Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 8 od 9]

176Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 16 Avg 2011 - 6:17


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
To nije bas mystery.
Mahou Shoujo Madoka Magica, Gosick (mada ima magije), Occult Gakuin, Higashi no Eden itd

177Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 16 Avg 2011 - 6:25


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Vico, imas Mouryou no Hako. Nisam gledao, ali gledali su neki clanovi ovde i ispunjava tvoje uslove (kratko + misterija).

178Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 16 Avg 2011 - 6:33


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Oneko ::
whitepuzzle ::Mogla bih i ja nešto da gledam/čitam. Može li neko da mi preporuči nešto što je kraće,nije slice of life i/ili romance,po mogućnosti mystery - ne znam,nije ni bitno,nešto awesome,što bi svakoga zainteresovalo?

Preporučite anime/mangu - Page 8 543999

Gledala Ano Hana ?

Ako je Ano Hana mystery, Bleach ima bolju pricu od Monstera.

OT:
Mouryou no Hako, kao sto je rekao Andjeo. Preporučite anime/mangu - Page 8 543999

179Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 16 Avg 2011 - 6:41


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Vićo, ako nisi gledaj Rozen Maiden. Meni se jako dopao, mada ima slice of life-a. :o

180Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 16 Avg 2011 - 7:28


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
whitepuzzle ::nije slice of life

Nisam video "nije" Preporučite anime/mangu - Page 8 3616433288
I fail

181Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Uto 16 Avg 2011 - 7:40


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Okay then. Bacam se na posao. Mouryou no Hako,kao što rekoste. Hvala najlepše. ^^

182Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 18 Avg 2011 - 10:20


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Mecha OVA. Godina mi je bitna koliko i godiste onog ko mi preporuci. Kvalitet mi je bitan koliko i izgled onog ko mi preporuci. Preporucite bilo koju OVA-u koja ima robote @_@

183Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 18 Avg 2011 - 10:26


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Top wo Nerae aka Gunbuster. @_@

184Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 18 Avg 2011 - 10:49


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Hm...Mogao bih da odgledam. Vec godinu dana planiram da pogledam, al meh, previse je dobro da bih odgledao na monitoru sa sluskama. Odgledacu za nedelju dana to. Za sada bi bolje bilo nesto manje awesome @_@

185Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 18 Avg 2011 - 18:28


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Bubblegum Crisis, OVA od 8 epizoda Very Happy

186Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Ned 28 Avg 2011 - 4:24


Gost

Anonymous

Gost
Beelzebub

Preporučite anime/mangu - Page 8 Tn_A11858-13

Fairy Tail

Preporučite anime/mangu - Page 8 Fairy

187Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 9:46


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Probala sam tražiti po netu ali nigde nema ono što mi odgovara, valjda mi možete pomoći. Treba mi neki sol anime ali da bude manje poznat. Preporučite anime/mangu - Page 8 3616433288 Najvažnije mi je da bude dobro animiran i da ima dobre likove. Broj epizoda mi nije bitan.

188Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 9:50


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
^Cromartie High School

189Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 9:52


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Cromartie Highschool je sve samo ne manje poznat @_@
A zasto manje poznat? Probaj To Heart. Anime je kao Clannad samo sto je izasao ranije i ima zanimljivije likove Very Happy

190Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 9:56


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Pa ono, malo ko je gledao, i nije hype-ovano. ._.
Nisu likovi bog zna kakvi. Malo je dosadan anime i less dramatic than Clannad.

191Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 9:57


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Па не верујем да је баш тражила Cromartie... Very Happy

Лоли:
Aria the Animation
Ikoku Meiro no Croisée

192Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 10:01


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ako cete sa poznatim naslovima, onda eto, Ika Musume je fin SoL. Slice of Squid Life -de geso.

193Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 10:02


Loli

avatar

Administrator
Administrator
ZetaZaku ::Probaj To Heart.
Čini se super, hvala. :3
Možda bacim pogled i na Cromartie Preporučite anime/mangu - Page 8 543999

ZetaZaku ::A zasto manje poznat?
Iskreno ne znam >.< Ne volim kada svi bruje o nekome/nečemu Very Happy

Čika Tole ::Лоли:
Aria the Animation
Ikoku Meiro no Croisée
Aria sigurno, a ovo drugo videćemo, hvala. :3

194Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 10:04


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
@Igeh
Sta fali Cromartie? Cracks people up. D:

EDIT: Oh I see... dao si mu 1. X'D

@Loli
Pokusaj da budes malo odredjenija oko zanra. Ima puno dobrih nepopularnih. ._.

195Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 10:10


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
To drugo je kao Aria. Ako ti se svidi Aria i to ce. Mada ne vidim razloga zasto ti se ne bi svidela Aria.

196Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 10:14


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Gledam ono što mi se na prvi pogled svidi. XD Žanr bilo koji, samo da ide uz SoL, može i school (da da da znam to nije žanr XD), i fantasy, i drama, i comedy, sve. Preporučite anime/mangu - Page 8 3616433288

197Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 11:08


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Милице, јесте да ми се не свиђа, али Cromartie је више комедија и пародија него ИиЖ, тј. нешто што би Лоли готивила. Very Happy
Саша, за Арију нисам сигуран колико је познат, али сам сигуран да Ikoku Meiro то није. Preporučite anime/mangu - Page 8 543999 Чак сам заборавио да постоји, али сам га се сетио због Арије. Preporučite anime/mangu - Page 8 3616433288

198Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 11:41


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Aria je prilicno obscure anime u poredjenju sa mnogo toga pa i sa ostalim stvarima koje su SoL, fanbase je prakticno nepostojeci posto ne postoji definisana grupacija ljudi kojima bi se svideo (pol, godine, mainstream, hipsteri, elitisti etc.).

Jos jedan naslov koji bih ja preporucio iako tehnicki nije slice of life je Natsume Yuujinchou, ima sve slice of life elemente samo sto Natsume ima posla sa natprirodnim bicima pa ga oznacavaju i kao slice of fantasy life. Nije preterano ni popularan uz sve to.

Probaj i nesto od Makoto Shinkaija posto su vecina njegovih naslova sem 5 Centimeters per Second manje poznati siroj publici. SoL/Romance, mislim da bi ti se dopala kombinacija, pripremi maramice samo ako si sklona plakanju posto su svi njegovi radovi melanholicni i tuzni Very Happy.

Preporucujem i Kamichu, e za ovo sam siguran da je poprilicno nepoznat siroj publici posto nisam imao bas prilike da diskutujem o istom prakticno ni sa kime. U pitanju je isto slice of life sa elementima natprirodnih stvari, romansom i mozda anime sa najboljom animacijom kada su u pitanju TV serije.

NieA Under 7, Kaleido Star itd. itd.

199Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Sre 9 Nov 2011 - 12:33


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Sad, ne znam bas sta je popularno a sta nije, ali ako hoces nesto zabavno i opustajuce, ja preporucujem Minami-ke i Ichigo Mashimaro. Moji najdrazi SoL-ovi.

200Preporučite anime/mangu - Page 8 Empty Re: Preporučite anime/mangu Čet 10 Nov 2011 - 3:04


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Oh, SoL. Minami-ke onda definitivno. @_@


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 8 od 9]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions