Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 3]

1Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Anime lik koji ste zeleli da budete Sub 3 Okt 2009 - 4:45


Linou

Linou

Leader
Leader
Znam da je tema sasava ali i ja sam..... Very Happy

Pitanje je: Da li ste toliko voleli nekog anime lika da ste pozeleli da budete on/ona?

Pa postavite onda sliku i ime tog lika..........


Marionette

Marionette

Leader
Leader
ja bih htela da budem...postavicu sliku kasnije,sad trazim odgovarajucu...


Bios Daddy

Bios Daddy

Akuma
Akuma
Goku!

Anime lik koji ste zeleli da budete Goku28


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Voleo bih da budem Ryougi Shiki!

Anime lik koji ste zeleli da budete 30498

Ili Archer...

Anime lik koji ste zeleli da budete 34972


Marionette

Marionette

Leader
Leader
...sakura....mislim da je onaj s udarcem bio naj! Naravno ,ja uopste ne podrzavam sasukea toliko,nego samo zelim da imam nekog slatkog decka kad porastem jos malo...to je to :lol2:

6Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Sub 17 Okt 2009 - 10:17


~sakura uchiha~

~sakura uchiha~

Akuma
Akuma
definitivno SAKURA obozavam je!!! :wow:


Akane

Akane

Leader
Leader
Temari.

Anime lik koji ste zeleli da budete 30vdqud



Poslednji izmenio Akane dana Sre 4 Nov 2009 - 4:51, izmenjeno ukupno 1 puta


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Linkovi obrisani-slike prevelike.

9Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Ned 25 Okt 2009 - 10:02


Hatsune Naty-chan.x3

Hatsune Naty-chan.x3

Tenshi
Tenshi
Hatsune miku(moj avatar)
<--------

10Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Uto 3 Nov 2009 - 22:32


KasunoRin

KasunoRin

Leader
Leader
Jo Asakura iz Saman kinga

11Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Čet 5 Nov 2009 - 1:50


Tem

Tem

Sensei
Sensei
Naruto XDD

12Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Čet 5 Nov 2009 - 4:50


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Archer je dobar izbor. Very Happy

Lelouch Lamperouge ili Yagami Light. Ili Lelouch sa Death Note- om... Now that would be cool. Very Happy

13Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Čet 5 Nov 2009 - 7:59


Endzi ^^

Endzi ^^

Akuma
Akuma
L ako biram da promenim pol Anime lik koji ste zeleli da budete 3616433288 ali zensko....mozda nano chan iz bleacha ili Yachiru ili Yourichi, A Rangiku san mozda zbog Gina....^^ u svakom slucaju mnogo....

14Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Čet 5 Nov 2009 - 8:00


Hatsune Naty-chan.x3

Hatsune Naty-chan.x3

Tenshi
Tenshi
i ja isto L ako bih menjala pol XD

15Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Čet 5 Nov 2009 - 9:40


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
Archer je dobar...mada nije imao najsrecniji zivot. No, verovatno Hiro Yui iz Gundam Wing ili Age iz Heroic Age.


Hatsune Naty-chan.x3

Hatsune Naty-chan.x3

Tenshi
Tenshi
Tenten,Temari iz naruta

17Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Sub 7 Nov 2009 - 11:29


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Temari, Maka.


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Ovako...

Od ženskih likova bi želela da budem Temari i Ten Ten, a od muških Lelouch, da se sve devojčice pozaljubljuju u mene, ali samo ako se desi menajnje pola. XD


Prince Arthas

Prince Arthas

Tenshi
Tenshi
Sephiroth, Allen ili Kiba( WR)


Itachi's lil sis

Itachi's lil sis

Tenshi
Tenshi
pa milion puta
htela sam da budem yuki cross,zato shto ye ona stalno sa Zerom,i amu hianmori yer se ona smuwala sa ikutoom,hmmm htela sam da budem lucy,pa da ubiyam owe koyi me nerwirayu,...ima dosta nyih Anime lik koji ste zeleli da budete 3616433288 nmg da nabrayam

21Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Ned 20 Dec 2009 - 11:56


Minato

Minato

Leader
Leader
L ili Near.

22Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Ned 20 Dec 2009 - 12:10


Rey

Rey

Leader
Leader
Hei. I get to have super-special-awesome powers of electricity.

23Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Pon 21 Dec 2009 - 2:39


Ana_Hatake

Ana_Hatake

Tenshi
Tenshi
L , Kakashi ...

24Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Pon 21 Dec 2009 - 3:03


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Suou Pavlichenko Very Happy

Anime lik koji ste zeleli da budete Bscap0168

Ili Yin..

Anime lik koji ste zeleli da budete Vector11

Ili Mio Akiyama.

Anime lik koji ste zeleli da budete 3494479670_970db1f38e

25Anime lik koji ste zeleli da budete Empty Re: Anime lik koji ste zeleli da budete Pon 21 Dec 2009 - 4:10


...::lucy::...

...::lucy::...

Tenshi
Tenshi
Ino (zbog tehnike zamene uma da pobijem neke tamo ne znate ih vi)
Lait (isti razlozi gore: da pobijem neke tamo ne znate ih vi)
svi iz naruta
lucy i tako


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 3]

Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions