pet 18 Dec 2009 - 0:26


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Gledaj dalje School days - Page 4 3616433288
To je tako u prvih nekoliko epizoda, ali tamo od 9-10 pocinje.. School days - Page 4 3616433288

79School days - Page 4 Empty Re: School days Pet 18 Dec 2009 - 1:10


Rey

Rey

Leader
Leader
MUST SEE!

80School days - Page 4 Empty Re: School days Pet 18 Dec 2009 - 1:42


Aske

Aske

Akuma
Akuma
E mogu vam reć da mi je Itou-kun postao reterdiran. Zaslužuje sve što će mu napraviti...

81School days - Page 4 Empty Re: School days Pet 18 Dec 2009 - 2:18


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Yep, Itou je man whore XD

82School days - Page 4 Empty Re: School days Pet 18 Dec 2009 - 2:36


Aske

Aske

Akuma
Akuma
to se zove žigolo -khm- School days - Page 4 3616433288

83School days - Page 4 Empty Re: School days Pet 18 Dec 2009 - 6:35


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Prince Arthas ::Ja sam na 3 EP, i anime mi vishe lichi na romance nego na psychological
Kad budes stigao do 9-10 epizode, veruj mi, promenices misljenje School days - Page 4 3616433288

84School days - Page 4 Empty Re: School days Sub 19 Dec 2009 - 1:12


Prince Arthas

Prince Arthas

Tenshi
Tenshi
Evo malopre sam odgledao anime i obe OVA epizode( koje su sr*nje). Kao shto sam vetj gore pomenuo ne svidja mi se pochetak(osim ecchi scena Very Happy ). Kraj je zanimljiv, ali svakako ovaj anime nema psy zhanr (bar po meni, msm samo dva ubistva).
Ocena: 7/10

85School days - Page 4 Empty Re: School days Sub 19 Dec 2009 - 11:25


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
OVA epizode su bullshit -_-"
*disappointed*

Upravo odgledah i zadnju epku ;3
Nije toliko scary, mada kao sto rekoh u drugoj temi, ono s glavom i stomakom je bolesno School days - Page 4 3616433288

86School days - Page 4 Empty Re: School days Pon 1 Mar 2010 - 10:33


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Spojler:

Bhahaha.
Yep they suck ^^

Iskreno ne razumem ko moze da voli pairing Itou x Sekai. Nerviraju me jako oboje. Jes' da nisam veliki ljubitelj romance-a, ali ovo je jedan od boljih. OST je so-so, nisu lose pojedine pesme na kraju epizoda.
Sekai = moj najomrazeniji zenski lik
Itou = najgori muski lik

Od ostalih devojaka, osim Kotonohe gotivim i Setsunu. Ove ostale.. peh, nista posebno.

Kotonoha mi je idol >D

Iii ocena, 7/10.

87School days - Page 4 Empty Re: School days Pon 1 Mar 2010 - 10:39


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Setsuna e najbolji lik tamo.
Kotonoha onak, moze proci.
Sekai mi e simpaticna.
I ona mala s pletenicama.
O Makotu ne zelim ni pricat.

Trebal su Kotonoha i Sekai fino da zajebu Makota i da se njih dvije smuvaju.

88School days - Page 4 Empty Re: School days Pon 1 Mar 2010 - 10:42


Dylis

Dylis

Leader
Leader
EnkoKasumi ::
Trebal su Kotonoha i Sekai fino da zajebu Makota i da se njih dvije smuvaju.

TO! Bas tako Very Happy

Nanami mi je oket isto, a Katsurina sestra ume da iritira O: Mislim, jos samo nju Makoto da jebe i zavrsio je posao -___-"

89School days - Page 4 Empty Re: School days Sub 20 Mar 2010 - 16:27


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Love or hate it, to je poenta School Days-a. Dobra psiholoska drama sa zanimljivom postavkom i sa jednim od najomrazenijih glavnih likova u istoriji anime-a, ne verujem da nekog glavnog lika vise mrze od Makota.

Crtez mi se dopao, muzika isto, jedina sto bih zamerio je ponasanje pojedinih devojaka koje su se same kompromitovale... Svakako Makoto je dobio to sto je zasluzio i treba pokusati pogledati ovaj anime mozda vam se i dopane ako vec nije.

Also, nice boat

90School days - Page 4 Empty Re: School days Sub 20 Mar 2010 - 22:57


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
corwin_r ::
Also, nice boat
I LOL'd XD

91School days - Page 4 Empty Re: School days Ned 18 Jul 2010 - 0:36


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Kaaanaashimi no~ mukooou e to XD
najbolji insert song evah
ja i dalje mislim da je makoto bio nevin dok ga sekai nije pokvarila. sekai je za sve kriva. Slut je.
poslednja epizoda i jeste bila malo..bolesna..bolesnija od Gantz iako tamo explodiraju delovi tela Very Happy

92School days - Page 4 Empty Re: School days Ned 18 Jul 2010 - 2:01


Dylis

Dylis

Leader
Leader
ZetaZaku ::
ja i dalje mislim da je makoto bio nevin dok ga sekai nije pokvarila. sekai je za sve kriva. Slut je.

E konacno neko ko se slaze sa mnom. ^w^

93School days - Page 4 Empty Re: School days Ned 18 Jul 2010 - 2:52


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Ali to ne menja cinjenicu da je on ispao to sto jeste na kraju kada je hteo da
Spojler:
. Inace tokom trajanja veceg dela anime-a Makoto je po meni bio shonja najobicniji, nije on bio neki prevarant i lazov koliko su tu devojke predstavljene kao dno dna tako da za to ne moze niko da ga krivi. A da budemo iskreni nije bio ni z od zavodnika tako da je bzv oceniti ga kao totalnog kretena u tom segmentu, decko nije imao kontrole. U toj zavrsnici je on pokazao da je djubre kada je pokusao posto poto da se izvuce a znamo kako je zavrsio Very Happy. Ako vas neko nervira onda to treba da budu devojke koje su se tako ponasale a ne tamo neki nasumicni lik, mogao je to da bude bilo ko ne samo Makoto.

94School days - Page 4 Empty Re: School days Ned 18 Jul 2010 - 3:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
...podjednako su krive obe strane, za sex je obicno potrebno dvoje lol
Ali ipak jedini lik kog ja ovdje prezirem je Makoto, jer jednostavno ne mogu da napadam zenske likove [feminism!].

95School days - Page 4 Empty Re: School days Ned 18 Jul 2010 - 7:25


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
pa makoto je bio pure. mislim pogledaj cure sta radile, "wow ona imala sex s makotoom ae i mi", nesto tako.

96School days - Page 4 Empty Re: School days Ned 18 Jul 2010 - 8:29


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Meh nakon citanja ovoga vise ne znam sta da mislim School days - Page 4 3616433288 Za mene su Sekai i Itou najgori likovi ikada. Ne znam ko je gori, stvarno. Setsuna je, na primer, ispostovala Sekai.
Mozda ni Kotonoha nije u svemu bila u pravu al ja je volem zato sto je yandere. Razz

97School days - Page 4 Empty Re: School days Ned 18 Jul 2010 - 13:59


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Devojke su njega koristile kao hodajuci dildo/vibrator, nije ih on sharmirao i sl nego su se one njemu bacale u zagrljaj. A ne bih se bas slozio da je pure lik bio posto smo videli kako je gledao Kotonohu od samog pocetka, kasnije nije mogao da se iskontrolise kada ga je Sekai "ucila", pure momci to ne rade Very Happy. Mada slozio bih se sa time da je Sekai sama sebi upropastila stvari time sto nije bila iskrenija sa svojim osecanjima od starta.

98School days - Page 4 Empty Re: School days Pon 25 Okt 2010 - 10:32


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Upravo zavrsih, anime me je vrlo prijatno iznenadio, odlican je. Jedan od najoverhated animea, ako ne i najoverhated anime koji sam imao prilike da vidim.
Za pocetak, prokomentarisacu Makota. U pocetku mi je bio podnosljiv. Trenuci gde nije mogao da izabere izmedju Sekai i Kotonohe su mi bili ok. Tada mi je bio pristojan i podnosljiv. Ali:
Spojler:

Ne mogu ovo da preporucim bas svima... Odnosno, ne znam kome bih ovo preporucio jer se mnogima sigurno ne bi dopao iz meni misterioznih razloga... Ali School Days cu upamtiti kao odlican psycho anime.

99School days - Page 4 Empty Re: School days Čet 28 Okt 2010 - 1:17


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
pa makoto je bio pure. mislim pogledaj cure sta radile, "wow ona imala sex s makotoom ae i mi", nesto tako.
Da, toliko je psihicki nestabilno malo dete.Ove su ga silovale jel? -.-
Meni anime bio prvo ok.Manga je bolja ali izmenjena dosta.Ne volim vise taj anime jer sam videla po kavoj igrici je pravljen.Sad ga mrzim School days - Page 4 3616433288

100School days - Page 4 Empty Re: School days Čet 28 Okt 2010 - 3:19


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
My humble opinion.

School days - Page 4 2s7x9ft

Svasta... nikad nisam uzivao ovoliko da mrzim jedan anime... D:


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 7]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions