Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pet 29 Okt 2010 - 8:39


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Al meni u KnS bilo najjace oni pucaju iz penisa i sisa a ja to sve gledam na TV-u i ne dam tati da gleda vijesti. I mama i tata i brat prolazili kroz dnevni boravak i nikad nisu naisli na takve scene XD
Tako je bilo i sa EL. I onda samo gledam da ne naidje neko. XD

I P&S cu gledati na TV-u kao sto sve gledam. Nabavila sam kabal pa samo spojim komp sa TV-om i gledam mkv bez problema 8D

A vidim ovi nece da gledaju zbog crteza. Mene to bas i privuklo XD
Ja kad sam prvi put pogledala fall chart i vidjela sliku od P&S, prvo sam pomislila da se radi o nekom kodomo naslovu. Tako da nisam ni obracala na zanrove. I onda procitam na forumu da je ecchi. Al' niko nije gledao pa nisam nasla nikakve utiske. I onda je Sasha poceo gledati kaze da je fun. I pricao da je perverzno i ludo i mene zainteresovalo i evo sad sam skinula Trailer, 1. ep i 2.ep. Upravo se skidaju 3. i 4. ep. Bas me interesuje kako ce likovi iz "crtica na zapadni nacin" da budu perverzni. Znam da imaju bolesni crtaci namjenjeni za djecu al nisam jos vidjela perverzne XD

27Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pet 29 Okt 2010 - 8:41


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
ne Anchy, to je fail na MALovoj strani, Shin-chan nikako ne moze biti Kodomo Ecchi XD

28Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pet 29 Okt 2010 - 8:46


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
ZetaZaku ::ne Anchy, to je fail na MALovoj strani, Shin-chan nikako ne moze biti Kodomo Ecchi XD
Nisam ja gledala na MAL-u uopste XD
Ja nikad inace ne gledam opis na MAL-u iz jednog prostog razloga - ne da mi se!
Odem tamo samo da vidim koja fan sub grupa je najbolja da znam kad skidam anime i da updateujem listu.

29Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pet 29 Okt 2010 - 8:50


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
onda si se presla za medalju. Anidb ti je sajt za grupe. pa zar ti nisam ja rekao da je kodomo ecchi po MALu? XD

30Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pet 29 Okt 2010 - 8:53


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ne sjecam se XD
Da ja pamtim sve sto si ti rekao ja bih davno prolupala.

Onda na AniDB moram da pravim nalog a ne da mi se. Na MAL-u korisnici rejtuju grupe pa ja ono kao vjerujem njima.

31Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pet 29 Okt 2010 - 8:55


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
na Anidb vidis koja grupa, rating, komentar, koliko zauzima, koji format, rezolucija, kad se emituje sledeca epizoda, tagove, kategorije. bolji svakako. no, dosta spama. cujemo se u loli temi

32Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 14 Nov 2010 - 7:56


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Upravo gledam 6.epizodu i moram reci da mi postalo dosadno..isti nivo gadosti i svega.monotono
da ne spominjem sto su povecali fanservice.smanjila sam ocenu sa 8 na 6

33Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 14 Nov 2010 - 7:58


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
amuletheart95 ::Upravo gledam 6.epizodu i moram reci da mi postalo dosadno..isti nivo gadosti i svega.monotono
da ne spominjem sto su povecali fanservice.smanjila sam ocenu sa 8 na 6

But it starts to get better from 6 and episode 7 is also awesome D:

34Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 14 Nov 2010 - 8:01


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
pa ne znam.u svakoj epizodi rade isto,sve isto.smorilo me
jedino je malo cudniji/zanimljiviji drugi deo 5.ep.drugaciji stil skroz.mogli bi cesce da eksperimentisu

35Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 14 Nov 2010 - 8:22


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
Ali mnogo je bolje od kad su se pojavile Scanty & Kneesocks...

36Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 14 Nov 2010 - 8:25


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Meni dodje kao da su i ona prethodna cudovista.jos su im i transformacije slutty,tj fanservice.odgledala sam i 7.ep.sad i mecha parodiraju..argh.smanjicu na 5 mozda -_-

37Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 14 Nov 2010 - 11:54


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Dobro me podsjetiste da postujem ovdje. Odgledala 7 epizoda. Nije lose. Isto, ali bolje =D

38Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pon 15 Nov 2010 - 1:32


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Meni sve gore i gore .___.

39Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Sub 27 Nov 2010 - 23:58


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
upravo odgledah 9.ep. Stocking me u ovoj epizodi podsetila na nasu drugaricu Janu. Bas je cute bila. Ima cak i Romance :'(
parodije su super, narocito kad majmun kaze OBJECTION. inace, Milice, to je parodija na Transformerse >.> ja mislio Gundamn parodija kad ono nesto lame. Najbolja epizoda je definitivno osma, ...of the dead x objection XD
za sad 9/10 mada ne dajem ocene na pola serije. nikad se ne zna sta ce biti u sledecoj epizodi.

40Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 28 Nov 2010 - 0:34


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Wut? Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 3616433288

Razmisljam se da mu dam drugu sansu. D: Naravno, poceo bih od druge poloine prve epizode.

41Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 28 Nov 2010 - 0:36


Rey

Rey

Leader
Leader
ZetaZaku ::Stocking me u ovoj epizodi podsetila na nasu drugaricu Janu.
Increased chance of dropping this.

42Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 28 Nov 2010 - 4:22


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
@Archer
Anime je sve samo ne los. Ima dosta parodija. Ali ti za anime treba dobar zeludac. Meni se u animeu najvise dopada stil crtanja. Kad predju u anime fazonu dodje mi da fastforwardujem par sec >.>
@Rey
Odgledaj drugu polovinu devete epizode i razumeces na sta mislim Razz
Epizoda je puna romantike, doslo mi da placem na kraju *manly tear*

43Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 28 Nov 2010 - 10:21


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
@Sasha
rekla sam ti da ne napises ono..provociras bez razloga.stvarno je nepotrebno -.-
meni stocking na neki nacin tu povratila to da mi je fav sad.kneesocks je sad kao supporting negativac kojeg pobede u svakoj ep.lame T.T

44Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pet 3 Dec 2010 - 5:16


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Tek trebamo videti "glavnog" negativca. Ako bude bilo takvog tj

45Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pet 3 Dec 2010 - 6:37


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
taj glavni negativac ce biti u senci jos par epizoda i na kraju ce se pojaviti kao final battle 100% Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 3616433288

46Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 19 Dec 2010 - 3:11


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Zamrla ova tema pa da malo ozivim.
Upravo sam odgledala 12. epizodu.
Spojler:

47Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 19 Dec 2010 - 3:59


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
@Vladana
Spojler:

48Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 19 Dec 2010 - 4:18


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
amuletheart95 ::@Vladana
Spojler:
Spojler:

49Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 19 Dec 2010 - 5:12


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
@Vladana
Spojler:

50Panty & Stocking with Garterbelt - Page 2 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 19 Dec 2010 - 7:48


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
amuletheart95 ::@Vladana
Spojler:
Spojler:


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions