Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Pet 18 Dec 2009 - 6:38


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Prince Arthas ::Evo malopre sam odgledao ovo ,,chudo", i dadoh mu ocenu 8.
Nz, ochekivao sam mnogo vishe od higurashi-a.Ai crtezh pojedinih likova mi se uopshte ne svidja (rika,rena...).
Mozhda odgledam kai, al' nisam siguran.
Odgledaj i Kai ;3
Obavezno!

27Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Pet 22 Jan 2010 - 9:32


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Odgledala par epizoda.
Ne smem više gledati Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Imacu nocne more Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Mada sam i ja više očekivala.

28Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 0:21


Marionette

Marionette

Leader
Leader
moj fave anime!!! :lol5:
al ono sa exerima... :Bojana:

29Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 3:31


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
whitepuzzle ::Odgledala par epizoda.
Ne smem više gledati Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Imacu nocne more Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Mada sam i ja više očekivala.
Lol.
Nije toliko strasan, ali su neke scene bolne o.O

30Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 4:16


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Haha,znam Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Inace ja volim psyho price ali nekako ne mogu da podnsem neke scene. o.O

31Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 4:20


Rey

Rey

Leader
Leader
Anime nije nista posebno, prosecna psiho prica.

32Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 4:25


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Spojler:

Meni je najgori deo kad je Mion ili Shion sebi morala da otkloni nokte Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Najezila sam se kad sam to gedala...

33Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 5:01


Marionette

Marionette

Leader
Leader
Bernkastel ::
Spojler:

Meni je najgori deo kad je Mion ili Shion sebi morala da otkloni nokte Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Najezila sam se kad sam to gedala...
ja bas volim takve scene... :Bojana:

34Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 5:07


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Bernkastel ::
Spojler:

Meni je najgori deo kad je Mion ili Shion sebi morala da otkloni nokte Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Najezila sam se kad sam to gedala...

Ah, da. To mi je bila najgadnija scena. Stavio sam ruke na lice i gvirio kroz razmak izmedju prstiju kad sam to gledao. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
A najjaca fora sto sam Higurashi obicno gledao nocu tako da sam se plasio da idem u WC ponekad. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288

35Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 5:48


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Meeh, druga sezona me smorila. Nerviraju me slice of life delovi u animeu. Psycho scene i to je okej, al' kad počnu da mlate o nekim glupostima dođe mi da ga isključim >.<
Po meni je Rei bolji Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288

36Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 6:13


Marionette

Marionette

Leader
Leader
Archer ::
Bernkastel ::
Spojler:

Meni je najgori deo kad je Mion ili Shion sebi morala da otkloni nokte Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Najezila sam se kad sam to gedala...

Ah, da. To mi je bila najgadnija scena. Stavio sam ruke na lice i gvirio kroz razmak izmedju prstiju kad sam to gledao. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
A najjaca fora sto sam Higurashi obicno gledao nocu tako da sam se plasio da idem u WC ponekad. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
joooj,i ja tako... Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288...samo sto nisam gledala "kroz ruke" nego normalno.. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288...cak sam,kad sam se spremala za spavanje uzela mog psa i isla snjim svuda gde i ja...Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288

37Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 8:55


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Ja obozavam Kai nastavak. I Prvu ep Rei-a Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Omochikaeri XD Rena rula.
Al Rika e genije <3

38Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 9:45


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Archer ::
Bernkastel ::
Spojler:

Meni je najgori deo kad je Mion ili Shion sebi morala da otkloni nokte Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Najezila sam se kad sam to gedala...

Ah, da. To mi je bila najgadnija scena. Stavio sam ruke na lice i gvirio kroz razmak izmedju prstiju kad sam to gledao. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
A najjaca fora sto sam Higurashi obicno gledao nocu tako da sam se plasio da idem u WC ponekad. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Imala sam osecaj kao da meni to rade xDD
Buuu~ jezivo ... btw Bloody ma ti si sad hero ;DD

39Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 10:30


Marionette

Marionette

Leader
Leader
Bernkastel ::
Archer ::
Bernkastel ::
Spojler:

Meni je najgori deo kad je Mion ili Shion sebi morala da otkloni nokte Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Najezila sam se kad sam to gedala...

Ah, da. To mi je bila najgadnija scena. Stavio sam ruke na lice i gvirio kroz razmak izmedju prstiju kad sam to gledao. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
A najjaca fora sto sam Higurashi obicno gledao nocu tako da sam se plasio da idem u WC ponekad. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Imala sam osecaj kao da meni to rade xDD
Buuu~ jezivo ... btw Bloody ma ti si sad hero ;DD
joj i ja sam imala taj osecaj...gotovo sam mogla da osecim kako mi nokti "otpadaju" agresivno i bolno...
btw why?what hero? o.O

40Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 10:32


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
♥️Bloody Rose♥️ ::
Bernkastel ::
Archer ::
Bernkastel ::
Spojler:

Meni je najgori deo kad je Mion ili Shion sebi morala da otkloni nokte Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Najezila sam se kad sam to gedala...

Ah, da. To mi je bila najgadnija scena. Stavio sam ruke na lice i gvirio kroz razmak izmedju prstiju kad sam to gledao. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
A najjaca fora sto sam Higurashi obicno gledao nocu tako da sam se plasio da idem u WC ponekad. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Imala sam osecaj kao da meni to rade xDD
Buuu~ jezivo ... btw Bloody ma ti si sad hero ;DD
joj i ja sam imala taj osecaj...gotovo sam mogla da osecim kako mi nokti "otpadaju" agresivno i bolno...
btw why?what hero? o.O


Ja kad je god nesto tipa to odvaljivanje noktiju;
Osecam sama to.Neku jezu u prstima.
Znaci,bukvalno. (Isto,kao i vama)
Paranoja FTW.

41Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 10:34


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Bloodz nista. Forget.

42Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sub 23 Jan 2010 - 10:43


Marionette

Marionette

Leader
Leader
whitepuzzle ::
♥️Bloody Rose♥️ ::
Bernkastel ::
Archer ::
Bernkastel ::
Spojler:

Meni je najgori deo kad je Mion ili Shion sebi morala da otkloni nokte Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Najezila sam se kad sam to gedala...

Ah, da. To mi je bila najgadnija scena. Stavio sam ruke na lice i gvirio kroz razmak izmedju prstiju kad sam to gledao. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
A najjaca fora sto sam Higurashi obicno gledao nocu tako da sam se plasio da idem u WC ponekad. Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288
Imala sam osecaj kao da meni to rade xDD
Buuu~ jezivo ... btw Bloody ma ti si sad hero ;DD
joj i ja sam imala taj osecaj...gotovo sam mogla da osecim kako mi nokti "otpadaju" agresivno i bolno...
btw why?what hero? o.O


Ja kad je god nesto tipa to odvaljivanje noktiju;
Osecam sama to.Neku jezu u prstima.
Znaci,bukvalno. (Isto,kao i vama)
Paranoja FTW.
da ,i ja....zato sam kao mala imala problema sa gledanjem patka dache..Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288..samo je "gubio glavu",ako znate na sta msm...
ali promenila sam se od tada...sada se taj osecaj pretvorio u zadovoljstvo... :Bojana: :Bojana:

43Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Pon 22 Mar 2010 - 7:55


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Prvo da pohvalim Linou na finoj recenziji, lepo napisano i ilustrovano Very Happy.

Meni se ovaj serijal dopao, pre nego sto sam krenuo da gledam predstavljen mi je kao mindless loli killing action i ja sam se zapitao da li je samo u tome poenta, naravno da nije bila samo u tome poenta. Hinamizawa kao provincijalno malo mesto se moze lagano uporediti sa provincijalnim mestima bilo gde po nekim stvarima, mali broj ljudi, svi se znaju i sve se zna prakticno a ljudi zive u zajednici (govorim iz iskustva posto sam i sam iz provincijskog mesta), anyway Keichi je tu dosao i uneo odredjenu promenu u zivote svih mestana.

Ono sto prva sezona ostavi kao pitanja, mnogo nejasnoca samo se ustanovi da se
Spojler:
. U drugoj sezoni se zapravo vide patnje kroz koje prolaze likovi, pre svega Rika koja je zaglavljena u jednom vecnom ciklusu jedina se secajuci dogadjaja...

Mozda mala zamerka bi mi bila na crtez koji je nekada umeo da deluje i kao zvrljotina u nekim scenama, tipa kada se zezaju u skoli igrajuci svakakve igre i sl ali nekada taj crtez jos vise docara stanje svesti u kojem se likovi nalaze tako da ima svojih vrlina i mana. OST je odlican , OP pesme u sva tri nastavka deluju fenomenalno, meni se najvise dopala Super Scription of Data (OP pesma Rei OVA-e).

Evo i neceg komicnog za one koji su gledali anime, kako bi izgledala 4kids varijanta Higurashi serijala:

44Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Uto 23 Mar 2010 - 3:34


ElemenT

ElemenT

Akuma
Akuma
pogledao samo prvu sezonu .. u pocetku mi OP nije bio nishta spec pa sam preskakao .. pa sam cuo u .mp3 verziji pa sam onda kasnije gledao epizode sa OP-om Very Happy
shto se tice serije .. prva prica je najbolja definitivno ..
posle kad se pocela druga prica .. imao sam neki osecaj da ce sve biti povezano .. da na kraju cemo dobiti celokupnu sliku .. i da ce svaka prica posebno pokazati neku pricu koja ce se spojiti u jednu iz razlicitih pozicija kroz "oci" razlicitih karaktera .. kad ono posle to palo u vodu pa me to malo "iznervirao" ali u svakom slucaju anime je manje vishe ok ... nisam nit zadovoljan nit razocaran previshe

45Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Uto 23 Mar 2010 - 3:48


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Dve reci: Furry seal

46Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Pet 26 Mar 2010 - 0:46


Aske

Aske

Akuma
Akuma
Meni je bilo gadno ono kad je Keiichi Reni prste na vratima počeo priklještavat Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 3616433288 na to sam bio naj osjetljiviji.

47Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Pet 25 Jun 2010 - 1:28


Yin

Yin

Sensei
Sensei
Joj ta scena jest ganda
Extra anime.Oboz blood and psycho Very Happy
Psycho girls and Keiichi the best,mada ako bih morala da izdvojim,mozda Rena,Rika i Mion su mi naj
Sad gledam higurashi no naku koro ni kai

48Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Ned 27 Jun 2010 - 2:53


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Gledala sam Rei i Nekogoroshi-hen.Počela sam i obični HNNKN al me smorio na 1. ep..Možda nastavim kasnije.

49Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Sre 11 Avg 2010 - 14:09


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
odgledao 10 ep, batalio kad krenulo sa povracanjem XD
j/k nisam zbog toga. nisam imao vremena. odgledace se obavezno kad tad

50Higurashi No Naku Koro Ni - Page 2 Empty Re: Higurashi No Naku Koro Ni Čet 12 Avg 2010 - 1:28


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
stiglasam do 24 ep...extra je samo me nerviraju ta poglavlja al dobro...Rika mi je naj lik...


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions