Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 7 od 29]

151Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 24 Okt 2010 - 10:21


alexman

alexman

Akuma
Akuma
NGE [10/26]

Tako je psiholoski. Ova epizoda me je navela na razmisljanje D:
No srsly, prvo su se tukli i onda su se tukli u vulkanu i onda su se kupali u banji.I kako Shinji nema nijednu dlaku na telu?! To je tako mindfuck!

...i onda mu se digao i to je kraj epizode.

152Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 24 Okt 2010 - 20:23


Alrix

Alrix

Sensei
Sensei
pocela asura cryin,...ok je mada nisam nesto ljubitelj tog zanra ali odgledacu do kraja

153Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 24 Okt 2010 - 20:46


Hayato-kun-chan :3

Hayato-kun-chan :3

Akuma
Akuma
pocela Togainu no Chi, i ne swidja mi se...
ocena 5...
update-owala Yasugo no Sora, Yakumo, Toaru Majutsu no Index II..

154Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 25 Okt 2010 - 2:23


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Poceo Basara 2 i hocu da maratoniram School Days.

Ninja EDIT:
Maraton - uspesan.
School Days - Zavrsen.

155Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 26 Okt 2010 - 9:18


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Completed Air Gear i keitai Shoujo

156Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 26 Okt 2010 - 10:12


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Poceh Matantei Loki Ragnarok. Svidja mi se, pogotovo to sto ima veze sa Nordijskom mitologijom. Takodje, dosta podseca na MTNN.

157Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 28 Okt 2010 - 3:00


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Počela Durarara!!

158Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 29 Okt 2010 - 11:12


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Odgledah To Aru Kagaku no Railgun OVA + Beach episode [koju sam odgledala i ranije ali to tek pri kraju skapirala].

159Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 29 Okt 2010 - 11:20


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
poceo Victory Gundam

160Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 29 Okt 2010 - 11:22


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
Zvrsila prvu sezonu Haruhi. Jbt ja pocela da fast forwardujem drugu sezonu da osvjezim pamcenje iii... ne sjecam se pola stvari XD
Rewatchovacu... mozda... ako mi se bude dalo.

161Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 29 Okt 2010 - 22:23


AlhemistX

AlhemistX

Tenshi
Tenshi
pocela Yasugo no Sora
zavrsila millenium actres (neznam kako se pise ffilm od satoshi kon-a)

162Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 30 Okt 2010 - 0:54


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Zavrsio Sengoku Basara 2. ZELIM VIDETI IYEASU-a, bas je hawt sada.

Nego.. Sad cu valjda pocnem Tenjou Tenge.

163Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 30 Okt 2010 - 12:37


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Usaru-san odgledah. Win.

164Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 1 Nov 2010 - 22:52


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Durarara!! 12/24
Completed Fate/stay night: Unlimited Blade Works

165Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 2 Nov 2010 - 11:30


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Sengoku Basara 2 completed.
DBZ + Samurai + Twice the awesomeness of TTGL = Sengoku Basara.

Inace, blejim Escaflowne.

166Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 2 Nov 2010 - 11:44


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
o: Strelac, slazem se za SB. Difno. <3

Inace, gledam Mushishi.. Tj. pokusavam da gledam.

167Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 2 Nov 2010 - 11:51


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
^Kakav je Mushishi? Ja bih ga trebala gledati uskoro.

...Trenutno pratim [pored on-goinga] Lucky Star i Last Exile, oboje me prijatno iznenadilo.

168Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 2 Nov 2010 - 12:14


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Meni je Mushishi u pocetku bio zanimljiv... Onako bio je drugaciji od svega sto sam pre gledao. Ali onda sam primetio da je svaka epizoda na manje-vise istu foru (yes, it's episodic) i dosadio mi je nakon seste epizode... Probaj, mozda ti bude zanimljivo, ali znam da meni nije. :/

169Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 2 Nov 2010 - 13:06


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Tek sam pogledao.. prvih 10 minuta prve epizode. xDDD Ne mogu suditi.

Ali zaista, mnogo mi je tesko da nadjem nesto dobro ovih dana. D;

170Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 2 Nov 2010 - 13:31


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
SnG ::Tek sam pogledao.. prvih 10 minuta prve epizode. xDDD Ne mogu suditi.

Ali zaista, mnogo mi je tesko da nadjem nesto dobro ovih dana. D;
Gledaj Last Exile! It's fun~

171Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 3 Nov 2010 - 23:18


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Odgledala Clannad AS i Kyou chapter [lol. zavolela sam Kyou tu], sada pocinjem Vampire Knight.

172Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 6 Nov 2010 - 4:45


Shiraume

Shiraume

Leader
Leader
Completed Durarara!!
Gledam Kimi ni Todoke.
Sawako<3

173Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 6 Nov 2010 - 8:42


AnchyAbyss

AnchyAbyss

Leader
Leader
6. epizoda P&S
4. epizoda Arakawa

174Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 6 Nov 2010 - 9:25


Swain

Swain

Hikikomori
Hikikomori
Rewatchujem onaj "anime koji ne postoji, koji je verovatno 12786387623. sezona Pokemona". -.-

175Anime - trenutno gledate - Page 7 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 6 Nov 2010 - 9:46


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Gledam Mushishi i Tales of the Abyss. Takodje sam skinuo dve epizode Kimi ni Todoke, pa cu i to da vidim..


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 7 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 18 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions