Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 9 od 10]

201Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pet 27 Avg 2010 - 11:18


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Yay!
Spojler:

202Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 31 Avg 2010 - 1:31


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Kuroshitsuji dobija 6 OVA. ^^

Spojler:

203Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Čet 9 Sep 2010 - 23:18


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Sva sreca pa ce anime dobiti samo jos jednu epizodu. Dear god, it's so horrible.

204Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pet 10 Sep 2010 - 10:01


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
D: Naw, zelim 24.

205Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 12 Sep 2010 - 10:58


ninCY

ninCY

Senpai
Senpai
Aww moj naj anime x33 2 sezona je isto awsome kolko i 1.Necu se zawrshi Evil or Very Mad Naj lik: Ciel♥️

206Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pet 17 Sep 2010 - 7:44


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
I zavrsila se druga sezona. Barem mi se kraj dopao.

207Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pet 17 Sep 2010 - 10:05


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
... what is this I don't even ... ?
Spojler:
Well, yeah. Ali i dalje mislim da je ova sezona bila savrseno prosirivanje savrsene price, i bas me briga, dobile su obe sezone desetke kod mene, malo ih imam na listi.

208Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 19 Sep 2010 - 0:34


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
EnkoKasumi ::... what is this I don't even ... ?
Spojler:
Well, yeah. Ali i dalje mislim da je ova sezona bila savrseno prosirivanje savrsene price, i bas me briga, dobile su obe sezone desetke kod mene, malo ih imam na listi.
sezona je stv bila dobra...al WTF??!...kraj je nedovrsen..u fazonu..
Spojler:
Ciel bi trebalo da umre

209Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 19 Sep 2010 - 1:42


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Arisu ルキ ::
EnkoKasumi ::... what is this I don't even ... ?
Spojler:
Well, yeah. Ali i dalje mislim da je ova sezona bila savrseno prosirivanje savrsene price, i bas me briga, dobile su obe sezone desetke kod mene, malo ih imam na listi.
sezona je stv bila dobra...al WTF??!...kraj je nedovrsen..u fazonu..
Spojler:
Ciel bi trebalo da umre
Spojler:

210Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Ned 19 Sep 2010 - 2:22


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
da to se slazem hannah i je sve sj*bala na kraju..pa verovatno bi ga i rastrgnuo da moze..al jbg eto mu kad se pravi vazan (sebastijan)

211Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 21 Sep 2010 - 8:12


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
Droppovala sam ga posle par epizoda, ne svidja mi se.

212Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 21 Sep 2010 - 8:48


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ja sam ovo skinula jos u julu ili juni (prvu sezonu naravno). I nikako mi se ne da. Ne volim da gledam neki anime koji svi gledaju.

213Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 21 Sep 2010 - 9:18


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
AnchyAbyss ::Ne volim da gledam neki anime koji svi gledaju.
To jako ume da iritira, i još je overrated.

214Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 21 Sep 2010 - 10:15


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
^Well that's just stupid.

215Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 21 Sep 2010 - 10:25


Oneko

Oneko

Dreamer
Dreamer
EnkoKasumi ::^Well that's just stupid.

Demir approves +10

216Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 21 Sep 2010 - 10:49


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Ne znam za vas ali ja volim da gledam ono sto niko drugi ne gleda i sve suprotno da radim. Jedino sto nisam, kada je bio u pitanju "Baccano!", gledala mishljenja fanova itd. Samo sam cula da je dobar, vidim kratak i odgledala. I tako mi je jedan od fave likova bio Vino. Da sam citala kako je on vecini omiljeni lik sigurno mi ne bi bio omiljeni. Al sam zato citala kako su oni favorizovali Grahama za specijale. Ono priznajem, lik je legendaran al mi opet nije fave. Meni je fave Claire (tu sam se zeznula) i Chane. Bio bi i njezin otac al se nije puno pojavljivao u seriji. Svidjao mi se njegov stav kada su bili na onom brodu. On je kao kul, on ne ucestvuje samo posmatra. Nego skrenu ja sa teme i to mnogo. Moj post je sada ekvivalentan spamu. I sada u ovom trenutku shvatam da sam 1000. post iskoristila na neku glupost (Eto cisto da kazem. Very Happy Jest da ovo nije spam tema al mora se negdje XD).

Nego da pitam... Vidim da je vecini Sebastian omiljeni lik. Ono cujem na sve strane. Ne samo na ovom forumu nego i na ostalim. Al' ne znam ko je najomrzeniji lik u Kuroshitsujiu ako takav uopste postoji. Znam da je nekima to bio u 2. sezoni onaj mali (Ne mogu se sjetit imena. Mislim da se zvao Alois.) kao nervirao ih je ili sta...
Da cujem vasa mishljenja. Bas me zanima. Na te likove cu posebno da obratim paznju kada budem gledala prvu i drugu sezonu.

217Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 21 Sep 2010 - 11:33


Shina

Shina

Tenshi
Tenshi
EnkoKasumi ::^Well that's just stupid.
Zavisi kako kome Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 543999

218Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 21 Sep 2010 - 13:52


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
EnkoKasumi ::^Well that's just stupid.

Lol. Nasmeja me za sve pare.

219Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 22 Sep 2010 - 4:37


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
AnchyAbyss ::Ne znam za vas ali ja volim da gledam ono sto niko drugi ne gleda i sve suprotno da radim. Jedino sto nisam, kada je bio u pitanju "Baccano!", gledala mishljenja fanova itd. Samo sam cula da je dobar, vidim kratak i odgledala. I tako mi je jedan od fave likova bio Vino. Da sam citala kako je on vecini omiljeni lik sigurno mi ne bi bio omiljeni. Al sam zato citala kako su oni favorizovali Grahama za specijale. Ono priznajem, lik je legendaran al mi opet nije fave. Meni je fave Claire (tu sam se zeznula) i Chane. Bio bi i njezin otac al se nije puno pojavljivao u seriji. Svidjao mi se njegov stav kada su bili na onom brodu. On je kao kul, on ne ucestvuje samo posmatra. Nego skrenu ja sa teme i to mnogo. Moj post je sada ekvivalentan spamu. I sada u ovom trenutku shvatam da sam 1000. post iskoristila na neku glupost (Eto cisto da kazem. Very Happy Jest da ovo nije spam tema al mora se negdje XD).

Nego da pitam... Vidim da je vecini Sebastian omiljeni lik. Ono cujem na sve strane. Ne samo na ovom forumu nego i na ostalim. Al' ne znam ko je najomrzeniji lik u Kuroshitsujiu ako takav uopste postoji. Znam da je nekima to bio u 2. sezoni onaj mali (Ne mogu se sjetit imena. Mislim da se zvao Alois.) kao nervirao ih je ili sta...
Da cujem vasa mishljenja. Bas me zanima. Na te likove cu posebno da obratim paznju kada budem gledala prvu i drugu sezonu.
1. Jel ti mislis da si originalna zato sto odbijas gledati popularni anime? Nije vazno bio u pitanju Kuroshitsuji, Bleach, Death Note, Naruto, il sta god. Mislim da se toliko trudis biti originalna da si ustvari potpuno suprotno.

2. Meni Sebastijan nije fave. Cak mi je sve manje simpatican [osim epic fanservice-a i hott seiyuu-a]. Ash mi je fave [yay ja volim lika kojeg niko ne voli ja sam originalna!]. Alois mi je patetican, vise ga zalim nego sto ga ne volim. Iskreno, nema lika u Kuro 1/2 koji mi je bas bio antipatican. Mozda onaj pedo Trancy grof koji je imao pun podrum klinaca. Uzas. Mada demoni generalno mi nisu najsimpaticniji, ali ne toliko da ih ne podnosim.

220Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Sre 22 Sep 2010 - 7:15


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
EnkoKasumi ::
AnchyAbyss ::Ne znam za vas ali ja volim da gledam ono sto niko drugi ne gleda i sve suprotno da radim. Jedino sto nisam, kada je bio u pitanju "Baccano!", gledala mishljenja fanova itd. Samo sam cula da je dobar, vidim kratak i odgledala. I tako mi je jedan od fave likova bio Vino. Da sam citala kako je on vecini omiljeni lik sigurno mi ne bi bio omiljeni. Al sam zato citala kako su oni favorizovali Grahama za specijale. Ono priznajem, lik je legendaran al mi opet nije fave. Meni je fave Claire (tu sam se zeznula) i Chane. Bio bi i njezin otac al se nije puno pojavljivao u seriji. Svidjao mi se njegov stav kada su bili na onom brodu. On je kao kul, on ne ucestvuje samo posmatra. Nego skrenu ja sa teme i to mnogo. Moj post je sada ekvivalentan spamu. I sada u ovom trenutku shvatam da sam 1000. post iskoristila na neku glupost (Eto cisto da kazem. Very Happy Jest da ovo nije spam tema al mora se negdje XD).

Nego da pitam... Vidim da je vecini Sebastian omiljeni lik. Ono cujem na sve strane. Ne samo na ovom forumu nego i na ostalim. Al' ne znam ko je najomrzeniji lik u Kuroshitsujiu ako takav uopste postoji. Znam da je nekima to bio u 2. sezoni onaj mali (Ne mogu se sjetit imena. Mislim da se zvao Alois.) kao nervirao ih je ili sta...
Da cujem vasa mishljenja. Bas me zanima. Na te likove cu posebno da obratim paznju kada budem gledala prvu i drugu sezonu.
1. Jel ti mislis da si originalna zato sto odbijas gledati popularni anime? Nije vazno bio u pitanju Kuroshitsuji, Bleach, Death Note, Naruto, il sta god. Mislim da se toliko trudis biti originalna da si ustvari potpuno suprotno.

2. Meni Sebastijan nije fave. Cak mi je sve manje simpatican [osim epic fanservice-a i hott seiyuu-a]. Ash mi je fave [yay ja volim lika kojeg niko ne voli ja sam originalna!]. Alois mi je patetican, vise ga zalim nego sto ga ne volim. Iskreno, nema lika u Kuro 1/2 koji mi je bas bio antipatican. Mozda onaj pedo Trancy grof koji je imao pun podrum klinaca. Uzas. Mada demoni generalno mi nisu najsimpaticniji, ali ne toliko da ih ne podnosim.
1. Ne, nego ne volim da gledam anime koji svi gledaju. To me iritira i to nema veze sa originalnoscu. Nisam jedina koja ne voli da gleda ono sto svi gledaju.

2. Ne znam da li ti se svidja Sebastian ili ne ali ja govorim o tome da znam dosta osoba kojima je on omiljeni lik. U svakom slucaju hvala sto si odgovorila na moje pitanje.

221Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pon 27 Sep 2010 - 5:32


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
EnkoKasumi ::

2. Meni Sebastijan nije fave. Cak mi je sve manje simpatican [osim epic fanservice-a i hott seiyuu-a]. Ash mi je fave [yay ja volim lika kojeg niko ne voli ja sam originalna!]. Alois mi je patetican, vise ga zalim nego sto ga ne volim. Iskreno, nema lika u Kuro 1/2 koji mi je bas bio antipatican. Mozda onaj pedo Trancy grof koji je imao pun podrum klinaca. Uzas. Mada demoni generalno mi nisu najsimpaticniji, ali ne toliko da ih ne podnosim.
slazem se sa Enko samo sto ja ne volim Ash-a (njanja ja nisam originalna xDDD)
meni je najbolji lik Grail (ako se tako pise onaj sto spopada sebastijana) i Doll maker njega obozavam

222Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pon 27 Sep 2010 - 6:17


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Arisu ルキ ::
EnkoKasumi ::

2. Meni Sebastijan nije fave. Cak mi je sve manje simpatican [osim epic fanservice-a i hott seiyuu-a]. Ash mi je fave [yay ja volim lika kojeg niko ne voli ja sam originalna!]. Alois mi je patetican, vise ga zalim nego sto ga ne volim. Iskreno, nema lika u Kuro 1/2 koji mi je bas bio antipatican. Mozda onaj pedo Trancy grof koji je imao pun podrum klinaca. Uzas. Mada demoni generalno mi nisu najsimpaticniji, ali ne toliko da ih ne podnosim.
slazem se sa Enko samo sto ja ne volim Ash-a (njanja ja nisam originalna xDDD)
meni je najbolji lik Grail (ako se tako pise onaj sto spopada sebastijana) i Doll maker njega obozavam
To bi bili Grell Sutcliff i Drocell Cainz [njegov seiyuu je mnogo dobar].

223Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Pet 26 Nov 2010 - 11:04


AluCaRd-.^

AluCaRd-.^

Senpai
Senpai
Sebastian <3 zato sto je cool i prefinjen i extra u svemu...jedino mi se nije svideo ending...bas je ono...smor -.-'

224Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 14 Dec 2010 - 22:50


taniishasama

taniishasama

Sensei
Sensei
Sebastian je definitivno kul lik, vrlo spretan, hrabar, emocionalno i psihicki vrlo jaka osoba, nikada ne odustaje i kad je najteze, a mnogo podseca na Sasukea ili Itachija, a volim emose.

225Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] - Page 9 Empty Re: Kuroshitsuji [1] & Monoshitsuji [2] Uto 14 Dec 2010 - 23:43


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
taniishasama ::a volim emose.
Wtf Sebastijan nije emos.

taniishasama :: a mnogo podseca na Sasukea ili Itachija,
No, just no.

taniishasama ::hrabar, emocionalno i psihicki vrlo jaka osoba,
On je demon. Realno, cega ima da se plasi?
Jaka osoba, pfeh, opet kazem, on je demon. Sve sto radi je udovoljava Cielu, ne zato sto je on "hrabar" ili "psihicki jaka osoba", vec zato sto ga pakt obavezuje da slusa Ciela kao kuče... dok ga na kraju naravno ne pojede.
Spojler:


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 9 od 10]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions