Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Čet 3 Jun 2010 - 6:02


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Po osobinama i po izgledu na Sunako nakahara [[[(kripi verzija,prva i druga epizoda Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 3616433288)]]]

27Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Pon 1 Nov 2010 - 22:13


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Hm..Shannon iz Umineko,ili Misaki iz Kaichou wa Maid-sam -w-


Dylis

Dylis

Leader
Leader
amuletheart95 ::Shannon iz Umineko

Takodje. Samo sto nemam boobiez kao ona Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 3616433288


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Kenshiro po izgledu i svemu XD


Hayato-kun-chan :3

Hayato-kun-chan :3

Akuma
Akuma
definitiwno Kira (Light Yagami) ..
da mogu swe bih ubila :?!:


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Takodje. Samo sto nemam boobiez kao ona
To su silikoni sine Very Happy
Kenshiro po izgledu i svemu XD
kako ti sebe vidis.. -_- ti si kao...ne znam.ali nisi kao taj Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 3616433288

Hm..Shannon iz Umineko,ili Misaki iz Kaichou wa Maid-sam -w-
Tek sad provaljujem da su obe maids.znaci licim na maids o.O


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Hm, po izgledu vjerovatno na Amakusa Shino iz Seitokai Yakuindomo.
Po osobinama... ni na jednog posebno, prije kao mix vise likova.


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ovaj... Nemam pojma XD
Ae recicu Nino iz Arakawa under the bridge ili pak mozda Chane iz Baccano. Pre bih rekla da bih ja voljela da budem kao one XD
Ali ako cemo iskreno po osobinama najvise licim na Malu Mu.

A likom, pa... Hmm... Ne znam ni jednog anime lika da lici na mene XD
Stvarno, da li ima neki zenski anime lik duge tamno smedje kose, plavih ociju i ravna ko daska? XD

34Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Uto 2 Nov 2010 - 11:21


alexman

alexman

Akuma
Akuma
Osobine... Ritsu?
Likom... um, otkud znam.

35Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Čet 4 Nov 2010 - 5:23


Goku

Goku

Leader
Leader
LIkom...nemam pojma...
Osobinama...pa na Zarakija iz Bleacha ili Bardocka iz DBZ mozda..


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
Hmmmm
pa po karakteru na Shikija iz VK i izayu
po liku nemam pojma

37Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Čet 18 Nov 2010 - 23:43


taniishasama

taniishasama

Sensei
Sensei
Po izgledu i karakteru...Miaka Yuki iz Fushigi Yuugi

38Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Pet 19 Nov 2010 - 9:43


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::Hm, po izgledu vjerovatno na Amakusa Shino iz Seitokai Yakuindomo.
Po osobinama... ni na jednog posebno, prije kao mix vise likova.
+ frendica mi je ukazala da podsjecam na Fujiyoshi iz Lucky Star, ili na Kana-u iz Minami-ke mada nisam onoliko hiperaktivna.

39Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Sre 24 Nov 2010 - 12:16


AluCaRd-.^

AluCaRd-.^

Senpai
Senpai
Baki(baki the grappler) Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 460947

40Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Čet 25 Nov 2010 - 4:13


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
na ovu sa mog siga...i malo vise na ovu sa ava
xDD
tacnije po tenu na ovu dole a po kosi i ocima i licu na ovu gore xDDD

41Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Čet 25 Nov 2010 - 9:20


Rey

Rey

Leader
Leader
Zar je to iz Animea? >_>

42Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Sub 27 Nov 2010 - 8:18


SiSi

SiSi

Sensei
Sensei
Na Temari po karakteru i po fizickom izgledu...

A po karakteru jos i na Naruta i Orihime iz Bleacha... Uf.. vise kao smesa ovih likova... (I jos po nekih)...

43Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Pet 10 Dec 2010 - 8:34


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
htela bih da se ispravim.po izgledu sam kao shannon iz umineko,ALI sam po ponasanju kao mio akiyama.poricala sam ali se desilo nesto sto mi je to dokazalo -__-

44Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Pet 10 Dec 2010 - 13:02


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
Rey ::Zar je to iz Animea? >_>
Fan art...Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 3616433288
prelepo je za art animea.... Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 937552

45Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Pon 20 Jun 2011 - 2:23


Sakura-chan ^-^

Sakura-chan ^-^

Senpai
Senpai
Naruto,Sasuke,L(i Near)... Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 58224

46Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Pon 20 Jun 2011 - 2:31


Evelyn

Evelyn

Senpai
Senpai
Po izgledu i ličnosti najviše se pronalazim u Ayane Yano iz Kimi ni Todoke ( samo što nemam njena silikonska usta xD) i možda Anaru iz Ano Hana.

47Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Pet 24 Jun 2011 - 10:17


♦Black♦Betty♦

♦Black♦Betty♦

Sensei
Sensei
po izgledu vjerovatno ni na koga... xD
a po karakteru, nemam pojma....

48Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Čet 21 Jul 2011 - 13:12


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Po izgledu Yasutora Sado, samo sto nemam meksickih predaka, nego ruskih...
Karakter..... Dijelom L(volim slatko i rijetko izlazim iz kuce) i dijelom Shikamaru (lijen sam, mrsko mi je bilo sta raditi... najvise mrzim kad se rano probudim, tj. prije 12 o.o)

49Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Čet 21 Jul 2011 - 21:38


Little_

Little_

Senpai
Senpai
♦️Black♦️Betty♦️ ::po izgledu vjerovatno ni na koga... Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 3616433288
a po karakteru, nemam pojma....

50Na kog anime lika najviše ličite? - Page 2 Empty Re: Na kog anime lika najviše ličite? Pet 22 Jul 2011 - 18:14


Usagi_Tsukino

avatar

Senpai
Senpai
http://myanimelist.net/character/2078/Sanzenin_Nagi



Poslednji put izmenio Usagi_Tsukino dana Čet 15 Avg 2013 - 12:10, izmenio ukupno 50 puta


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions