Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Neon Genesis Evangelion - Page 2 Empty Re: Neon Genesis Evangelion Uto 13 Jul 2010 - 3:24


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ja nisam gledala jos ali sam cula na animeishon chatu da je awesome i jedan drug mi je isto to rekao. Planiram da gledam.

27Neon Genesis Evangelion - Page 2 Empty Re: Neon Genesis Evangelion Uto 13 Jul 2010 - 5:46


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
overrated anime.
odgledao ga pre par godina, cini mi se na nemackom onako iz fazona Very Happy
sto se crteza ne razumem gde je problem. crtez je ok. shinji je bio ok lik. jeste da je mozda malo pussy, ali je malo realno. on je dete, ne warmachine. mecha deo i nije bio bas nesto. poslednje dve epizode su bile najbolje epizode u celom animeu. film nisam gledao, ali sam pustio cisto da vidim kvalitet slike i video onu scenu u kojoj
Spojler:

28Neon Genesis Evangelion - Page 2 Empty Re: Neon Genesis Evangelion Uto 13 Jul 2010 - 9:53


Akai

Akai

Akuma
Akuma
taj film treba da zameni te poslednje dve psiho epizode XD

29Neon Genesis Evangelion - Page 2 Empty Re: Neon Genesis Evangelion Ned 19 Jun 2011 - 23:53


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Film je bio super iako se amuletheart95 nije bas dopao jer je bio tipa whats the difference between a duck. Gledajuci film video sam koliko je zapravo EoE kopirao Ideon film. inb4 omaza, tribute i slicni shitovi.

Also cini mi se ili su Evafanboys postali moar annoying than Clannadfangurls? Mislim ono, svaki anime je rip off evangeliona? Onda je Eva ripoff biblije :O (ipak se zove Novi Zavet Jevandjelje)

30Neon Genesis Evangelion - Page 2 Empty Re: Neon Genesis Evangelion Pon 20 Jun 2011 - 3:14


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Poslednje 2 epizode (i naravno EoE) su meni bile omiljeni delovi Razz

31Neon Genesis Evangelion - Page 2 Empty Re: Neon Genesis Evangelion Pon 20 Jun 2011 - 8:51


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^Pa realno gledano, EoE je svima omiljeni deo jer je zapravo samo EoE psiholoski deo animea.

32Neon Genesis Evangelion - Page 2 Empty Re: Neon Genesis Evangelion Pon 20 Jun 2011 - 8:57


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Jao, covece, nemoj da seres. Very Happy

33Neon Genesis Evangelion - Page 2 Empty Re: Neon Genesis Evangelion Pon 20 Jun 2011 - 9:22


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Prove me wrong.

34Neon Genesis Evangelion - Page 2 Empty Re: Neon Genesis Evangelion Pon 20 Jun 2011 - 9:27


Rey

Rey

Leader
Leader
ZetaZaku ::Prove me wrong.
HERE COMES THE TROLOLOLOLOLOLO Very Happy


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions