Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 3 od 3]

51Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pon 20 Dec 2010 - 1:53


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
@Vladana
Spojler:

52Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pon 20 Dec 2010 - 10:30


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Spojler:

53Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pon 20 Dec 2010 - 10:37


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Spojler:

54Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pon 20 Dec 2010 - 10:42


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Spojler:

55Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pon 20 Dec 2010 - 10:46


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Spojler:

56Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Uto 21 Dec 2010 - 1:49


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Spojler:

57Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Uto 21 Dec 2010 - 2:31


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Spojler:

58Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Uto 21 Dec 2010 - 12:13


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Spojler:

59Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Uto 21 Dec 2010 - 16:04


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Spojler:

60Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Sre 22 Dec 2010 - 3:13


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
ok spoilovacemo Very Happy

61Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Sre 22 Dec 2010 - 7:47


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ja spojlere koristila zbog onih koji nisu gledali, ali ako smeta, necu vise koristiti Very Happy

62Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pet 24 Dec 2010 - 3:10


Hayato-kun-chan :3

Hayato-kun-chan :3

Akuma
Akuma
Panty zakon.. Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 3616433288

63Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Sub 25 Dec 2010 - 2:42


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
onaj koji nije gledao nece ni citati ovu temu lol
a i ovde se vodi diskusija za ongoinge + nije ni bilo spojlova. anyway, odgledah poslednje dve epizoda. ocigledno je bilo da ce biti problema sa odlaskom u raj, barem za panty jer je fuckin bitch. kraj je bio bas ono, neocekivan (barem za mene). Sumnjam da je iko ocekivao da je stocking u stvari negativac(?) ili je mozda to samo njen plan da ubije Corset koji je izasao iz Briefovog . Ipak je to Gainax Very Happy
oh well, druga sezona ce objasniti.

@vladana
ocigledno nisi shvatila onu scenu. panty je pokusala da se prca sa briefsom ali nije mogla jer je fizicki postala devica pa kao boli whatafack i nisu ni uradili u 12. ocigledno si se dopisivala dok si gledala tu scenu Very Happy
ali su se zato u poslednjoj prcali lol. inace Garter Rambo ftw.

10/10

64Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Sub 25 Dec 2010 - 4:59


corwin_r

corwin_r

Hikikomori
Hikikomori
Meni je Panty and Stocking ostavio dosta dobar utisak u globalu, bilo je par padova u dinamici radnje i nekih stvari koje su bile nepotrebne da kazemo ali posle svega sto smo gledali, svakakvog smeca i parodija ovo je zaista bio osvezavajuc naslov u tom pogledu. Bio je vidljiv veliki uticaj zapadne kulture na skoro sve epizode, dosta referenci na modernu pop kulturu, bilo je bukvalno svega. Do kraja su uspeli cak lepo da uklope screentime za Garterbelt-a i Chuck-a kao i Brief-a koji je na kraju ipak imao nesto bitniju ulogu od stalnog jurcanja za Panty i mucanja.

Da ne pisem dva puta Very Happy, u svakom slucaju 8/10 sam ga ocenio overall.

65Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Ned 26 Dec 2010 - 4:46


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
ZetaZaku ::
@vladana
ocigledno nisi shvatila onu scenu. panty je pokusala da se prca sa briefsom ali nije mogla jer je fizicki postala devica pa kao boli whatafack i nisu ni uradili u 12. ocigledno si se dopisivala dok si gledala tu scenu Very Happy
ali su se zato u poslednjoj prcali lol. inace Garter Rambo ftw.

10/10

Ok rekla sam ti to jos na chatu pre nego sto sam procitala ovo. Skontala sam ja scenu, nego sam htjela da malo preuvelicam stvari. Tehnicki, nisu se prcali, ali su bili blizu.

Samo zbog toga sto je Stocking ubila bitch na kraju (dobro nije je ubila, ali je bilo nesto slicno), ja dajem ovom animeu 10.
Ma koga lazem, dala bih ja ovom animeu 10 ionako zbog toga sto je alternativan, zabavan, likovi su awsum (just the way I like it), ima dosta mindfuck momenata i tako nekih neocekivanih stvari i zbog uticaja zapada. Dakle, ovo ostvarenje je sve samo ne monotono i stereotipno.

tl;dr 10/10

66Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Pon 27 Dec 2010 - 13:23


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Stocking me slogirala na kraju..ne kazem da je to u ovom slucaju lose Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 3616433288
8/10

67Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Uto 28 Dec 2010 - 0:37


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
^ Znam da si sve vrijeme zeljela da Stockin' ubije Panty. XD

68Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Uto 28 Dec 2010 - 7:08


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Pa ono..cak i da jesam shokirala sam se.I was like,what the fuck!? O_O

69Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Uto 28 Dec 2010 - 7:47


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ali opet, bilo ti je drago sto se to desilo. Very Happy
Smisljala sam svakakve krajeve, al ovo mi nikad nije palo na pamet. A trebalo je.

70Panty & Stocking with Garterbelt - Page 3 Empty Re: Panty & Stocking with Garterbelt Uto 28 Dec 2010 - 7:56


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
ni meni nije palo napamet o.O


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 3 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions