Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 2]

26Dogs: Bullets & Carnage - Page 2 Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Ned 2 Maj 2010 - 2:19


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Pa dobro, ukusi su razliciti, tvoja stvar ako ne volis, ali ne treba da drugima govoris da neje vrijedan gledanja, to e na njma, tj u ovom slucaju Asuni da odluci.

27Dogs: Bullets & Carnage - Page 2 Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Ned 2 Maj 2010 - 2:28


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Lepo sam napisao "savet". Nisam rekao nešto tipa "nemojte da ga gledate ni za živu glavu" već sam vam dao savet da ga izbegnete. Dve potpuno različite stvari, zar ne? Very Happy

28Dogs: Bullets & Carnage - Page 2 Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Ned 2 Maj 2010 - 2:40


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Al zbog tog tvog savjeta, Asuna e skontala da neje vrijedno gledanja

29Dogs: Bullets & Carnage - Page 2 Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Ned 2 Maj 2010 - 23:49


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Upravo tako, nekima cak i to malo bude awesome, a oni kojima se ne svidi trebalo bi da skontaju da nije ni trebalo da bude nesto specijalno, duuh.

30Dogs: Bullets & Carnage - Page 2 Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Pon 3 Maj 2010 - 0:02


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Ja mislim da je dobro uradjeno za tako kratku OVA-u.
Da su napravili serijal od dve sezone bilo bi odlicno.

31Dogs: Bullets & Carnage - Page 2 Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Pon 3 Maj 2010 - 2:12


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Odgledala sam.
Koliko ste ga hvalili očekivala sam nešto OMGWTFWOW ali nije nešto :/
Priče nisu ništa posebno, likovi su onako (svidjaju mi se Badou i Heine), crtež je dobar, a OST opet nije nešto...
Možda bi bilo bolje da je napravljena cela sezona, a ne samo OVA, ali možda. Inače, ne privlače me ovakve anime... Samo borbe i pucanje, al' bar da su nešto nego glavni likovi prežive, totalno nerealno :/
Ovo je samo moje mišljenje, ko voli nek izvoli.

Ocena: 5/10

32Dogs: Bullets & Carnage - Page 2 Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Pon 3 Maj 2010 - 5:27


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::Al zbog tog tvog savjeta, Asuna e skontala da neje vrijedno gledanja

A iz vaseg hype-a, neko ce skontati da je vredan gledanja, zajebace se kao ja i pogledati ga. D:

Upravo tako, nekima cak i to malo bude awesome, a oni kojima se ne svidi trebalo bi da skontaju da nije ni trebalo da bude nesto specijalno, duuh.

Onda tek ne vidim svrhu postojanja ovoga. Zasto uopste raditi nesto ako ne ulozis trud da ispadne specijalno? :/

Btw. rofl, svaki negativan komentar dobija minus.

33Dogs: Bullets & Carnage - Page 2 Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Uto 4 Maj 2010 - 5:46


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Archer ::
Btw. rofl, svaki negativan komentar dobija minus.

To nije rofl, to je krajnje žalosno XD

I da, anime nije ništa posebno, nije mi se preterano svideo i smatram ga za čisto gubljenje dragocenog vremena. Umesto da sam odgledala to mogla sam lepo da završim KnK. Jedva čekam još dva minusa Very Happy

34Dogs: Bullets & Carnage - Page 2 Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Uto 4 Maj 2010 - 6:35


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Shina ::
Archer ::
Btw. rofl, svaki negativan komentar dobija minus.

To nije rofl, to je krajnje žalosno XD

I da, anime nije ništa posebno, nije mi se preterano svideo i smatram ga za čisto gubljenje dragocenog vremena. Umesto da sam odgledala to mogla sam lepo da završim KnK. Jedva čekam još dva minusa Very Happy

Ne bi trebalo, zato sto svi mi znamo da je KnK bolji od Dogza. Very Happy

35Dogs: Bullets & Carnage - Page 2 Empty Re: Dogs: Bullets & Carnage Ned 15 Avg 2010 - 13:42


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
s obzirom na to da je OVA od prosle godine, ne bi ni bilo cudno da izadje anime za drugu mangu. mozda kad se zavrsi?ili nakupi dosta materijala. bolje bi bila jos jedna OVA, a da prati celu mangu.
nisam gledao, gledacu ili ovih dana (posto 4ep) ili ako najave nastavak


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 2]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions