Anime Serbia

Get your anime flow, say it with AWS.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 18 od 29]

426Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 21 Jul 2011 - 14:27


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Posle razmisljanja odlucih da odgledam prvo Yu-Gi-Oh! 5D's pa posle njega da uzmem Duel Monsters. Tako da pocinjem 5Ds~

427Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 21 Jul 2011 - 15:06


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Pri kraju sam sa Bebopom, pa ce iduci biti Samurai Champloo.

428Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Čet 21 Jul 2011 - 21:38


Little_

Little_

Senpai
Senpai
Pokemone i Dragon Ball Very Happy

429Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 24 Jul 2011 - 13:23


EnkoKasumi

EnkoKasumi

Moderator
Moderator
Krecem sa Paranoia Agent, iako ne bih trebala vise animea dodavati listi, necu ih nikad stici odgledati.

430Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Ned 24 Jul 2011 - 23:34


Loli

avatar

Administrator
Administrator
Počela Mauryou no Hako, izgleda dobro Very Happy

431Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 25 Jul 2011 - 3:23


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Konacno uzeo ongoinge. Trenutno gledam RoKyuBu. Odgledao 2ep za sad i sta znam, deluje fino. Konacno neki moe ecchi shit u kome ne jedu tortu vec rade nesto konkretno aka igraju kosarku. Ovako treba moe da izgleda @_@

432Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pon 25 Jul 2011 - 3:32


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Kenshin on-hold, solidno.
Bokurano 3/24.

433Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 27 Jul 2011 - 0:27


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Revolutionary Girl Utena 2/39 - On-Hold
Also pocela Kuroshitsuji, bila sam skepticna ali nije lose

434Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 29 Jul 2011 - 11:41


Kuroneko

Kuroneko

Sensei
Sensei
Trenutno redovno gledam samo Naruto i Bleach, ovako inače pokušavam da se nateram da odgledam kraj Basilisk-a, odgledala sam po jednu epizodu Belzeebub-a i D gray man... Takođe gledam i Nyan Koi kad se setim.

Imam gomilu toga na listi ali nema šanse da stignem u skorije vreme.

435Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 29 Jul 2011 - 11:50


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Zavrsio Bokurano i Kure-nai. Vrlo sam zadovoljan njima.
Sad gledam Dobato, cuj mene Kobato, Dobato.

436Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 29 Jul 2011 - 12:57


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Poceo sam Golgo 13, gledam Senkou no Night Raid i imam skinut Deadman Wonderland, pocecu kad zavrsim Senkou.

437Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 29 Jul 2011 - 13:22


Ryo

Ryo

Akuma
Akuma
Mucim se sa Samurai Champloo... mislio sam da cu ga odgledati prije nego odem na more, ali ipak 7/26 >.>

438Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 30 Jul 2011 - 5:21


Dylis

Dylis

Leader
Leader
Odgledala K-ON! 2 (16 epizoda sve ukupno juče @_@), sad nastavljam NHK valjda. Ili Toradora.

439Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 30 Jul 2011 - 14:02


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
@Alan
Kakav je Golgo 13? Planiram vec jedno vreme da gledam, ipak je to jedan od onih must watch animea.

440Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sub 30 Jul 2011 - 22:24


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
Tek sam poceo da gledam, tako da ne mogu reci nista puno.
Ali ono sto mogu reci jeste da je glavni lik preterano neunistiv i savrsen. Mislim, pogodi coveka snajperom sa udaljenosti od 2 kilometra, pravo u celo. ....

Ono, so GAR it makes Archer look like a pussy cat.

441Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 2 Avg 2011 - 6:35


Kisaki

Kisaki

Empress
Empress
Pocela da gledam Stratos 4

442Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Uto 2 Avg 2011 - 23:03


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Kobato zavrsio, sledeci je Giant Killing. Uvertira pred pocetak nove sezone.

443Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 3 Avg 2011 - 4:59


Natalija

Natalija

Tenshi
Tenshi
Pocela Code Geass.

444Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 3 Avg 2011 - 14:59


Чика Толе

Чика Толе

Moderator
Moderator
Angelus ::Giant Killing.

Completed. @_@
Skida se Cross Game.
@_@

445Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 3 Avg 2011 - 22:03


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Konačno odgledala sve epizode svih airing animea koje gledam x.x
Ću nastavim Fractale kad se skine :Đ I valjda ću danas gledati End of Evangelion.

446Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 3 Avg 2011 - 22:21


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Ja samo Rokyubu i Usagi drop sustigao. Ostalo planiram al ne pokusavam @_@
Also, zasto Fractale? Toliko dobrih non-fantasy animea @_@
Gledaj End of Evangelion 5 puta. Bolji je od Fractale @_@

447Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Sre 3 Avg 2011 - 22:23


Tem-san

Tem-san

Tenshi
Tenshi
Što da ne, izgleda dobro, kad sam već počela završiću. Nema ni puno epizoda.

448Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 5 Avg 2011 - 1:07


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
Uzeo GaoGaiGar. Anime je bas Gar. GaoGaiGar. DIVIDING DRIVER! haha. Eh, kako je mecha nekad bio cool. Danas je svaki mecha ili gay ili pozeraj. U GaoGaiGar lik jbno fuzionira sa Shinkansen.

449Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 5 Avg 2011 - 4:48


AlanViBritannia

AlanViBritannia

Uta no Prince-sama
Uta no Prince-sama
ZetaZaku ::Uzeo GaoGaiGar. Anime je bas Gar. GaoGaiGar. DIVIDING DRIVER! haha. Eh, kako je mecha nekad bio cool. Danas je svaki mecha ili gay ili pozeraj. U GaoGaiGar lik jbno fuzionira sa Shinkansen.

You know, this post sounds quite hilarious kada uzmes u obzir da je GAR nastalo od misspelovanja reci GAY. :/

450Anime - trenutno gledate - Page 18 Empty Re: Anime - trenutno gledate Pet 5 Avg 2011 - 4:55


ZetaZaku

ZetaZaku

Devil Summoner
Devil Summoner
^no shit da je gar nastao od gay.


Sponsored content


Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 18 od 29]

Idi na stranu : Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 29  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu

Free forum | Umetnost, Kultura i Zanimanja | Mangas | ©phpBB | Besplatan Forum međusobnog pomaganja | Signalizirajte zloupotrebu | Latest discussions