Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 6]

1Najgori anime ikada.... Empty Najgori anime ikada.... Sub 3 Okt 2009 - 4:36


Linou

Linou

Leader
Leader
Pa koja je vasa najgora anima??

2Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 3 Okt 2009 - 4:38


Marionette

Marionette

Leader
Leader
pokemoni..!

3Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 3 Okt 2009 - 4:41


Linou

Linou

Leader
Leader
Moja najgora anima je ova https://www.youtube.com/watch?v=xo7Cp3GsyxQ&search=musashi

Davno,davno sam je gledala pa nemogu da se setim imena.............Videla sam snimak na youtube-u i onda sam se setila da otvorim ovu temu ali nikako nemogu da se setim kako se zove anima.................

4Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 3 Okt 2009 - 4:58


Marionette

Marionette

Leader
Leader
fuj!kako si to mogla da gledas? :argh:

5Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 3 Okt 2009 - 6:10


Prince Arthas

Prince Arthas

Tenshi
Tenshi
Vampire Knight



Poslednji izmenio Prince Arthas dana Pet 20 Nov 2009 - 22:44, izmenjeno ukupno 1 puta

6Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 3 Okt 2009 - 7:30


Bios Daddy

Bios Daddy

Akuma
Akuma
Pokemon!

7Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 15 Okt 2009 - 9:39


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
pokemoniiii i neki ne zanm kak se zove al sviraju neke instrumentr....BORING

8Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sub 17 Okt 2009 - 10:12


~sakura uchiha~

~sakura uchiha~

Akuma
Akuma
pokemoni i dragon ball.,,,, :argh:
i sama se cudim kako sam to mogla da gledam

9Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 21 Okt 2009 - 5:32


Akane

Akane

Leader
Leader
Pokemoni i Elfen Leid.

10Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 21 Okt 2009 - 8:32


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
i ona sto je hl stawila link..koj glupost...

11Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Ned 25 Okt 2009 - 9:59


Hatsune Naty-chan.x3

Hatsune Naty-chan.x3

Tenshi
Tenshi
Digimoni,pokemoni,dragon ball,goku i sve te glUposti....

12Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Uto 3 Nov 2009 - 22:32


KasunoRin

KasunoRin

Leader
Leader
Digimoni msm...

13Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 4 Nov 2009 - 1:24


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
..::Black Angel::.. ::Digimoni msm...

Ne vredjaj mi Digimone. Digimoni su do jaja.

Najgori koje sam ja pogledao bi bili Mars of Destruction, Shitppuuden i Dokuro-chan.

14Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 4 Nov 2009 - 6:41


Aske

Aske

Akuma
Akuma
Archer ::
..::Black Angel::.. ::Digimoni msm...
Dokuro-chan.

Bokusatsu tenshi? Obožavao sam to Najgori anime ikada.... 3616433288
ont, ne znam Najgori anime ikada.... 3616433288

15Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 4 Nov 2009 - 7:14


Маслачак

Маслачак

Fun like Violence
Fun like Violence
Ergo Proxy

16Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 4 Nov 2009 - 7:22


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Kako ja vec nisam komentarisao ovde?

One Piece i School Rumble. Makes me wanna shit.

17Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 4 Nov 2009 - 8:16


Akane

Akane

Leader
Leader
Znaci One Piece jeste los? Htela sam da procitam mangu, ali sam prvo pogledala skraceno o cemu se radi i odustala... Izgledalo je kao smor.

18Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 4 Nov 2009 - 8:34


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Akane ::Znaci One Piece jeste los? Htela sam da procitam mangu, ali sam prvo pogledala skraceno o cemu se radi i odustala... Izgledalo je kao smor.

You will not know until you try. OP je do jaja, ko hoce da gleda jedan dug odlichan i dugachak anime, najbolji izbor je definitivno One Piece. Jednostavno, ako ti se ne svidi, mrzecesh ga (like Alan above). Kad god nekog pitam zashto ne gleda OP uvek dobijem jedan od sledecih odgovora: "Ne svidja mi se crtezh", "previshe je dugachak" ili "video sam 4kids verziju, NEKA HVALA". Treba i napomenuti da je u Japanu daleko popularniji od Naruta i Bleach-a.

Pogledaj 40-ak epizoda (dok Luffy ne pronadje 5-og chlana posade) i ako ti se ne svidi, prestani.

19Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 4 Nov 2009 - 8:45


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Anime ima prosecnu pricu. Glavni lik, kao "zanimljiv" oce da ostvari svoj san. Kao svaki drugi Shounen.
Pain in the ass za mene je stil crtanja.

20Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 4 Nov 2009 - 8:48


Akane

Akane

Leader
Leader
Sad nemam vremena da zapocinjem novo. Pogotovo ako je dugacko... Mozda ga pogledam kasnije, ako bude vremena...

21Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Sre 4 Nov 2009 - 8:51


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Alan_vi_Britannia ::Anime ima prosecnu pricu. Glavni lik, kao "zanimljiv" oce da ostvari svoj san. Kao svaki drugi Shounen.

Da je pricha prosechna, anime mi se ne bi dopao. Naravno, to je originalna zamisao (ne mislim na originalno u smislu "novo" i "fensi"), ali kako pricha odmiche stvari se menjaju i pricha postaje dublja. Takodje ono zbog chega mi se svidja jeste to shto svaki lik ima svoje motive i razlog zashto radi ono shto chini. Very Happy

:hfri: :OFF!!!: :sorryyyy:

22Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 5 Nov 2009 - 9:44


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
One Piece. Postujem i humor i pricu tog animea, ali crtez ne mogu da svarim pa to ti je. Iskreno ne smatram da je crtez u opste anime.

23Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 5 Nov 2009 - 10:26


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
@ Archer:
Ma nakiti ti to kako hoces, One Piece= Naruto, sa malim izmenama.

24Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 5 Nov 2009 - 11:12


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
^Ehm, odgledao si like 5-6 epizoda (ako si uopshte i pogledao, a ti kazhesh da jesi Very Happy) tako da nemoj mnogo da pametujesh. Wink

25Najgori anime ikada.... Empty Re: Najgori anime ikada.... Čet 5 Nov 2009 - 11:16


Hollow Scream

Hollow Scream

Sensei
Sensei
Ako zelish od nekog ko je vishe, Pogledao 90 ep i procitao 200chaptera od OP, ali ne smatram da je najjgora ikada, ima stvari kao "Paradise Kiss", Melanholy of Suzumiya Haruhi, Shakugan no Shana, Princess Princess(trap anime- ko zna zna). Te stvari su mnogo tragicnije. Predlog izbeci u najvecem luku.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 6]

Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions