Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

26Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Uto 8 Dec 2009 - 10:13


Minato

Minato

Leader
Leader
Najtužnije mi je bilo kada su L i Watari umrli. Takodje mi je bila jako tužna smrt trećeg hokagea.

27Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Uto 8 Dec 2009 - 23:34


Marionette

Marionette

Leader
Leader
najtuznije:gaarino detinjstvo,smrt L-a,Ithachijeva smrt,...i jos dosta...kad se setim,dopisacu...

28Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 9 Dec 2009 - 0:06


Loli

avatar

Administrator
Administrator
♥️Bloody Rose♥️ ::najnovija:poslednja ep. school days

Očekivala sam više ovakvih postova.

29Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 9 Dec 2009 - 6:28


Allen Walker

Allen Walker

Akuma
Akuma
To nije tuzno ... To je urnebesno , tako reci , bolesno .

30Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 9 Dec 2009 - 6:45


Minato

Minato

Leader
Leader
♥️Bloody Rose♥️ ::najtuznije:gaarino detinjstvo,smrt L-a,Ithachijeva smrt,...i jos dosta...kad se setim,dopisacu...

E da! I Gaarino detinjstvo.

31Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 9 Dec 2009 - 7:55


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Allen Walker ::To nije tuzno ... To je urnebesno , tako reci , bolesno .

Znam, ali ipak, to ubistvo...

32Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 9 Dec 2009 - 7:55


KasunoRin

KasunoRin

Leader
Leader
naruto the best 4ever ::u fullmetal alchemist
kada alphonso i edward gube svoju majku i pokucavajuci da je vrate alphonso gubi telo a edward ruku i nogu.....


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

33Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Čet 10 Dec 2009 - 9:14


naruto the best 4ever

naruto the best 4ever

Hikikomori
Hikikomori
♥️Bloody Rose♥️ ::najtuznije:gaarino detinjstvo,smrt L-a,Ithachijeva smrt,...i jos dosta...kad se setim,dopisacu...

34Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Čet 10 Dec 2009 - 10:15


BubbleDreams__

BubbleDreams__

Akuma
Akuma
♫Lady Pink♫ ::
naruto the best 4ever ::u fullmetal alchemist
kada alphonso i edward gube svoju majku i pokucavajuci da je vrate alphonso gubi telo a edward ruku i nogu.....


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


to mi je jedno od najtuznije sto je bilo u animama

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

35Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pet 11 Dec 2009 - 2:05


naruto the best 4ever

naruto the best 4ever

Hikikomori
Hikikomori
i meni.. :x

36Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sub 23 Jan 2010 - 2:46


Alphonse_Elric

Alphonse_Elric

Senpai
Senpai
naruto the best 4ever ::u fullmetal alchemist
kada alphonso i edward gube svoju majku i pokucavajuci da je vrate alphonso gubi telo a edward ruku i nogu.....

Takodje - so sad....

37Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sub 23 Jan 2010 - 9:29


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Meni sve u FMA e tuzno :/
Najgore mi bil citava epizoda The Night When the Chimera Cried, kad onaj coek svoje dijete spoji sa psom, uzas.

Onda u DN kad L stoji na kisi u 25oj epizodi i kad kaze "The bells are very loud today." i "You and I will part ways very soon."

U Kara no Kyoukai: Paradox Spiral kad umre Enjou.

U Elfen Lied-u Mariko i Kurama na mostu ona scena.

U Narutu kad Zabuza umire, i kad lezi pored Haku-a.

U Higurashiju sa Takano Miyo kad bjezi iz sirotista...

To mi e najgore, mada ima jos mnogo scena.

38Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pon 15 Feb 2010 - 15:12


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Archer ::Najtuzhniji trenutak je definitivno u 17-oj epizodi Clannad After Story-a...
^that ._. i zadnja epizoda Chobtisa

39Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 10 Mar 2010 - 1:37


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Hm...Prvo sto mi pada na pamet je .hack//SIGN...Deo kada An Shoji lezi u komi...I zao mi Subaru dok nije znala da je Tsukasa ustvari zensko XD



Poslednji put izmenio KillSteal dana Sre 10 Mar 2010 - 4:32, izmenio ukupno 2 puta

40Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 10 Mar 2010 - 1:47


Rey

Rey

Leader
Leader
Eeeej to je smesno za Tsukasu! XD

41Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 10 Mar 2010 - 4:18


Aquarius

Aquarius

Tenshi
Tenshi
Jel ste culi nekad za SPOILER tagove?
Spojler:

OT: TTGL
Spojler:

42Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Sre 10 Mar 2010 - 4:31


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Rey ::Eeeej to je smesno za Tsukasu! XD
Meni nije!
Spojler:
[Edit]
I jos nesto...
Spojler:

43Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Čet 11 Mar 2010 - 7:40


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::Meni sve u FMA e tuzno :/
Najgore mi bil citava epizoda The Night When the Chimera Cried, kad onaj coek svoje dijete spoji sa psom, uzas.

Onda u DN kad L stoji na kisi u 25oj epizodi i kad kaze "The bells are very loud today." i "You and I will part ways very soon."

U Kara no Kyoukai: Paradox Spiral kad umre Enjou.

U Elfen Lied-u Mariko i Kurama na mostu ona scena.

U Narutu kad Zabuza umire, i kad lezi pored Haku-a.

U Higurashiju sa Takano Miyo kad bjezi iz sirotista...

To mi e najgore, mada ima jos mnogo scena.
Nu, da dodam::
Spojler:
u Nabari no Ou-u.
i
Spojler:
u Shangri-la-i

Mod Edit:
Nauci da koristis spojler tagove

44Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Čet 11 Mar 2010 - 8:06


Dylis

Dylis

Leader
Leader
DOGS
Spojler:

DN, vise scena

KnK 7, poslednjih pola sata ;___;

Iii poslednja epka DtB 2

Ima jos, editovacu post kad se setim.

45Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Čet 11 Mar 2010 - 8:09


Rey

Rey

Leader
Leader
Eee da i poslednja ep DTB II. T____________________T;;

46Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Čet 11 Mar 2010 - 8:46


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Shannon ::DOGS
Spojler:

DN, vise scena

KnK 7, poslednjih pola sata ;___;

Iii poslednja epka DtB 2

Ima jos, editovacu post kad se setim.
Relaxiraj se, duso :3
Spojler:

47Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pet 12 Mar 2010 - 3:50


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
[quote="Shannon"]DOGS
Spojler:

Da T____T

48Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pet 12 Mar 2010 - 5:22


..::Halloween Anime::..

..::Halloween Anime::..

Tenshi
Tenshi
Kad umire Itachi...I Deidara...To je da places dok se ne vrati iz mrtvih....Ja jos uvek placem.... T.T

49Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pet 12 Mar 2010 - 5:27


Rey

Rey

Leader
Leader
Ma Naruto je smesan Anime nema niceg tuznog tu. Very Happy

50Najtužniji deo iz nekog anime-a - Page 2 Empty Re: Najtužniji deo iz nekog anime-a Pet 12 Mar 2010 - 5:30


..::Halloween Anime::..

..::Halloween Anime::..

Tenshi
Tenshi
Rey ::Ma Naruto je smesan Anime nema niceg tuznog tu. Very Happy
Mislis?Pa kad mi je omiljeni lik... :535:


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions