101Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 17 Mar 2010 - 6:01


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Meni Sebastianov, Lauov, Undertakerov i Cielov glas pwnuju, steta sto Cielov i Grellov seiyuu nesu bil :/

102Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 17 Mar 2010 - 6:02


Jovan

Jovan

Akuma
Akuma
Jes.Samo se na kraju cuje Maaya-in glas.

103Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 17 Mar 2010 - 6:04


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Da, a ak si gledal ovaj live performance citav, ima edan dio 5-6 min Sebastian i Ciel di pricaju.

104Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 17 Mar 2010 - 8:15


whitepuzzle

whitepuzzle

The Wife
The Wife
Aaa,posle ovih Seiyuua mi se opet gleda Kuroshitsuji,i mnogo mi je zao druge sezone.
T__T

105Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 17 Mar 2010 - 9:10


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
:/ Yeah.

106Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 8 Jun 2010 - 6:37


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
http://www.kuroshitsuji.tv/special/spot05.html
"Kimi ga hoshi" khm khm *fangasm*

Theme Song Performance by Gazetto * w *
Promjenil sam kolko-tolko misljenje o drugoj sezoni. Mada i dalje mislim da neje fer zvati ga nastavkom Kuroshitsujija kad e ustvari potpuno nov anime.
Shounen-ai + divna animacija + Gazetto = bice dobar ak se ne bude uporedjivao sa originalnim Kuroshitsujijem.

107Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 9 Jun 2010 - 4:23


<3 Ella <3

<3 Ella <3

Senpai
Senpai
umm...tek sam pocela da gledam,tako da ne bi da uporedjujem sa nastavkom Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 58224 ...uglavom mnogo dobar anime Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 2048 i Sebastian je tako hot Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 47275

108Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pet 2 Jul 2010 - 2:14


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
I poceo je Monoshitsuji. Nisam gledao prvu epizodu jos, waiting for a fansub group.
Cuo sam opening i pesma je jako dobra iako organski ne podnosim Gazette. Zatim onaj klinac Trancy me po izgledu podseca na Oza (Pandora Hearts), a sudeci po MAL-u i po osobinama:
It seems that he can be quite attached to his butler, along with having a cheerful nature. This makes him quite different from Ciel, where as he is also quite optimistic. There might be some kind of problem with him and his stepfather. Alois can be easily scared. He is kind of hyperactive.This, however, may just be a front, as he shows signs of melancholy.
Iskreno, nadam se da ce prevazici stari Kuroshitsuji.
Oh, Sebastian i Ciel se ipak pojavljuju ovde.

109Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pet 2 Jul 2010 - 2:21


Rey

Rey

Leader
Leader
Meni se prva sezona nije svidela probacu drugu kad izadje sub.

110Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pet 2 Jul 2010 - 2:39


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Archer ::
Oh, Sebastian i Ciel se ipak pojavljuju ovde.
To + OP + Sakurai Takahiro + Triplets, su me namamili da gledam Monoshitsuji ipak. Odgledala sam RAW epizodu, dosta zanimljiva, figths and stuff, mada nisam sve skontala tako da cekam sub.

111Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 5 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pet 2 Jul 2010 - 23:28


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator